/

مقالات طراحی سایت

طراحی سایت با فریم ورک لاراول


طراحی سایت با فریم ورک لاراول

لاراول( Laravel ) یکی از محبوب ترین فریم ورک یا بسترهای تولید نرم افزارهای تحت وب است. لاراول در مدت کوتاهی توانست گوی سبقت را از سایر رقبا برباید و امروز به عنوان پرکاربردترین فریم ورک برنامه نویسی PHP شناخته می شود.

تاریخ انتشار 1397/06/24 تعداد بازدید 18 0 تعداد لایک 0

Tableless css تکنیک طراحی وب بدون جدول


Tableless css تکنیک طراحی وب بدون جدول

یکی از تکنیک های به روز که نشان از تجربه بالای یک Web Designer خوب دارد استفاده نکردن از تگ Table در طراحی Layout یک وب سایت است. اما این مطلب بیان گر این موضوع نیست که دیگر به هیچ عنوان نباید از تگ Table استفاده کرد، زیرا در نسخه جدید HTML5 باز هم تگ Table گنجانده شده است و در مواردی بسیار سودمند است و باید از آن استفاده کرد.

تاریخ انتشار 1397/06/23 تعداد بازدید 15 0 تعداد لایک 2

API چیست ؟


API  چیست ؟

امروز می خواهیم دربارهAPI صحبت کنیم و چه تاثیری در جهان طراحی سایت و جهان اینترنت دارد. حتما شما هم تا به حال اسم کلمه API به گوشتان خورده است. حتما شنیده اید که بعضی سایت ها هستند که می گویند ما به شما یک کد API می دهیم. خوب حالا اصلا این کد API چی هست چه کاری انجام می دهد؟ چه تاثیری می تواند در طراحی سایت ما داشته باشد؟ آیا باعث می شود کسب و کار ما بهتر شود ؟ اگر تا آخر این مطلب را مطالعه کنید خیلی راحت به پاسخ تمام این سوالات می رسید.

تاریخ انتشار 1397/06/23 تعداد بازدید 19 0 تعداد لایک 1

تکنیک هایی برای بهینه سازی تصاویر در وب


تکنیک هایی برای بهینه سازی تصاویر در وب

همونطور که میدانید بیشتر حجم سایتها رو تصاویر تشکیل داده است. با استفاده از این تکنیک ها میتوانید اونا رو بهینه سازی کنید و سایز اونا رو تا حد ممکن پایین بیارید و سایت خودتون رو بهینه کنید.

تاریخ انتشار 1397/06/23 تعداد بازدید 14 0 تعداد لایک 0

AJAX چیست ؟


AJAX چیست ؟

تکنیک های طراحی سایت هر روز در حال پیشرفت هست و اگر شما می خواهید از این قافله عقب نمانید حتما باید خود را بروز کنید. طراح سایت کسی هست که خود را بروز نگه دارد چون علم کامپیوتر هر ثانیه عوض می شود و تکنیک های جدید می آید پس اگر کسی می خواهد در زمینه برنامه نویسی واقعا فردی موفق باشد باید و باید خود را بروز نگه دارد. باید سایت هایی که طراحی می کند از آخرین تکنولوژی های طراحی سایت بهره برده باشد.

تاریخ انتشار 1397/06/23 تعداد بازدید 19 0 تعداد لایک 1

Cross Browser چیست؟


Cross Browser چیست؟

امروزه یکی از مهمترین دغدغه های طراحان وب، Cross Browser بودن وب سایت است که دلیل عمده آن نقصها و ایرادات بیشمار در نسخه های مختلف (به خصوص نسخه های قدیمی تر) مرورگر Internet Explorer می باشد.

تاریخ انتشار 1397/06/21 تعداد بازدید 33 0 تعداد لایک 2

عوامل کلیدی موفقیت سایت (بخش دوم)


عوامل کلیدی موفقیت سایت  (بخش دوم)

برخی از عوامل موفقیت یک وب سایت را در بخش اول توضیح دادیم. حال به توضیح سایر موارد در بخش دوم می پردازیم.

تاریخ انتشار 1397/06/21 تعداد بازدید 17 0 تعداد لایک 2

عوامل کلیدی موفقیت سایت (بخش اول)


عوامل کلیدی موفقیت سایت (بخش اول)

به نظر شما مهمترین عوامل کلیدی موفقیت سایت چیست؟ ایده خوب؟ زیبایی؟ مطالب مفید؟ بازدیدکنندگان فراوان؟ نظرات مختلفی وجود دارد، حتی بعضی جواب این سوال را وابسته به نوع فعالیت آن می دانند.

تاریخ انتشار 1397/06/21 تعداد بازدید 16 0 تعداد لایک 1

رتبه بندی الکسا (Alexa) چیست و چقدر اهمیت دارد؟


رتبه بندی الکسا (Alexa) چیست و چقدر اهمیت دارد؟

اگر مدتی را صرف وب گردی مخصوصا در وب فارسی کرده باشید، حتما نام الِکسا (Alexa) را شنیده اید. الکسا یک سرویس رتبه بندی وب سایت ها براساس معیارهای مختلف است که در ایران بسیار با اهمیت شده و از این رو برخی از وب سایت ها نیز از هیچ روشی برای رسیدن به رتبه بهتر در آن چشم پوشی نمی کنند؛ حتی اگر قرار باشد در آن تقلب کنند هم دریغ نخواهند کرد.

تاریخ انتشار 1397/06/19 تعداد بازدید 32 0 تعداد لایک 3

شبکه های اجتماعی و تاثیر آن در سئو


شبکه های اجتماعی و تاثیر آن در سئو

بیشتر مشتریان شما در شبکه های اجتماعی حضور دارند یا اگر آنها در حال حاضر نیستند، در آینده خواهند بود. شبکه های اجتماعی ارتباط قوی با مشتری و سرمایه گذار دارند. دلایل زیادی وجود دارد که چرا باید در بازاریابی شبکه های اجتماعی سرمایه گذاری کرد.

تاریخ انتشار 1397/06/18 تعداد بازدید 33 0 تعداد لایک 3

الگوریتم پاندا


الگوریتم پاندا

الگوریتم گوگل پاندا ابتدا در 23 فوریه 2011 راه اندازی شد. هدف اجرای الگوریتم گوگل پاندا، دادن امتیاز بیشتر به وبسایت های دارای محتوای جذاب و کاستن حضور سایت های بی کیفیت در نتایج جستجو بود.

تاریخ انتشار 1397/06/17 تعداد بازدید 29 0 تعداد لایک 1

Bounce Rate یا نرخ دفع بازدیدکننده چیست؟


Bounce Rate  یا نرخ دفع بازدیدکننده چیست؟

برای موفقیت در هر پروژه ای، داشتن آماری دقیق و کلی از وضعیت آن پروژه امری ضروری است. وبسایت ها نیز از این قائده مستثنی نیستند. موفقیت یک وبسایت به عوامل بسیار زیادی وابستگی دارد که یکی از آنها داشتن آمار و اطلاعات دقیق از رفتار بازدیدکنندگان سایت است.

تاریخ انتشار 1397/06/14 تعداد بازدید 32 0 تعداد لایک 1

اهمیت فونت ها در طراحی وب سایت


اهمیت فونت ها در طراحی وب سایت

اغلب مواقع طراحان وب سایت وقت زیادی را جهت تنظیمات تایپی وب سایت خود از قبیل سایز، فاصله گذاری، رنگ و غیره صرف می کنند چرا که کیفیت این تنظیمات می تواند بر دیدگاه کاربران و حس آن ها درمورد خلاقیت سازنده وب سایت بطور شگرفی موثر باشد ولی آنچه که بسیار مورد توجه بوده و در این زمینه نقش مهمی بازی می کند فونت می باشد.

تاریخ انتشار 1397/06/12 تعداد بازدید 42 0 تعداد لایک 1

قدم های نخست برای شروع تبلیغ در گوگل


قدم های نخست برای شروع تبلیغ در گوگل

فرض کنید مدیر عامل شرکت از شما خواسته است اکانت گوگل ادوردز شرکتتان را ایجاد کنید. در چنین شرایطی احساس اضطراب و استرس اولین چیزی است که به سراغ تان می آید. اما نیازی نیست زیاد نگران باشید.ایجاد اکانت گوگل ادوردز آنقدرها که شما فکر می کنید سخت و دشوار نیست.

تاریخ انتشار 1397/06/12 تعداد بازدید 33 0 تعداد لایک 1

گوگل ادوردز (google adwords) یا سرویس آنلاین تبلیغات در گوگل چیست؟


گوگل ادوردز  (google adwords) یا سرویس آنلاین تبلیغات در گوگل چیست؟

امروزه بیشتر افراد برای خرید هر محصول و یا گرفتن هر نوع خدماتی، بهترین و مورد اعتمادترین راه را استفاده از موتور جستوجو گوگل می دانند و به راحتی راجع به قیمت، فروشندگان و ارائه کنندگان آن محصول یا خدمات در کمتر از چند دقیقه اطلاعاتی را کسب می کنند.

تاریخ انتشار 1397/06/12 تعداد بازدید 30 0 تعداد لایک 1

موتور جستجوی گوگل چگونه کار میکند ؟


موتور جستجوی گوگل چگونه کار میکند ؟

موتور جستجوی گوگل امروز در سراسر جهان تا حدی فراگیر شده است که به عنوان یک مرجع اطلاعاتی کامل محسوب می شود. موتور جستجوی گوگل دارای کارکردها و الگوریتم های مختلفی است. در این مقاله به معرفی موتور جستجوی گوگل پرداخته شده است.

تاریخ انتشار 1397/06/12 تعداد بازدید 26 0 تعداد لایک 1

آموزش تصویری ایجاد حساب گوگل آنالیتیکس


آموزش تصویری ایجاد حساب گوگل آنالیتیکس

در این مطلب آموزشی بنا است راه اندازی ونصب سرویس google analytics یا همان گوگل آنالیتیکس را که در میان ایرانیان به اسم های گوگل آنالیتیک و گوگل آنالیز هم نیز شناخته میشود، تعلیم دهیم.در این مطلب آموزشی بنا است راه اندازی ونصب سرویس google analytics یا همان گوگل آنالیتیکس را که در میان ایرانیان به اسم های گوگل آنالیتیک و گوگل آنالیز هم نیز شناخته میشود، تعلیم دهیم.

تاریخ انتشار 1397/06/11 تعداد بازدید 33 0 تعداد لایک 1

schema چیست؟


schema چیست؟

Schema مبنایی است برای یادگیری، قضاوت و تفسیر ما از جهانی که در آن زندگی می کنیم. در این مقاله می خواهیم به شما کمک کنیم تا مفهوم schema را درک کرده و از نقش آن در قضاوت و تصمیم گیری ها آشنا شوید.

تاریخ انتشار 1397/06/10 تعداد بازدید 43 0 تعداد لایک 2

تفاوت UI با UX در طراحی وب سایت چیست؟


تفاوت UI با UX در طراحی وب سایت چیست؟

با حجوم گسترده تمامی طیف های شغلی و حرفه ای به فضای فناوری اطلاعات، مفاهیمی مانند UX و UI که مخصوص واسط کاربری در صفحات نمایش هستند برای اغلب طراحان نامفهوم می باشد.

تاریخ انتشار 1397/06/10 تعداد بازدید 53 0 تعداد لایک 1

UI چیست ؟


UI چیست ؟

طراحی، یک اصطلاح نسبتا گسترده و مبهم است. وقتی شخصی به شما میگوید که من یک طراح هستم، به روشنی برای شما مشخص نمیشود که فعالیت روزانه او دقیقاً شامل چه کارهایی میشود. ذیل چتر طراحی، وظایف متعددی جای گرفته است که معمولاً هر کدام زمینه های تخصصی ای به حساب می آیند.

تاریخ انتشار 1397/06/10 تعداد بازدید 38 0 تعداد لایک 1


مقالات بیشتر

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم