/
/

رازهای کارآفرینی

زندگی نامه حمید سپیدنام (مستر تستر)_ قسمت اول


زندگی نامه حمید سپیدنام (مستر تستر)_ قسمت اول

در مقاله گذشته بیوگرافی حمید سپیدنام یا مستر تستر ارائه کرده بودیم. حال میخواهیم زندگی نامه این کارآفرین ایرانی رو در اختیار شما کاربران بانی سایت قرار دهیم. با ما همراه باشید.

تاریخ انتشار 1397/08/14 تعداد بازدید 2008 0 تعداد لایک 5

زندگی نامه حمید سپیدنام (مستر تستر)


زندگی نامه حمید سپیدنام (مستر تستر)

این آقا که به مستر تستر ایران معروف شده و اسم واقعیش «حمید سپیدنام» است، بهترین و راحت ترین شغل را در تهران داره! ایشون هر رستوران جدیدی که افتتاح میشه، به اونجا تشریف میبرن و با خوردن مجانی غذاها و تست کردن اونها، در وبسایتش در باره کیفیت غذای اون رستوران، نقد و نظر میبنویسه. رستوران های تهران هم از آقای تستر استقبال می کنن چون تعریف و تمجید ایشون از یک رستوران و یا یک غذای خاص در وبسایت معروفش، تاثیر مثبت داشته و برای رستوران مشتری میاره!

تاریخ انتشار 1397/07/03 تعداد بازدید 10486 0 تعداد لایک 7

8 تاکتیک در استفاده درست و مناسب از زمان


8 تاکتیک در استفاده درست و مناسب از زمان

با توجه به این نکته که با ارزش ترین و تکرار نشدنی ترین مسله در زندگی انسان زمان است ،از مهم ترین مسائل نیز صرفه جویی در زمان می باشد .صرفه جویی به معنای درست و مناسب مصرف کردن هر چیزی می باشد در این مطالب به بررسی تکنیک های صرفه جوی در زمان می پر دازیم .

تاریخ انتشار 1395/06/23 تعداد بازدید 2880 0 تعداد لایک 2

8 راهکار برای خلاق شدن


8 راهکار برای خلاق شدن

خلاقیت، مهارتی است که باید یاد گرفته شود، مورد تمرین و آموزش قرار بگیرد و به تدریج توسعه پیدا کند. فرهنگ مدرن اغلب به خلاقیت، به عنوان یک موهبت طبیعی و ذاتی برای افراد نگاه می کند. هنرمندان همیشه با عباراتی مانند "شما بسیار با استعداد هستید” مورد ستایش قرار می گیرند، اما در حقیقت، استعداد و مهارت در کنار کمی تلاش و کوشش امکان پذیر است. تردستی و شعبده بازی نیاز به تمرین دارند همان طور که موج سواری، کدنویسی و حتی رانندگی نیاز به تمرین دارند.

تاریخ انتشار 1395/01/28 تعداد بازدید 4514 0 تعداد لایک 4

رسیدن به کامیابی بدون کارآفرینی


رسیدن به کامیابی بدون کارآفرینی

معضلی که اکثر کارآفرینان دارند این است که سبکی از زندگی را به خود تحمیل می کنند که برای آن ساخته نشده اند. علت این است که با قرار گرفتن در این جو خاص، فکر می کنند این همان کاری است که باید انجام دهند. به همین دلیل پیرو جمع می شوند و با چشمانی بسته قدم به داخل این گود می گذارند. به همین دلیل بسیاری از کارآفرینان احساس می کنند مسیر درست را گم کرده اند و انگیزه ی لازم برای ادامه ی راه را از دست می دهند.

تاریخ انتشار 1394/12/05 تعداد بازدید 2949 0 تعداد لایک 2

4 نکته درباره تحقق سریع تر خلاقیت


4 نکته درباره تحقق سریع تر خلاقیت

افراد مختلف برای رسیدن به راه حل های خلاقانه، رویکرد های متفاوتی در پیش می گیرند. خلاق ترین انسان های روی زمین مثل اینشتین، پیکاسو، و استیو جابز، برای رسیدن به ایده های خلاقانه ی خود منتظر معجزه ننشسته اند. شما چگونه در مواقع لزوم، پدال خلاقیت خود را فشار می دهید.

تاریخ انتشار 1394/12/02 تعداد بازدید 3317 0 تعداد لایک 1

6 ویژگی مشترک بین کارآفرینان


6 ویژگی مشترک بین کارآفرینان

مهم نیست اهل چه کشوری باشید و یا به چه زبانی صحبت کنید، اگر خون کارآفرینی در رگ هایتان جاری باشد، اشتیاق و عطش وصف ناپذیری به در دست گرفتن کنترل زندگی خود خواهید داشت و شیوه ی تفکرتان اساساً با خیلی های دیگر متفاوت خواهد بود.احتمالا شما هم توجه کرده باشید ویژگی ها و علائم شخصیتی خاصی وجود دارد که بین اکثر کارآفرینان مشترک است.

تاریخ انتشار 1394/11/20 تعداد بازدید 3316 0 تعداد لایک 2

10 نکته برای تشخیص یک ایده خوب تجاری


10 نکته برای تشخیص یک ایده خوب تجاری

امکان دارد هر کسی ایده تجاری خوبی به ذهنش برسد اما ایده های عالی که یکباره موفق می شوند و بر سر زبان ها می افتند، بسیار کمیاب هستند و اغلب در ابتدای کار احمقانه به نظر می رسند. بیایید روراست باشیم. از کجا می دانید ایده ای که الان به ذهن شما خطور کرده برگ برنده تان نیست؟ شاید حتی بتوانید با همین ایده عنوان برترین کارآفرین سال را از آن خود کنید.

تاریخ انتشار 1394/11/18 تعداد بازدید 3951 0 تعداد لایک 3

مراحل کلیدی کارآفرینی


مراحل کلیدی کارآفرینی

تفاوت اساسی میان کارمند و مدیر با کارآفرین در عدم قطعیت است؛ ترویج کارآفرینی به عنوان یکی از اجزای توسعه اقتصادی کشورها شناخته می شود و کارآفرین فردی است که برای تحقق رویاهای خود دست به کار شده و متعهد می شود مخاطرات یک فعالیت اقتصادی را سازماندهی و تقبل کند.

تاریخ انتشار 1394/11/05 تعداد بازدید 11272 0 تعداد لایک 12

5 توصیه برای کارآفرینان جوان


5 توصیه برای کارآفرینان جوان

با وجود اینکه کارآفرینان جوان از سوی هم سن و سال های خود مورد تشویق قرار می گیرند، توسط سرمایه گذاران و یا حتی مشتریانی که بابت پول دادن به جوانی 20 ساله و کم تجربه نگران هستند به چالش کشیده می شوند. اما شما نباید اجازه دهید سن و سال کم، سد راه موفقیتتان شود. دو کارآفرین جوان، در ادامه ی مطلب توصیه های خود را با شما در میان می گذارند و به شما یاد می دهند چطور جدی گرفته شوید.

تاریخ انتشار 1394/10/30 تعداد بازدید 3103 0 تعداد لایک 3

5 خصلت کارآفرینان موفق


5 خصلت کارآفرینان موفق

نمی توان یک تعریف کتابی یکتا برای آنچه که یک کارآفرین را موفق می سازد ارائه داد و هر انسان موفقی یک تعریف از راه های منجر به موفقیت دارد. اما با این حال می توان به چند رفتار و ویژگی مشترک بین کارآفرینان موفق اشاره کرد. به شما پیشنهاد می کنیم با داشتن این ویژگی ها و رفتارها تاحدی به یک فرد کسب و کاری موفق تر تبدیل شوید.

تاریخ انتشار 1394/10/28 تعداد بازدید 3036 0 تعداد لایک 1

5 علت اهمیت کراودفاندینگ در کارآفرینی


5 علت اهمیت کراودفاندینگ در کارآفرینی

در سال های اخیر، کراودفاندینگ به انتخاب محبوبی برای کارآفرینان و سرمایه گذاران تبدیل شده است. بنابر نوشته سایت استاتیسنا، تنها در ایالات متحده آمریکا 191 پلتفرم کراودفاندینگ وجود دارد. آن ها همچنین کشف کرده اند که حجم پولی که از طریق پلتفرم های کراودفاندینگ جمع شده است با نرخ رشد بسیار زیادی از 530 میلیون دلار در 2009 به بیش از 28 بیلیون دلار در 2012 رسیده است.

تاریخ انتشار 1394/10/23 تعداد بازدید 3123 0 تعداد لایک 2

10 عادت بد و رفع آن قبل از کارآفرینی


10 عادت بد و رفع آن قبل از کارآفرینی

می توان گفت همه ی ما عادات کاری نامناسبی داریم و اکثراً از اینکه می توانیم لااقل فعلاً از کنارشان رد شویم خوشحالیم. درست است که کمی از بهره وری ما می کاهند و در سنجش های عملکردی ممکن است امتیاز ما را پایین بیاورند، اما حضور خزنده ی آنها در زندگی روزمره ی ما نسبتاً بی آزار به نظر می رسد.

تاریخ انتشار 1394/10/17 تعداد بازدید 2813 0 تعداد لایک 1

4 علت طولانی شدن کارآفرینی


4 علت طولانی شدن کارآفرینی

معمولا تصویر واضحی از نحوه ی انجام کارها در ذهن خود دارید، وقتی تصمیم می گیرید یک کارآفرین باشید. ممکن است تصور کنید پشت میز خود نشسته اید، گهگاه تصمیماتی می گیرید، و با اطمینان خاطر از اینکه تیمتان ثبات کسب و کار را حفظ می کند به تعطیلات می روید. گاهی هم ممکن است تصور کنید که به سختی در حال کار کردن هستید و تا زمان تکمیل محصول یا پروژه ِ ی خود به ندرت وقت استراحت پیدا می کنید.

تاریخ انتشار 1394/10/16 تعداد بازدید 3082 0 تعداد لایک 1

8 نکته برای اسپانسر گرفتن در کارآفرینی


8 نکته برای اسپانسر گرفتن در کارآفرینی

نسل جوان به مواجهه ی روزانه با یک دنیای جدید عادت بیشتری دارد، از این بابت نگرانی به خود راه نمی دهد و از این تجربه های جدید حتی لذت هم می برد. زندگی کارآفرینی به علاقه و اشتیاقی بی پایان و نوعی سادگی خاص در مواجهه با ناشناخته ها نیاز دارد. این در حالی است که وقتی به سن و سال خاصی برسید، بیش از اندازه راجع به مشکلات احتمالی خواهید دانست و ممکن است به کلی از قدم گذاشتن در یک مسیر خاص صرف نظر کنید.

تاریخ انتشار 1394/10/15 تعداد بازدید 4416 0 تعداد لایک 2

4 راز خلاقیت از خالق بازی قارچ خور


4 راز خلاقیت از خالق بازی قارچ خور

شیگرو میاموتو، کار خود را در نینتندو در سال ۱۹۷۷ شروع کرد و از آن زمان تا کنون بازی های به یاد ماندنی زیادی نظیر دونکی کونگ، برادران سوپر ماریو، افسانه ی زلدا، و بازی های بیشمار دیگری را طراحی کرده است. او امروزه نه تنها یک طراح، بلکه یکی از چهره های اصلی این شرکت است و به طور پیوسته برای معرفی بازیها و ویدیوهای مختلف در انظار عمومی ظاهر می شود.

تاریخ انتشار 1394/09/28 تعداد بازدید 2991 1 تعداد لایک 1

7 نکته برای کارآفرینی کردن


7 نکته برای کارآفرینی کردن

کارآفرین بودن کار ساده ای نیست. ترکیبی از کمی اشتیاق و علاقه و میزان زیادی برنامه ریزی برای کسب وکار می تواند شما را به آن چه می خواهید برساند.ذر این مقاله می خواهیم 7 نکته که برای کارآفرین بودن باید بدانید را عنوان کنیم.

تاریخ انتشار 1394/09/24 تعداد بازدید 3212 0 تعداد لایک 1

8 راهکار برای بازیابی خلاقیت


8 راهکار برای بازیابی خلاقیت

خلاق بودن هنگام نیاز می تواند تا حد زیادی دشوار باشد، به ویژه وقتی کارهای دیگری نیز برای انجام دادن داشته باشید. هیچ چیز مثل احساس فرسودگی روانی نمی تواند موتور خلاقیت ذهن شما را خاموش کند. با این وجود کارکنان بسیاری از مشاغل نیاز خواهند داشت فارغ از موقعیت و حالت ذهنی خود، در چشم به هم زدنی موتور خلاقیت ذهن خود را روشن کنند و کاری انجام دهند.

تاریخ انتشار 1394/09/23 تعداد بازدید 3469 0 تعداد لایک 1

4 تجربه گوگل برای پرورش خلاقیت کارکنان


4 تجربه گوگل برای پرورش خلاقیت کارکنان

سوال در مورد یک اتفاق نادر یا عجیب و محک زدن نوع نگاه فرد در تحلیل موضوع در جهت استخدام خلاق ترین فرد، رویکردی است که شرکت های بزرگ و مطرح برای استخدام در پیش گرفته اند.حتما شما هم در شبکه های اجتماعی با پیام هایی همچون سوالات مطرح شده در آزمون استخدامی گوگل روبه رو شده اید؛ سوالاتی نظیر "در یک اتوبوس چند توپ گلف جای می گیرد".

تاریخ انتشار 1394/09/17 تعداد بازدید 4885 0 تعداد لایک 3

10 نکته مهم برای خلاق شدن


10 نکته مهم برای خلاق شدن

همه ما دوست داریم ایده هایی که در محیط کار، جمع های خانوادگی و یا دوستانه بیان می کنیم برای همه جذاب باشد و نسبت به دیگران برتری داشته باشیم. شکی نیست همه ما تمایل داریم انسان های موفق و خلاقی باشیم. خیلی از ما هم برای رسیدن به این هدف تلاش هایی کرده ایم اما شاید به این نتیجه رسیده باشیم که با آنچه در تصورات خود ساخته بودیم بینهایت فاصله داریم و راه درازی در پیش رو داریم.

تاریخ انتشار 1394/09/14 تعداد بازدید 3789 0 تعداد لایک 2


مقالات بیشتر

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم