/
/

رازهای بهینه سازی سایت seo

رابطه ی بین سئو سایت و گرافیک سایت


رابطه ی بین سئو سایت و گرافیک سایت

دردهه های اخیر شاهد رویارویی و نبردی در زمینه سئو سایت بوده ایم. از یک طرف متخص SEO (بهینه سازی سایت) و از طرف دیگر کاربردی بودن یک سایت در زمینه طراحی حرفه ای وب سایت ها. هر دوی این موارد یعنی به کار گیری متخصصان سئو سایت یا استفاده صحیح از کاربردهای سایت می تواند روند موفقیت شما را در پی بگیرد.

تاریخ انتشار 1395/11/24 تعداد بازدید 33 0 تعداد لایک 1

چراشما نیاز به بهینه سازی دارید


چراشما نیاز به بهینه سازی دارید

سئو هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری می باشد .

تاریخ انتشار 1395/09/23 تعداد بازدید 292 0 تعداد لایک 2

آموزش رایگان سئو و بهینه سازی وب سایت در گوگل


آموزش رایگان سئو و بهینه سازی وب سایت در گوگل

بهترین روش برای یادگیری و درک مفهوم سئو وارد شدن به میدان و آغازسئو سایت است. اگر وبمستر هستید به جای اینکه بیشتر به مطالعه سئو بپردازید شروع به کار عملی کرده و سئو سایت خود را از همین حالا شروع کنید .

تاریخ انتشار 1395/09/09 تعداد بازدید 279 0 تعداد لایک 1

مرجعیت برای سئوچه اهمیتی دارد ؟


مرجعیت برای سئوچه اهمیتی دارد ؟

آیا وب سایت شما پیشرو و جلودار یک زمینه خاص یا کسب و کار به خصوصی است؟

تاریخ انتشار 1395/08/26 تعداد بازدید 328 0 تعداد لایک 1

سئو سایت و افزایش بازدید


سئو سایت و افزایش بازدید

افزایش بازدید سایت یا همان افزایش ترافیک سایت شاید خواسته همه کسانی باشد که برای خود سایتی را طراحی نموده اند زیرا که از طریق جذب کاربر می توانند مقاصد خود را جامعه عمل بپوشانند.

تاریخ انتشار 1395/08/24 تعداد بازدید 284 0 تعداد لایک 2

بهینه سازی سایت و بازاریابی محتوا دو روی یک سکه


بهینه سازی سایت و بازاریابی محتوا دو روی یک سکه

کسانی که به مقوله سئو علاقه مندند، غالباً بر این عقیده اند که محتوای باکیفیت ستون فقران سئو محسوب شده و موجب افزایش اعتبار و ارزش سایت نزد موتورهای جستجوی اینترنتی می شود. اما این فقط یک روی سکه است.

تاریخ انتشار 1395/08/17 تعداد بازدید 238 0 تعداد لایک 0

تاثیرات bold نمودن واژه ها در سئو سایت


تاثیرات bold  نمودن واژه ها در سئو سایت

در فرآیند سئو و بهینه سازی وب سایت عوامل بسیاری مهم و تاثیر گذار می باشند . در میان این عوامل ، bold نمودن تاثیر چشم گیری در سئو سایت دارد . به عبارت دیگر ، با بلد نمودن ، کلمه مورد نظر تان به عنوان کلمه ای مهم در گوگل و موتور های جستجو شناخته می شود .

تاریخ انتشار 1395/08/16 تعداد بازدید 274 0 تعداد لایک 1

هشتگ چیست و کاربردهایش چیست ؟


هشتگ چیست و کاربردهایش چیست ؟

هشتگ (Hashtag) اولین بار به منظور نام گذاری گروهها و موضوعات در چت IRC مورد استفاده قرار گرفت .

تاریخ انتشار 1395/08/08 تعداد بازدید 256 0 تعداد لایک 2

اسرار پرتال های پر بازدید در چیست ؟


اسرار پرتال های پر بازدید در چیست ؟

غالبا تصور می شود که یک سایت خوب و موفق قائم به ذات خودش است. یعنی مجموعه اطلاعات و سیستم نرم افزاری سایت است که باعث موفقیت آن شده است.

تاریخ انتشار 1395/08/07 تعداد بازدید 260 0 تعداد لایک 1

اصول رعایت تنظیم صفحات وب که در رتبه بندی گوگل موثرند


اصول رعایت تنظیم صفحات وب که در رتبه بندی گوگل موثرند

سعی کنید در صفحات وب سایت خود مطالب متنی بیشتری قرار دهید. حداقل تعداد کلمات در هر صفحه وب سایت شما بایستی بین 200 تا 300 کلمه باشد. گوگل به صفحاتی که تنها یک یا دو جمله متن را در خود جای داده اند توجهی نمیکند. هر قدر مطالب یک صفحه بیشتر و غنی تر باشد گوگل به آن صفحه توجه بیشتری میکند.

تاریخ انتشار 1395/08/03 تعداد بازدید 242 0 تعداد لایک 0

4 اصل مهم در بهینه سازی سایت برای افزایش تعداد بازدید کنندگان


4 اصل مهم در بهینه سازی سایت برای افزایش تعداد بازدید کنندگان

واژه های کلیدی، تگ تصاویر، توضیحات متا و بک لینک ها چهار عامل مهم بهینه سازی سایت هستند که می توانند آمار بازدیدکنندگان طراحی سایت شما را افزایش دهند. در این باره بیشتر بدانید .

تاریخ انتشار 1395/07/25 تعداد بازدید 286 0 تعداد لایک 3

رازهای پنهان در سئو


رازهای پنهان در سئو

در هر فعالیتی برخی از مباحث وجود دارد که در نگاه اول و در بررسی اولیه دیده نمی شود و این در حالی است در نظر گرفتن آن موارد سبب پیشرفت چشم گیری در فعالیت مورد نظر می گردد در مبحث بهینه سازی سایت ( سئو ) نیز جزئیات مختلفی وجود دارد که در نگاه اول بررسی نمی شود و از این رو به آن رازهای پنهان سئو گفته می شود.

تاریخ انتشار 1395/07/07 تعداد بازدید 273 0 تعداد لایک 3

کاربردروانشناسی در بهینه سازی سایت


کاربردروانشناسی در بهینه سازی سایت

هنگامی که اغلب مردم در جامعه، بیشتر خدمات و محصولات موردنظر خود را در اینترنت جستجو می کنند بی شک پرمنفعت ترین سرمایه گذاری بهینه سازی وب سایت یا به قولی سئو کردن آن است. این مدل سرمایه گذاری درنهایت موجب زیادشدن مشتریان شما می شود.

تاریخ انتشار 1395/07/06 تعداد بازدید 259 0 تعداد لایک 1

اشتباهات متداول در بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر


اشتباهات متداول در بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر

اگر می خواهید وب سایت تان روزانه کاربران بسیاری را به سمت خود جذب کند و ترافیک بالایی داشته باشد، بهترین گزینه برای انجام این کار بهینه سازی سئو seo برای موتورهای جستجوگر می باشد . با این بسیاری از افراد تصور می کنند بهینه سازی وب سایت امری آسان است . به همین دلیل اشتباهاتی را در این روند مرتکب می شوند که این اشتباهات در طولانی مدت آسیب های بسیاری را به وب سایت شما وارد می کند . در این مقاله اشتباهات رایجی که در بهینه سازی وب سایت باید از آنها پرهیز نمایید را به شما معرفی می کنیم .

تاریخ انتشار 1395/07/01 تعداد بازدید 260 0 تعداد لایک 2

10ویژگی مهم سئو در رابطه با دامنه و طراحی سئو


10ویژگی  مهم سئو در رابطه با دامنه و طراحی سئو

دامنه، دامین یا دومین در فارسی به معنی قلمرو یا گستره می باشد که محور اصلی وب سایت ها و کلیه فعالیتهای Online و تجارتهای الکترونیکی است. نام دامنه (Domain) نشان دهنده محتوا و خلاصه مطالب و عناوینی است که کاربر اینترنتی انتظار دارد با آن روبرو شود. به عبارتی دیگر نام دامنه (Domain) گویای هدف سازنده وب سایت است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از این رو انتخاب نام دامنه بسیار حیاتی و تاثیرگذار است .

تاریخ انتشار 1395/06/27 تعداد بازدید 318 0 تعداد لایک 2

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت 2


طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت 2

بهينه سازي سايت در موتور هاي جستجو تنها قرار گرفتن در رتبه هاي برتر و صفحات اوليه موتور هاي جستجو نيست ، بلکه به معناي جذب ميزان ترافيکي است که شما از طراحي سايت خود انتظار داريد .

تاریخ انتشار 1395/05/06 تعداد بازدید 360 0 تعداد لایک 2

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت 1


طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت 1

SEO (سئو)، بهینه سازی سایت در موتور های جستجو (Search Engine Optimization) است و امروزه یکی از مراحل مهم و پر اهمیت در طراحی وب سایت می باشد. سئو سایت در معنای پیاده سازی الگوریتم ها و استانداردهای گوگل می باشد که در نتیجه عمل قرارگیری در صفحه اول گوگل به واسطه ی کلمات کلیدی خاص و عبارت بهینه سازی وب سایت را حاصل می نماید.

تاریخ انتشار 1395/05/03 تعداد بازدید 388 0 تعداد لایک 2

9 نکته مهم در سئو (seo)


9 نکته مهم در سئو (seo)

در دنیای سئو تغییرات بسیاری اتفاق می افتد. با این حال اصول بنیادی همیشه بدون تغییر باقی می مانند. با تمرکز بر این تکنیک ها قطعا به نتیجه ی مطلوبی در ترافیک و بهینه سازی سایت خواهید رسید.

تاریخ انتشار 1395/04/08 تعداد بازدید 425 0 تعداد لایک 2

8 گام استفاده از seo


8 گام استفاده از seo

اگر می خواهید مطالب و محتوا شما در موتورهای جستجو رتبه ی خوبی داشته باشد، متمرکز شدن بر روی کیفیت آن نقطه ی شروع خوبی است اما مطلع کردن موتور جستجو و به دنبال آن خوانندگان موضوع ، بیشتر از کیفیت مطالب زمان بر خواهد بود. در این مقاله درباره چگونگی استفاده از بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) برای افزایش ارزش محتوای مطالب توضیح می دهیم.

تاریخ انتشار 1395/01/17 تعداد بازدید 761 0 تعداد لایک 6

5 روش کلیدی برای بهینه سازی


5 روش کلیدی برای بهینه سازی

اگر به دنبال کسب وکار در اینترنت هستید یا اینکه می‎خواهید وب سایت خود را در میان سایر وب سایت های مشهور­تر و معروف­‎تر و پربازدیدتر نمایید، باید به دنبال بهینه‎سازی وب سایت خود باشید. وجود یک وب سایت به خودی خود موجب ارزش آفرینی نیست، کافیست یک بار امتحان کنید تا اقدامات بهینه‎سازی انجام ندهید، نمی­‎توانید پاسخ مناسبی بگیرید و کسب وکار خود را ارتقا دهید، برای اینکه سایت خود را با کمترین زحمت بهینه کنید، روش­‎های زیر را مد نظر داشته باشید.

تاریخ انتشار 1394/08/13 تعداد بازدید 941 0 تعداد لایک 0


مقالات بیشتر

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم