تخفیف بانی سایت

  • تاریخ انتشار 1397/10/04
  • .
  • 4383
  • .
  • گروه تخفیف ویژه بانی سایت

تخفیف ویژه 10% طراحی سایت، فروشگاه اینترنتی و اپلیکیشن

اگر بخواهيم درباره مزایای فروشگاه اینترنتی و یا وب سایت به شما بگوييم بايد بدانيد که با پيشرفت تکنولوژي کامپيوتر و اينترنت در آينده نزديک هر کسي مانند شناسنامه بايد يک سايت براي معرفي خود داشته باشد. هر وب سايت یا فروشگاه اینترنتی در واقع نسخه ديجيتال يک کاتالوگ چاپي است که نشان دهنده زمينه فعاليت آن شرکت است. وب سايت شما به عنوان مرجع معرفي شما، فعاليت هايتان، محصولاتتان و يا حتي پايگاه اطلاع رساني و يا خبري براي شما در فضاي وب مي باشد. داشتن يک وب سايت تاثير چشمگيري در شناخته شدن شما در سطح جهاني دارد و باعث رونق کسب و کارتان و افزایش فروش شما میشود..

با توجه به مشغله های امروزه اکثر افراد برای استفاده از خدمات مختلف و یا خرید وسایل مورد نیاز خود ابتدا در اینترنت سرچ میکنند و اگر شما فروشنده و توزیع کننده محصولات هستید می توانید بیشترین بهره را از وب سایت خود ببرید که این امر به مراتب کم هزینه تر و نتیجه بخش تر از روش های قدیمی و پر هزینه ی بازاریابیست. با داشتن یک وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی شما محدودیت زمانی و مکانی ندارید و یک فروشگاه اینترنتی شبانه روزی و بازار فروشی به وسعت شهر ،استان و کشور خود دارید که باعث رشد روز افزون مشتریان و افزایش سود دهی فعالیت اقتصادی شما خواهد بود .
مجموعه بانی سایت با داشتن نمونه کارهای موفق طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.


پس حالا که با مزایای فوق العاده وب سایت و فروشگاه اینترنتی آشنا شدید وقت آن است که با کارشناسان بانی سایت تماس گرفته و
در این فرصت ویژه با ثبت سفارش خود از تخفیف ویژه 10% ما نیز استفاده کنید : 22324883-021

بدیهی است که خواسته یا ناخواسته دنیا با سرعت به سمت و سوی موبایل و تکنولوژی های همراه به پیش می رود و موبایل ها و اپلیکیشن ها جایگاه ویژه ای را بین مردم پیدا کرده اند و همه روزه شاهد شکوفایی هرچه بیشتر اپلیکیشن های موبایل هستیم . استفاده از اپلیکیشن های مختلف کم کم جزئی جدا نشدنی از زندگی مردم شده اند که از نمونه های آن میتوان به اپلیکیشن فروشگاه آنلاین، اپلیکیشن درخواست تاکسی، اپلیکیشنهای بانکی و ... اشاره نمود که نمونه های بزرگی از آن را قطعا دیده و یا هم اکنون از آن استفاده می کنید. هدف کلی اپلیکیشن ها ارائه خدمات کاربردی به منظور آسان کردن انجام کارهای مختلف است.
مجموعه بانی سایت آماده طراحی هر مدل اپلیکیشن اندروید و IOS میباشد


پس اگر ایده ای برای ساخت اپلیکیشن دارید با کارشناسان بانی سایت تماس گرفته ضمن مشاوره رایگان از 10% تخفیف طلایی
طراحی سایت،فروشگاه اینترنتی و اپلیکیشن استفاده کنید: 22324883-021

5

نظرات کاربران

نظر شما چیست؟

سوال امنیتی: حاصل جمع 7 + 5 چند است ؟

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم