راهنمای بازی

 • تاریخ انتشار 1395/12/05
 • .
 • 2325
 • .
 • گروه بازی و مسابقه

چند قانون ساده و یک بازی سرگرم کننده و جالب و جوایز فوق العاده و بی نظیر...

قوانین بازی به شرح زیره و تنها چیزهایی که برای بردن بازی بهش احتیاج دارید دقت و زمان و حوصله است.

 1. هر پستی که نوشته حدس بزنید و جایزه ببرید، یکی از بازی های بانی سایت هست و بعد از باز کردن پست، همه چیز بر می گرده به دقت و نکته سنجی شما. یک تصویر به شما نمایش داده میشه، که بخشی از تصویر یکی از مقاله های بانی سایته و تنها کاری که باید بکنید اینه که حدس بزنید مربوط به کدوم مقاله است تا 10 امتیاز با ارزش به دست بیارین
 2. اولین نفری که در هر پست بتونه به درستی حدس بزنه هر عکس مرتبط با کدوم یک از صفحات و مقاله های بانی سایت است 10 امتیاز مثبت دریافت می کنه.
 3. دوست عزیزی که بیشترین امتیاز رو تا انتهای هفته به دست بیاره برنده مسابقه هفته هست و اطلاعات تماسش دریافت میشه تا جایزه هفته خدمتش تقدیم بشه.
 4. برای حدس زدن پست درست، به محض اینکه پیداش کردین لطفا در بخش ثبت نظر که در انتهای صفحه وجود داره ، آدرس یا تیتر پستی که فکر می کنید این تیکه پازل گمشده ما مرتبط با اونه رو به همراه اسم شریفتون ارسال کنید.
 5. هر هفته یک مسابقه جدید و یک جایزه 50000 تومانی جدید داریم. پس به یک بار اکتفا نکنید و هر هفته به سایت ما سر بزنید تا از جوایز هر هفته باخبر بشید و کسی نمی دونه، شاید برنده خوش شانس این هفته شما باشید.
 6. به شما ثابت می کنیم که قطعا به جوایز دست پیدا می کنید. فقط می تونید یک بار به ما اعتماد کنید و در مسابقه شرکت کنید.

با اشتیاق در انتظار برنده این هفته مسابقه و تقدیم جایزه 50000 تومانی هفته هستیم. بدون هیچ هزینه ای فقط و فقط باید یک کار ساده بکنید. حدس بزنید و جایزه ببرید.

3

نظرات کاربران

نظر شما چیست؟

سوال امنیتی: حاصل جمع 2 + 5 چند است ؟

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم