/

مقالات طراحی سایت

تفاوت XAMPP و WAMP چیست؟


تفاوت XAMPP و WAMP چیست؟

شما به عنوان یک طراح سایت، پس از طراحی و پیاده سازی، اولین کاری که قبل از گذاشتن سایت روی اینترنت لازم است انجام دهید تست سایت و بررسی Errorها یا باگ های آن می باشد. برای انجام این کار باید ابتدا سیستم خود را به یک سرور محلی تبدیل کنید تا بتونید سایتی که حاوی کدهای PHP میباشند را تست کنید و سپس آن را روی Host قرار دهید. نرم افزارهایی مانند XAMPP و WAMP به شما در انجام این کار کمک می کنند.

تاریخ انتشار 1397/08/29 تعداد بازدید 2 0 تعداد لایک 0

چرا باید از Bread crumbs استفاده کرد؟


چرا باید از Bread crumbs استفاده کرد؟

وقتی کاربر برای کسب اطلاعات وارد یک سایت میشود، خیلی از اوقات نیاز دارد بداند در چه صفحه ای از سایت قرار دارد و صفحات مرتبط با موضوع مورد جستجو را ببیند. برای این کار از bread crumbs استفاده میکنیم

تاریخ انتشار 1397/08/26 تعداد بازدید 11 0 تعداد لایک 0

internal link یا لینک داخلی چیست؟


internal link یا لینک داخلی چیست؟

گاهی اوقات نیاز دارید در دل یک مقاله، مطلب دیگری را که مرتبط با همین مقاله هست را به خواننده ارائه نمایید. به صورتی که بازدیدکننده یا خواننده ی مقاله ی شما برای دیدن مطالب مرتبط مورد نظر شما نیازی به خروج از سایت نداشته باشند. در این زمان از لینک داخلی استفاده کنید.

تاریخ انتشار 1397/08/21 تعداد بازدید 17 0 تعداد لایک 1

search intent یا هدف جستجو ‌چیست؟


search intent یا هدف جستجو ‌چیست؟

برای اینکه افراد بیشتری را جذب سایت خود کنید، باید برای کسب رتبه بالاتر از گوگل تلاش کنید. در این راه سئو میتواند به شما کمک کند. برای این کار باید محتوای وب سایتتان را براساس کلماتی که مردم بیشتر از آن استفاده میکنند بهینه کنید. هدف شما از راه اندازی یک وب سایت میتواند فروش محصولاتتان، ارائه ی مقالات علمی یا خبرنامه باشد. شما باید افراد را برای هدف خود از راه اندازی وب سایت متقاعد کنید تا در زمان های دیگر به سایت شما برگردند.

تاریخ انتشار 1397/08/19 تعداد بازدید 19 0 تعداد لایک 0

زندگی نامه حمید سپیدنام (مستر تستر)_ قسمت اول


زندگی نامه حمید سپیدنام (مستر تستر)_ قسمت اول

در مقاله گذشته بیوگرافی حمید سپیدنام یا مستر تستر ارائه کرده بودیم. حال میخواهیم زندگی نامه این کارآفرین ایرانی رو در اختیار شما کاربران بانی سایت قرار دهیم. با ما همراه باشید.

تاریخ انتشار 1397/08/14 تعداد بازدید 36 0 تعداد لایک 1

Content Delivery Network یا CDN چیست؟


Content Delivery Network یا CDN چیست؟

سرعت بیشتر، مهمترین موضوعی است که همه ی مدیران سایت ها برای بهبود سایت و افزایش بازدیدکنندگان به آن توجه ویژه دارند. در این مقاله یکی از روشهای افزایش سرعت در ارائه محتوا به کاربر را بیان خواهیم کرد.

تاریخ انتشار 1397/08/13 تعداد بازدید 33 0 تعداد لایک 1

ابرجستجوگر یا متاسرچ چیست؟


ابرجستجوگر یا متاسرچ چیست؟

نیازی که امروزه بشر با آن مواجه است سرویسی برای فیلتر و مقایسه ی داده ها می باشد. حجم گسترده اطلاعات در اینترنت و ورود روزافزون داده ها نیاز به این سرویس را صد چندان کرده است. سرویسی به نام ابرجستجوگر یا متاسرچ.

تاریخ انتشار 1397/08/12 تعداد بازدید 38 0 تعداد لایک 2

7 راز تولید محتوای پربازدید


7 راز تولید محتوای پربازدید

خیلی اوقات با توجه به تجربه کاری با افرادی مواجه میشوم که از عدم بازدید مطالب وب سایتاشان متعجب و ناراحت هستند. آنها میگویند روزانه مطالب مرتبط و مفیدی را در سایتشان وارد کرده ولی بازخورد مورد نظر را ندارند. اما چرا؟

تاریخ انتشار 1397/08/05 تعداد بازدید 53 0 تعداد لایک 1

9 راهکار برای بررسی سایت رقبا


9 راهکار برای بررسی سایت رقبا

برای اینکه بتوانید در دنیای رقابت کسب و کار مجازی از سایز رقبا پیشی بگیرید و کسب درآمد بالاتری از وب سایت خود داشته باشید علاوه بر بروز بودن اطلاعات سایتتان باید همواره وضیعت رقبای خود را بررسی کنید و سعی کنید که یک گام از آنها جلوتر باشید. در این مقاله با تکنیک های بررسی سایت های رقیب آشنا میشوید با ما همراه باشید.

تاریخ انتشار 1397/08/03 تعداد بازدید 38 0 تعداد لایک 0

لندینگ پیج یا صفحه فرود چیست؟بخش دوم


لندینگ پیج یا صفحه فرود چیست؟بخش دوم

در مقاله قبلی با لندینگ پیچ یا همان صفحه فرود آشنا شدید و در ادامه نیز تعدادی از آیتم های ضروری صفحه فرود را به شما معرفی کردیم. در این مقاله نیز ادامه مبحث مربوطه را برایتان جمع آوری کرده ایم . با ما همراه باشید

تاریخ انتشار 1397/08/02 تعداد بازدید 39 0 تعداد لایک 1

لندینگ پیج یا صفحه فرود چیست؟ بخش اول


لندینگ پیج یا صفحه فرود چیست؟ بخش اول

لندینگ پیج یا صفحه فرود، در واقع صفحاتی مجزا از سایت شما هستند که با هدف بازاریابی آنلاین باعث جذب مخاطب برای وب سایت شما میشوند. کاربران با دیدن بنرهای تبلیغاتی شما از طریق لندینگ پیج به سایت شما وارد شده و یا با اصطلاح به سایت شما فرود می آید . در ادامه بیشتر با کاربرد لندینگ پیج و نکات مهم برای طراحی آن آشنا میشوید، با ما همراه باشید.

تاریخ انتشار 1397/07/30 تعداد بازدید 45 0 تعداد لایک 2

4 اشتباه رایج در زمینه تولید محتوا


4 اشتباه رایج در زمینه تولید محتوا

یکی از رازهای سایت های موفق که دارای رتبه قابل قبول سئو و صفحه اول گوگل هستند داشتن استراتژی در بازاریابی محتوا است . محتوا یکی از اثرگذار ترین مباحث در موفقیت یک سایت است، پس با توجه به اهمیت آن لازم است محتوا با ارزشی تولید شود تا علاوه بر جذب مخاطب، مورد توجه موتورهای جستجو نیز قرار گیرد . در این مقاله قصد داریم شما را با 4 اشتباه رایج در زمینه تولید محتوا آشنا کنیم تا با رفع آنها بتوانید سایت خور را بهبود ببخشید.

تاریخ انتشار 1397/07/28 تعداد بازدید 70 0 تعداد لایک 0

کاربرد تگ های هدینگ و تاثیر آن بر سئو سایت


کاربرد تگ های هدینگ و تاثیر آن بر سئو سایت

تگ های هدینگ که با نام هایی دیگری مثل تگ های عنوان و یا تگ های تیتر نیز شناخته میشوند جز مهمترین تگ های html هستند که علاوه بر زیبا کردن مقالات و محتویات سایت، تاثیر چشمگیری در سئو نیز دارند و باعث میشوند که موتورهای جستجو به درک بهتری از مطالب سایت شما دست پیدا کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا با تگ های هدینگ که از تگ h1 تا h6 را شامل میشود آشنا شوید.

تاریخ انتشار 1397/07/26 تعداد بازدید 52 0 تعداد لایک 0

10 اشتباه در طراحی سایت که تاثیرمنفی بر جذب مخاطب دارد


10 اشتباه در طراحی سایت که تاثیرمنفی بر جذب مخاطب دارد

در این مقاله مجموع اشتباهات رایج در طراحی سایت که باعث کاهش مخاطبان وب سایت میشود را جمع آوری کرده ایم . خواندن این مقاله برای افرادی که مدت طولانی سایت دارند ولی بازدید خوبی ندارند و یا کسانی که به تازگی قصد راه اندازی وب سایت دارند توصیه میشود

تاریخ انتشار 1397/07/24 تعداد بازدید 65 0 تعداد لایک 2

نقش آیکن ها در جذابیت طراحی سایت


نقش آیکن ها در جذابیت طراحی سایت

بعد از ورود مخاطب به سایت شما، ظاهر وبسایت اولین چیزی است که مورد توجه قرار میگیرد و گاهی اوقات ممکن است ظاهر سایت شما به حدی برای کاربر خسته کننده و تکراری باشد که علاقه ایی به گشت و گذار در آن نداشته باشد. برای داشتن سایتی زیبا استفاده بجا و مناسب از آیکن ها یک راه کاربردی است . در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که چگونه به کمک آیکن ها سایت کاربرپسند و کاربردی داشته باشید.

تاریخ انتشار 1397/07/24 تعداد بازدید 52 0 تعداد لایک 1

آشنایی با انواع breadcrumb و کاربرد آن در طراحی سایت


آشنایی با انواع breadcrumb و کاربرد آن در طراحی سایت

breadcrumb در سایت همانند یک مسیریاب برای کاربران عمل میکند که با کمک آنها کاربران سایت هایی که دسته بندی انبوهی دارند به راحتی با یک کلیک میتوانند به صفحات قبلی بازگردنند.استفاده از breadcrumb در سایت هایی که بر اساس سلسله مراتب خاصی طراحی شده اند باعث سازمان دهی بهتر مطالب و دسته بندی میشود و در نتیجه در سئوسایت نیز اثر گذار است

تاریخ انتشار 1397/07/24 تعداد بازدید 49 0 تعداد لایک 1

10 نکته مهم در تولید محتوا


10 نکته مهم در تولید محتوا

محتوا مهمترین بخش سایت است که نقش اصلی در جذب مخاطب دارد و باعث ماندگاری کاربر در سایت شما میشود و همچنین موتور جستجو گوگل نیز بر اساس محتوای وارد شده در سایتتان رتبه شما را مشخص میکند،پس با توجه به نقش کلیدی محتوا در این مقاله شما را با نکاتی آشنا میکنیم تا با رعایت آنها بتوانید محتوای سایت خود را بهبود ببخشید و سایت پر بازدیدی داشته باشید،با ما همراه باشید

تاریخ انتشار 1397/07/22 تعداد بازدید 44 0 تعداد لایک 0

تاثیر چشمگیر شبکه های اجتماعی برای فروشگاه های اینترنتی


تاثیر چشمگیر شبکه های اجتماعی برای فروشگاه های اینترنتی

استفاده از شبکه های اجتماعی بین تمام افراد جامعه فراگیر شده است پس فکر خوبی است اگر شما هم از این مسئله به نفع کسب و کار و فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید و با قابلیت به اشتراک گذاشتن خدمات و یا محصولاتتان این امکان را به مشتریان خود بدهید که به سادگی به کمک شبکه های اجتماعی برای شما مشتری جذب کنند،برای درک بهتر این موضوع در ادامه با ما همراه باشید.

تاریخ انتشار 1397/07/22 تعداد بازدید 60 0 تعداد لایک 0

آشنایی با صفحه 404 و رفع خطا 404 در سایت


آشنایی با صفحه 404 و رفع خطا 404 در سایت

صفحه 404 یا ارور 404 صفحه ایی است که اکثر کاربران در گشت و گذار در سایت های مختلف با آن مواجه شده اند، در این مقاله قصد داریم به توضیح کامل ارور 404 و تاثیر آن بر سئو سایت بپردازیم. با ما همراه باشید.

تاریخ انتشار 1397/07/21 تعداد بازدید 57 0 تعداد لایک 1

10 تکنیک طراحی سایت برای جذب مشتری


10 تکنیک طراحی سایت برای جذب مشتری

این روزها طراحی فروشگاه اینترنتی در زمینه های مختلف بسیار رواج پیدا کرده است و قطعا یکی از اصلی ترین دلایل طراحی فروشگاه اینترنتی افزایش فروش است. اما چگونه میتوان بازدید سایت را افزایش داد و مخاطبان را به مشتری تبدیل کرد ؟

تاریخ انتشار 1397/07/21 تعداد بازدید 51 0 تعداد لایک 0


مقالات بیشتر

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم