/
/

رازهای تبلیغات پرفروش

آشنایی با انواع طرح های تبلیغاتی


آشنایی با انواع طرح های تبلیغاتی

این روزها چه در حال گشت و گذار در فضای مجازی باشید،چه در حال قدم زدن در بازار و خیابان و یا دیدن فیلم و یا گوش دادن رادیو با سیل انبوهی از تبلیغات در زمینه های متفاوت روبرو میشوید .اما تبلیغات موثر چیست و چگونه تبلیغ کنیم تا به هدف مورد نظر خود برسیم ؟

تاریخ انتشار 1397/07/04 تعداد بازدید 4798 0 تعداد لایک 1

7 اصل متوقف کردن تبلیغات


7 اصل متوقف کردن تبلیغات

ارتباطات دارای قدرت متوقف کنندگی(قدرت متوقف کردن یعنی اینکه بتوانید با تبلیغ و سایر ارتباطات بازاریابی مردم را از رفتن بازدارید و آن ها را وادار کنید که بنشینند و به شما توجه کنند.) ؛ واکنش هایی از این قبیل به وجود می آورد: «چه گفتی؟» یا «آن را دیدی؟» این نوع ارتباطات میزان توجه را بالا می برند. برخلاف اغلب ارتباطات بازاریابی که حتی برای یک لحظه هم نمی توانند جلب توجه کنند.

تاریخ انتشار 1395/04/12 تعداد بازدید 3856 0 تعداد لایک 9

اصطلاح تبلیغات محتوایی


اصطلاح تبلیغات محتوایی

امروزه صنعت بازاریابی و تبلیغات برای ابداع و معرفی یک سرواژه یا اصطلاح جدید در هر شبی که صبح می شود بسیار بدنام است. برخی از این واژه ها و اصطلاح ها مانند "بازاریابی محتوایی” بسیار مطرح و شناخته شده می شوند و برخی دیگر دوره عمر بسیار کوتاهی دارند، تا جایی که اگر نامی از آن ها ببریم ممکن است شما آن را به عنوان واژه تخصصی حوزه بازاریابی نشناسید.

تاریخ انتشار 1395/01/24 تعداد بازدید 4523 0 تعداد لایک 7

9 اصل مهم در تبلیغات


9 اصل مهم در تبلیغات

اصول زیرمجموعه ای از باورها و روش هایی است که برای افزایش شانس موفقیت در تبلیغات، اثبات شده اند. آگهی دهنده های با تجربه دائم تلاش می کنند تا از ماهیت خود خارج شوند و دنیا را با چشم و قلب مشتریانشان ببینند.

تاریخ انتشار 1394/12/18 تعداد بازدید 4869 0 تعداد لایک 14

نکاتی درباره تبلیغات ترانزیتی


نکاتی درباره تبلیغات ترانزیتی

پشت وانت نیسان آبی رنگی با خطی خوش این بیت نوشته شده بود. نیش دوست از نیش عقرب بدتر است... پس بزن عقرب که دردش کمتر است. همان نیسان های آبی رنگی که متقاضیانش معتقدند که رنگ آبی آن از رنگ های دیگر آن قدرتمندتر است و عملا رنگ های دیگر آن با شرایط موتوری و بدنه یکسان در بازار با استقبال و موفقیت روبه رو نبوده است و سهم بازارشان در مقایسه با رنگ آبی بسیار کمتر است که این پدیده برای برخی دیگر از کالاها هم وجود دارد که خود نیازمند تحلیل بیشتر و یک ستون جداگانه دارد.

تاریخ انتشار 1394/12/06 تعداد بازدید 3659 0 تعداد لایک 4

8 نکته مهم درباره تبلیغات پرفروش


8 نکته مهم درباره تبلیغات پرفروش

براساس یک برآورد، حدود یک سال و نیم از عمر ما صرف دیدن تبلیغات تلویزیونی می شود. امروزه فضایی را نمی یابیم که از هجوم تبلیغات در امان باشیم؛ هرجا که می رویم مورد تهاجم پیام های تبلیغاتی قرار می گیریم. در زمین، آسمان دریا و خلاصه همه جا آماج تبلیغگران هستیم. برای این که یک تبلیغ موفق داشته باشید لازم است از اصول تبلیغات و از ادبیات این علم آشنایی کامل داشته باشید.

تاریخ انتشار 1394/10/14 تعداد بازدید 6696 0 تعداد لایک 15

3 ویژگی اساسی شعار تبلیغاتی


3 ویژگی اساسی شعار تبلیغاتی

شعار تبلیغاتی عبارتی اسـت دربـاره سازمان یا مـحصولی خاص، که درباره ویـژگی ها و مزیـتهای آن مطرح می گردد. واژه اسلوگان (Slogan) که در زبان فارسی به آن شعار تبلیغاتی اطلاق می شود، از واژه اسکاتلندی اسلوگ گریم گرفته شده است. به نظر می رسد که ریشه لغوی آن نزدیک و متناسب با مفهومی است که امروزه از آن استفاده می شود. این عبارت در کلیه تبلیـغات سازمان تکرار می شود و همچـنین در ذهـن مخاطـب ماندگار خواهـد شـد.

تاریخ انتشار 1394/09/23 تعداد بازدید 5610 0 تعداد لایک 6

5 اصل مهم در تولید یک تبلیغ چاپی


5 اصل مهم در تولید یک تبلیغ چاپی

در اینجا می خواهیم درباره ویژگی های یک تبلیغ چاپی بپردازیم. یک آگهی خوب ابتدا باید توجه مخاطب را جلب و سپس او را بدان محصول علاقه مند سازد. سپس تمایل او را به پیگیری موضوع افزایش دهد و بالاخره همان آگهی خوب باعث فروش کالا، خدمت یا ایده ی مورد نظر شود. قدم بعدی، انتخاب استراتژی فروش و انطباق آن با پنج اصل اساسی موثر در ساخت هر آگهی است.

تاریخ انتشار 1394/09/12 تعداد بازدید 4468 0 تعداد لایک 1

7 نکته کلیدی در تبلیغات


7 نکته کلیدی در تبلیغات

امروزه به واقع اجرای صحیح برنامه های تبلیغاتی می تواند کمک های ویژه ای را در بهبود فضای رقابتی سبب شود. پیچیدگی های فرآیند های تبلیغاتی و اکثرا گران به نظر رسیدن روش های تبلیغاتی باعث شده تا خیلی از کسب و کارهای واقعی به اتمام رساندن مرحله پایانی بازاریابی را رها کنند، در این مقاله کوتاه و مفید قصد داریم تا از چند نکته کلیدی و مهم در اجرای امور تبلیغاتی برای سازمان های خصوصی، نوپا و سایز متوسط صحبت کنیم.

تاریخ انتشار 1394/09/07 تعداد بازدید 4063 0 تعداد لایک 2

8 نکته برای شعار تبلیغاتی مناسب


8 نکته برای شعار تبلیغاتی مناسب

شعار تبلیغاتی خوب یکی از پایه های اصلی داشتن یک کسب و کار و خوب است. شعار پیامی متحدکننده است که می تواند بازگو کننده هویت شرکتتان باشد. ذات کوتاه و جذاب بودن آن باعث می شود مشتریان همیشه آن را به خاطر بسپارند. خیلی مهم است که شعاری جالب و پر مفهوم برای بیزنس خود انتخاب کنید.

تاریخ انتشار 1394/09/02 تعداد بازدید 6718 0 تعداد لایک 4

8 راهکار تبلیغاتی برای تازه کارها


8 راهکار تبلیغاتی برای تازه کارها

شیوه تبلیغات در پنج سال پیش، دیگر امروز به کار نمی آید و همواره باید به دنبال ایده های جدید در تبلیغات بود. تبلیغات روز به روز در حال دگرگونی است. در نتیجه مشاغل نوپا و کوچک برای هزینه کردن در تبلیغات بهتر، باید هوشمندانه عمل کنند. تاکتیک های متعددی در زمینه تبلیغات مشاغل وجود دارد. اما موارد زیرمناسب مشاغل نوپا و کوچک هستند که امکان هزینه فراوان برای تبلیغات ندارند.

تاریخ انتشار 1394/08/26 تعداد بازدید 10145 0 تعداد لایک 26

10 هشدار در استفاده از تبلیغات اینترنتی


10 هشدار در استفاده از تبلیغات اینترنتی

اینترنت بهترین محل برای قراردادن پیامهای تبلیغاتی و کسب بهترین نتیجه از فعالیتهای تبلیغات است به دلیل اینکه در دنیای امروز اینترنت رسانه ای جهانی است که در هر لحظه میلیونها نفر به آن مراجعه می کنند. بر این اساس با این وجود بسیاری از تبلیغ دهندگان اشتباهاتی مرتکب می شوند که اثر بخشی تبلیغات اینترنتی خود را تا حد زیادی کم می کنند.

تاریخ انتشار 1394/08/24 تعداد بازدید 3229 0 تعداد لایک 2

4 قاعده کلی اثربخشی تبلیغات


4 قاعده کلی اثربخشی تبلیغات

تبلیغات ما در فروش تاثیر داشته است؟ تاثیر بر روی وجهه سازمان داشته است؟ بر روی ارتباط سازمان با مشتریان تاثیر داشته یا نه؟ اندازه گیری اثربخشی تبلیغات بسیار حائز اهمیت است. با حذف این قسمت در واقع یک مجموعه فعالیت بی نتیجه انجام داده ایم. در بازاریابی توصیه می شود که یکی از بهترین روشها برای غلبه کردن بر رقبا، این است که در ابتدا به خودمان حمله کنیم.

تاریخ انتشار 1394/08/14 تعداد بازدید 4218 0 تعداد لایک 3

5 گام اساسی در ارائه تبلیغات هدفمند


5 گام اساسی در ارائه تبلیغات هدفمند

توجه به اهداف تبلیغات و دوراندیشی نسبت به نتایج آن یکی از مهمترین گام ها قبل از اجرایی شدن آن است؛ در حالی که به علت هزینه ی بالای تبلیغات در دنیای امروز مدیریت آن بسیار اهمیت می یابد و تبلیغات هدفمند و با استراتژی های از پیش تعیین شده فرایند فروش و برندینگ را تسهیل می نماید. در ادامه راه حل هایی رابرای ارائه تبلیغات هدفمند ارائه می دهیم.

تاریخ انتشار 1394/08/07 تعداد بازدید 5719 1 تعداد لایک 12

4 روش تبلیغات پنهان


4 روش تبلیغات پنهان

تبلیغات یک تجارت وسیع و گسترده است که در میان صنایع برتر دنیا و به موازات صنایعی مثل نفت، اتومبیل، تکنولوژی اطلاعات و کشاورزی قرار دارد. ر شد صنعت تبلیغات در هر کشور ارتباطی تنگاتنگ با سطح فعالیت های تجاری و سالم بودن اقتصاد آن دارد. در واقع، میزان رشد و شکوفایی صنعت تبلیغات بیانگر سطح زندگی مردم یک کشور و نشانه ی میزان توسعه ی اقتصادی آن کشور است .

تاریخ انتشار 1394/07/29 تعداد بازدید 8682 0 تعداد لایک 2

3 مزیت تبلیغات آنلاین


3 مزیت تبلیغات آنلاین

در سالهای اخیر، اکثر برند های دنیا بخشی از بودجه تبلیغاتی خودشان را به تبلیغات آنلاین اختصاص داده اند. اولین تبلیغات آنلاین بنری در سال 1994 توسط مجله wired بود که بنر های کمپانی AT&T را در وبسایت خود به نمایش گذاشت . از سال 1994 تا به امروز تبلیغات آنلاین پیشرفت چشمگیری داشته و سرمایه گذاری در آن، در سال 2014 به 97هزار میلیون دلار رسیده است.

تاریخ انتشار 1394/07/22 تعداد بازدید 3850 0 تعداد لایک 2

18 مدل آگهی تبلیغاتی برای جلب مشتری


18 مدل آگهی تبلیغاتی برای جلب مشتری

زمانی که هر روز از منزل به قصد دانشکده و یا جاهای دیگری که قرار است برویم ، در مسیر راه با هزاران نوع تبلیغات اعم از خصوصی و غیر خصوصی که در صدد جلب و جذب مشتریان و مخاطبین خویش می باشند ، قرار می گیریم که ناخودآگاه ما را نیز بسوی خودش می کشانند.

تاریخ انتشار 1394/07/15 تعداد بازدید 111370 1 تعداد لایک 120

7 ترفند تبلیغاتی


7 ترفند تبلیغاتی

بیشتر شرکت ها در تبلیغات خود از حقه هایی استفاده می کنند تا مشتریان بیشتری را جذب کنند.در حالی که بیشتر ما می دانیم تبلیغات چی ها تلاش سختی می کنند تا مردم عادی برای خرید پول خرج کنند. شاید توجه نکرده ایم که چگونه و با چه حقه هایی ما را به خرید ترغیب می کنند. اگر به این تبلیغات توجه بیشتری کنیم شاید از خریدهای که ناگهانی و تحت تأثیر تبلیغات انجام می شود، جلوگیری کرده ایم.

تاریخ انتشار 1394/07/06 تعداد بازدید 3702 0 تعداد لایک 0

6 نکته کلیدی در تبلیغات کلامی


6 نکته کلیدی در تبلیغات کلامی

در دانشگاه همه تلاشتان را می کنید که با آقای دکتر الف واحد بگیرید چون ترم بالایی ها می گویند روش تدریسش متفاوت است. برای استخدام در سازمان ایکس خودتان را به آب و آتش می زنید چون دوستتان گفته شرایط کاری مناسبی دارد.مسافت زیادی را طی می کنید تا از فست فودی که تعریف آن را از همکارتان شنیده اید خرید کنید. کوکاکولا را به پپسی ترجیح می دهید چون اعضای خانواده تان معتقدند خوش مزه تر است.

تاریخ انتشار 1394/05/25 تعداد بازدید 9163 1 تعداد لایک 27

4 ویژگی تبلیغ موثر


4 ویژگی تبلیغ موثر

ارزش چیزی است که مشتری را به سمت خرید کالا یا خدمت سوق می دهد. پولی که مشتری پرداخت می کند، در قبال همین ارزش هاست و انتظار دارد پولش به هدر نرود.نام تجاری، بسته بندی، احساسی که کالا به مشتری می دهد، ویژگی خاص آن کالا، نحوه رفتار با مشتری، نحوه رفتار با کارکنان، شهرت، حمایت مالی، سخنگو، نحوه صحبت منشی تان با تلفن، گزینه تبلیغاتی، مطالبی که در تبلیغاتتان می گویید، کارهایی که باید انجام دهید ولی نمی دهید و موارد بسیاری دیگر.

تاریخ انتشار 1394/05/25 تعداد بازدید 8204 0 تعداد لایک 8


مقالات بیشتر

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم