/
/
/

درباره ما

مجموعه بانی سایت از سال 1390 با هدف فعالیت در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی به صورت شخصی و محلی پا به عرصه وجود نهاد و در سال 1392 همزمان با آغاز رشد روز افزون کاربرد اینترنت در دنیا و تمایل کاربران در جهت بهره وری تجاری از توانمندی های موجود در این فضا،با مدیریت آقای مهندس بهنام یوسفی به طور تخصصی فعالیت خود را در عرصه طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی ادامه داد. در این مرحله ، وظیفه سنگینی بر روی دوش مجموعه بانی سایت قرار گرفت، چون می بایست کارهایی طراحی و تولید میشد که قابلیت رقابت و قیاس با کارهای دیگران از سراسر دنیا قرار می گرفت که توانمندی و پتانسیل برآورده کردن توقعات روز افزون کارفرمايان عزیز را داشته باشد. بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، وظیفه ایست که بانی سایت با همه توان تلاش می کند تا برآورده کردن آنرا به مرحله عمل برساند.
امروزه هر کسب و کاری برای موفقیت علاوه بر تبلیغات نیاز یه دیده شدن در بستر جهانی را نیز دارد، که تنها راه رسیدن به این هدف داشتن یک وب سایت موفق است تا از طریق آن بتوانید کلیه خدمات و یا محصولات خود را در بازار جهانی معرفی کنید .
با داشتن یک وب سایت همواره اطلاعات ، خدمات و محصولات شرکت شما در هر زمان و در تمام ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل در اختیار و در دسترس کاربران و مشتریان به آسانی قرار داده می شود و آنها هر نوع اطلاعات مورد نیاز در خصوص شرکت را می توانند بدست آورده و مشاهده کنند.
با توجه به افزایش روزافزون افراد و شرکت ها برای دیده شدن در فضای جهانی کسب و کار اینترنتی ، مجموعه بانی سایت در سال 1392 توسط تیم حرفه ایی از برنامه نویسان،کارشناسان سئو و .... تاسیس شد تا با طراحی سایت،اپلیکیشن موبایل و کلیه کارهای مرتبط نیاز افراد را به بهترین نحو برطرف کند. شما دوستان عزیز در هرکجا که باشید میتوانید به سادگی با مشاوره رایگان با کارشناسان ما سایت مورد نیاز خود را سفارش دهید و از خدمات پشتیبانی سالیانه ما استفاده کنید.
اعتبار ما رضایت مشتریان ماست

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم