/
/

رازهای مذاکره و بازاریابی

در مذاکره بازاریابی چگونه برگ برنده را از آن خودکنیم


در مذاکره بازاریابی چگونه برگ برنده را از آن خودکنیم

در بطن هر مذاکره، میان تمرکز بر منابع و تمرکز بر موضع ها تفاوت زیادی وجود دارد. «منابع» به نتیجه ای اشاره دارد که به سود شما خواهد بود، ولی «موضع» به موضع گیری شما در خصوص مسئله ای خاص اشاره دارد.

تاریخ انتشار 1396/04/08 تعداد بازدید 4092 0 تعداد لایک 7

رهنمون های برای بازارایابی تلفنی موفق


رهنمون های برای بازارایابی تلفنی موفق

طبق تحقیقات به عمل آمده، با رقابتی شدن کسب و کارها، اهمیت ارتباط مؤثر با مشتریان نیز بیشتر می شود.

تاریخ انتشار 1395/11/18 تعداد بازدید 4175 0 تعداد لایک 10

ده کلید طلایی برای بازاریابی تلفنی بهتر


ده کلید طلایی برای بازاریابی تلفنی بهتر

بازاریابی تلفنی کار آسانی نیست. اغلب از بازاریابی حضوری بسیار سخت تر است. یکی از دلایل آن است که مشتری شما را نمی بیند. حتی اگر مشتری شما را ملاقات نکند و نبیند، انتقال دادن تصویری حرفه ای از پشت تلفن برای موفقیت، نیازمند تلاش زیاد است. این ده نکته می تواند به شما کمک کند حرفه ای تر به نظر برسید و در بازاریابی تلفنی موفق تر عمل کنید.

تاریخ انتشار 1395/07/13 تعداد بازدید 3756 0 تعداد لایک 6

نکات کلیدی برای بهبود مذاکرات تجاری


نکات کلیدی  برای بهبود مذاکرات تجاری

تقریباً تمام معامله های مربوط به کسب وکار نیازمند استراتژی مناسبی برای مذاکرات هستند. حال این معامله هرچه که می خواهد باشد؛ خرید و فروش، انتقال مالکیت، اجاره یا هر تراکنش تجاری دیگری. و موفقیت در مذاکره می تواند تفاوت فاحشی در میزان موفقیت شما و کسب وکارتان ایجاد کند. اما همیشه اشتباهات زیادی در مذاکرات دیده می شود؛ به همین خاطر تصمیم گرفتم نکات کلیدی و کاربردی را شرح دهم .

تاریخ انتشار 1395/07/12 تعداد بازدید 3826 0 تعداد لایک 10

7 ویژگی مهم و 3 کلید اصلی در بازاریابی


7 ویژگی مهم  و 3 کلید اصلی در بازاریابی

مطالب این مقاله بر گرفته از کتاب ۲۰۱۵ برایان تریسی « بازاریابی-کتابخانه موفقیت برایان تریسی » برداشت شده است. دلیل اصلی موفقیت یا شکست کسب وکار ، موفقیت یا شکست در تلاش های بازاریابی است . بر اساس نظر دان و برَد استریت،48درصد شکست ها در کسب وکار به کاهش یا عدم اثربخشی عملیات بازاریابی و فروش بستگی دارد . در اقتصاد پویا و رقابتی ما ، بازاریابی فعالیت اصلی هر شرکت موفق می باشد .

تاریخ انتشار 1395/06/31 تعداد بازدید 5161 0 تعداد لایک 6

بازاریابی اینترنتی چیست ؟ (Internet marketing)


بازاریابی اینترنتی چیست ؟ (Internet marketing)

بازاریابی اینترنتی (Internet marketing) و یا بازاریابی آنلاین ( Online marketing) یعنی بازاریابی و فروش مستقیم از طریق وب و ایمیل. بازاریابی اینترنتی به طور معمول نوع پیشرفته بازاریابی سنتی مانند تبلیغات رادیویی، تلویزیونی و روزنامه ای می باشد. تبلیغات اینترنتی نوعی از تبلیغات است که بدلیل ارزان بودن، ماندگاری زیاد و فراگیر بودن آن همزمان با رشد ابزارهای اطلاع رسانی و روابط عمومی جایگاه خاصی را در بین تبلیغات چی ها باز کرده است .

تاریخ انتشار 1395/06/24 تعداد بازدید 2955 0 تعداد لایک 2

10 ویژگی برای داشتن یک مذاکره تلفنی موفق


10 ویژگی برای داشتن یک مذاکره تلفنی موفق

می توانید خود را در حال مذاکره تلفنی تصور کنید؟ اگر تجربه ای در زمینه تجسم نداشته باشید، احتمالاً تصویری آشفته به ذهنتان می آید. تصور کنید که در حالات مختلف و در حال استفاده از تکنیک های مذاکره ی متفاوت قرار دارید. احتمالاً استفاده از یک چک لیست می تواند اثربخشی مذاکره تلفنی تان را بالا ببرد.

تاریخ انتشار 1395/06/21 تعداد بازدید 6201 1 تعداد لایک 4

3 فاکتور کلیدی در روانشناسی قیمت


3 فاکتور کلیدی در روانشناسی قیمت

بررسی رفتار خرید مشتریان که در طول سال های متمادی توسط کارشناسان و متخصصان صورت گرفته می تواند آموزه های ارزشمندی برای فعالان بازاریابی و فروش داشته باشد. قیمت گذاری محصولات و خدمات اگر به شکل صحیحی صورت گیرد می تواند به یکی از عوامل موثر در موفقیت فعالیت های بازاریابی تبدیل شود. به همین دلیل در این متن به بیان تعدادی از یافته های رفتارشناسی می پردازیم که می تواند در قیمت گذاری محصولات و خدمات راهگشای کار و کسب ها باشد.

تاریخ انتشار 1395/05/17 تعداد بازدید 2888 0 تعداد لایک 1

12راهکار برای راضی کردن افراد برای همکاری


12راهکار برای راضی کردن افراد برای همکاری

حس خوبی نخواهید داشت اگر بدانید می توانید آدم هایی را که با شما ملاقات می کنند، وادار کنید دوست تان داشته باشند و بخواهند با شما کار کنند؟ من خودم را یک آدم مهربان تصور می کنم، ولی اعتقاد ندارم کاریزما یا جذبه دارم. کاریزماتیک بودن صفتی ست که در مورد آدم هایی مثل «جی لنو» یا «تونی رابینز» مصداق دارد. چنین تاثیری روی مردم عالی نیست؟

تاریخ انتشار 1395/05/13 تعداد بازدید 3048 0 تعداد لایک 5

2 نکته درباره اینباند مارکتینگ(بازاریابی درونی)


2 نکته درباره  اینباند مارکتینگ(بازاریابی درونی)

از آنجا که کارکنان در کسب و کارهای کوچک خرج تراشی زیادی دارند، شما به عنوان کارآفرین موظف نیستید مانند فرزاندتان از آن ها مراقبت کنید تا روز به روز صورتحساب هایی که باید بپردازید سر به فلک بگذارد یا یک نیرو به نیروهای قبلی خود اضافه کنید.یک استراتژی برای افزایش مشتری، به جای این کارها می تواند یک «بازاریابی محتوایی» باشد. چیزی که از آن به کانتنت مارکتینگ یاد می شود و بخشی از کارِ اینباند مارکتینگ (بازاریابی درونی) است.

تاریخ انتشار 1395/03/30 تعداد بازدید 3014 0 تعداد لایک 0

7 نکته راهبردی برای بازاریابی بهتر


7 نکته راهبردی برای بازاریابی بهتر

اکثر اوقات با کارآفرینانی مواجه می شوم که احساس می کنند، بزرگ ترین استعداد کشف نشده در حوزه فعالیت خودشان هستند، اما با وجود تلاش زیاد، کمتر کسی آنها را می شناسد و از فعالیت آنها باخبر است. این صاحبان کسب وکار سخت تلاش کرده اند تا مشتری جذب کنند و وجود مشتریان راضی و خوشحال، حاکی از آن است که آنها کارشان را درست انجام داده اند، اما وقتی با آنها صحبت می کنم به نظرشان می آید یک جای کار می لنگد.

تاریخ انتشار 1395/03/19 تعداد بازدید 2915 0 تعداد لایک 1

5 نکته کلیدی در ارتباط با مشتری


5 نکته کلیدی در ارتباط با مشتری

وقتی در حال برگزاری نخستین جلسه ی حضوری با یکی از مشتریان بالقوه ی شرکت هستیم، بهترین روش برای کم تر حرف زدن و البته رساندن نکات کلیدی مورد نظرمان چیست؟ نخستین جلسات حضوری با مشتریان همیشه مهم ترین دغدغه ی تیم بازاریابی است.

تاریخ انتشار 1395/02/19 تعداد بازدید 4567 0 تعداد لایک 1

4 جزء کلیدی در بازاریابی


4 جزء کلیدی در بازاریابی

بخش بازاریابی محتوایی اهمیت ویژه دارد. هر کسی که تصمیم به راه اندازی کسب و کاری گرفته باشد به خوبی از این موضوع آگاه است (یا حداقل باید باشد). با این حال، آخرین آمار ها نشان می دهند تنها ۳۰ درصد از کسب و کار های B2B اعتقاد دارند استراتژی محتوایی شان اثربخش است و این نا امیدی زیادی در میان آنان به بار می آورد.

تاریخ انتشار 1395/02/05 تعداد بازدید 3317 0 تعداد لایک 1

عملکرد بازاریابی عصبی


عملکرد بازاریابی عصبی

آنکور به معنی لنگر و قلاب است و در صنعت تبلیغات به این معناست که چیزی یا کالایی را به یک چیز یا مفهوم مطلوب متصل کنند؛ در دنیای فروش و تبلیغات برای اینکه چیزی فروش برود آنکورسازی انجام می شود؛ مثلاً در تبلیغات لاستیک، کمربند ایمنی را نشان می دهند که بیان می کند آن کمربند ایمنی همان لاستیک خوب است. چون کمربند ایمنی در ذهن ها با مفهوم ایمنی تعریف شده است و حالا برای لاستیکی که می خواهد نشان دهد ایمن است کمربند ایمنی را به تصویر می کشند.

تاریخ انتشار 1395/01/26 تعداد بازدید 3499 0 تعداد لایک 3

4 قانون بازاریابی شفاهی


4 قانون بازاریابی شفاهی

آدم ها دوست دارند که درباره ی دیگران و ایده های جدید حرف بزنند. همینطور در مورد چیزهای خریدنی، از کالاهای بانمک و خنده دار گرفته تا چیزهایی که چندان هیجان انگیز نیستند. آن ها همچنین عاشق حرف زدن و تقسیم نظراتشان هستند. قبلا درباره ی بازاریابی شرکت به شرکت و شرکت به مشتری شنیده اید. بازاریابی شفاهی به مردم واقعی که با هم حرف می زنند- مشتری به مشتری – مربوط می شود.

تاریخ انتشار 1395/01/25 تعداد بازدید 3937 0 تعداد لایک 9

5 روش برای گسترش بازاریابی مجازی


5 روش برای گسترش بازاریابی مجازی

كسب يك تجربه موفق براي يك برند به طور آنلاين از تركيب عواملي نظير مكان عرضه، محصول و مردم خريدار آن حاصل مي شود. بازاريابي مجازي فرصت هاي جديدي را پيش روي برند ها قرار مي دهد. تعادل ميان اين فاكتورها بستگي به نوع كسب و كاري دارد كه شما در آن حوزه مشغول فعاليت هستيد. برندهاي فعال در حوزه هتلداري در اصل نگران نمايش امكانات خود به طور آنلاين، خرده فروشان نگران نمايش محصولات و شركت هاي ارائه دهنده خدمات نگران معرفي نيروهاي خود هستند.

تاریخ انتشار 1395/01/21 تعداد بازدید 3548 0 تعداد لایک 3

14 تکنیک موثر در بازاریابی تلفنی


14 تکنیک موثر در بازاریابی تلفنی

در بین شیوه های مختلف ارتباط با مشتری مانند تبلیغات، روابط عمومی، فروش شخصی و بازاریابی مستقیم، شیوه های ارتباط دو طرفه مانند فروش شخصی و بازاریابی مستقیم موثرتر خواهند بود و علت آن هم ارتباط دو طرفه ای است که بین بنگاه اقتصادی و مشتریان صورت می گیرد.

تاریخ انتشار 1395/01/16 تعداد بازدید 31789 1 تعداد لایک 82

12 فن از فنون سخنوری


12 فن از فنون سخنوری

سخنوری چه تاثیری در زندگی شخصی و کاری ما خواهد داشت؟ چرا باید فنون سخنوری را بیاموزیم؟ چرا باید از مهارت های بالایی در سخنوری برخوردار باشیم؟ پاسخ همه این سوالات را در این مقاله توضیح خواهیم داد. خوب سخن گفتن در جمع می تواند باعث ایجاد ارزش و ارتقاء جایگاه ما باشد. کسی که از مهارت های سخنوری خوبی برخوردار است، دیگران بیشتر به او بها داده و سخنان وی را راحت تر قبول خواهند نمود.

تاریخ انتشار 1394/12/20 تعداد بازدید 7874 0 تعداد لایک 7

4 گام برای استفاده از ابزار USP در بازاریابی


4 گام برای استفاده از ابزار USP در بازاریابی

به موفقیت بسیاری از شرکت ها USPها کمک کرده است؛ ابزار Unique Selling Propositions) USPs )، یک مفهوم بازاریابی به معنای پیشنهادهای فروش منحصر به فرد به مشتریان است که فقط شما می توانید ارائه دهید و رقبای شما توان عرضه آن را ندارند. به عبارتی «مزیت رقابتی» شما تلقی می شود و این همان دلیلی است که مشتری فقط و فقط از شما خرید می کند. این ابزار در بازاریابی شخصی شما نیز می تواند مفید واقع شود.

تاریخ انتشار 1394/12/10 تعداد بازدید 5004 0 تعداد لایک 2

نکاتی درباره تماس سرد


نکاتی درباره تماس سرد

اصطلاحی در بازاریابی و فروش است به نام تماس سرد (cold calling) که در ارتباط با تماس هایی مورد استفاده قرار می گیرد که بازاریاب یا فروشنده با هدف مشتری یابی با مشتری احتمالی برقرار می کند. دلیل استفاده از واژه سرد در این عبارت این است که مشتری هیچ تجربه قبلی یا پیش زمینه ای درباره شرکت و محصولات یا خدماتش ندارد. بازاریابی تلفنی شاخه بسیار با ارزشی از بازاریابی است اما وقت آن رسیده که تماس های سرد را کنار بگذاریم.

تاریخ انتشار 1394/12/08 تعداد بازدید 3076 0 تعداد لایک 1


مقالات بیشتر

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم