/ / /
8 نکته مهم در مورد تولید صفحات فرود

8 نکته مهم در مورد تولید صفحات فرود

  • تاریخ انتشار 1396/07/26
  • .
  • 1983
  • .
  • گروه رازهای seo و بهینه سازی سایت

صفحه فرود یا صفحه لندینگ صفحه ای از سایت می باشد که افراد با تبلیغاتی که خارج از سایت می بینند و یا جستجوی گوگل وارد آن صفحه می شوند.

صفحه فرود در جذب کاربران و افزایش بازدید از سایت و همچنین تبدیل آن ها به مشتریان واقعی نقش مهمی دارد.

8 نکته مهم در مورد تولید صفحات فرود

1. گذاشتن تصویر و ویدیو در صفحه فرود
گذاشتن تصویر و ویدیو برای ارائه مطالب بهترین گزینه و جذابترین روش جذب کاربران می باشد البته باید تمام نکات مربوط به بهینه سازی تصویر و ویدیو را رعایت کنیم. می توانیم یک تصویر و یا ویدیو مهم و مرتبط به کارمان را در زیر عنوان متن و یا بالای عنوان متن تان قرار دهید.
اگر برای ارائه مطلب از ویدیو استفاده می کنیم باید بطور کامل و درست محصول یا خدمت تان را نشان دهد و نباید از ویدیو های طولانی مدت استفاده کنید و باید کوتاه و از یک دقیقه کمتر باشد.
2. توضیحات عنوان ها را لیست وار وارد کنید
محتوای عناوین یا توضیحات عناوین را بهتر است به صورت کوتاه و خلاصه و مفید قرار دهید زیرا اغلب کاربران تمام متن را مطالعه نمی کنند بلکه به صورت تیتروار مطالعه و رد می شوند و سعی کنید همیشه به نفع کاربران بنویسید.
برای جلب توجه کاربران می توانید مزایا و معایب را به صورت تیتروار وارد نمایید.
3. استفاده از عنوان ها و زیر عنوان ها
اکثر کاربران تنها عنوان ها و زیر عنوان ها را در ابتدا مطالعه می کنند و اگر به نظرشان جذاب بود بقیه متن را مطالعه می کنند.
چند نکته مهم در مورد عنوان ها:
• کوتاه و جذاب بودن عنوان
• جامع و شامل تمام مطالب باشد
• توجه به جنس و سن کاربران
4. قر ار دادن فرم Opt-in
یکی از روش هایی که می توانیم کاربر بالقوه را به مشتری تبدیل کنیم گذاشتن فرم مختصر با فیلدهای کم در صفحه فرود است تا بتوانیم اطلاعات کاربر را دریافت نماییم و بتوانیم با کاربر در تماس باشیم برای ترغیب کاربران برای ثبت نام در صفحه بهتر است برای آن هدیه ای در نظر گرفت مثلا دانلود فایل آموزشی رایگان، فیلم رایگان، pdf رایگان و ... و به ازای آن ایمیل کاربر را دریافت کنیم.
5. نمایش اسناد معتبر در صفحه فرود
برای بالا بردن اعتماد کاربران و کسب اعتبار میان کاربران بهتر است نظرات کاربران در مورد محصول یا خدمتی که استفاده کرده است در پایین فرم opt-inقرار دهید و یا گواهی نامه های کیفیت و یا این که تقدیر نامه هایی که کسب کرده اید را قرار دهید زیرا تمام این ها سبب افزایش اعتماد و اطمینان کاربر می شود.
6. قرار دادن دکمه عضویت کاربران CTA
دکمه عضویت کاربران CTA علاوه بر این که در بالای صفحه قرار دارد بهتر است در پایین صفحه هم قرار داشته باشد تا کاربران نیازی نداشته باشند برای ثبت نام به بالای صفحه رجوع کنند.
7. گذاشتن لینک در پایین صفحه فرود
اگر مجبور به گذاشتن لینک تبلیغاتی در صفحه فرود هستیم بهتر است با کوچکترین فونت و در پایین ترین بخش صفحه باشد.
8. هدر در صفحه فرود
هدر نباید فضای زیادی در صفحه فرود به خود اختصاص دهد.
دو موردیی که در هدر قرار می دهید یکی لوگوی سایت است که در انتهای سمت چپ قرار می گیرد و دیگری کلید CTA می باشد که در انتهای سمت راست قرار می گیرد این کلید باید کاملا واضح و قابل دیدن باشد و از رنگ و سایزی استفاده شود که کاملا در مقابل دید کاربران باشد.
5

جدیدترین مقالات طراحی سایت

گروه مقالات طراحی سایت

طراحی سایت ها

شماره تماس پشتیبانی:

شماره تماس پشتیبانی:

نظرات کاربران

نظر شما چیست؟

سوال امنیتی: حاصل جمع 4 + 7 چند است ؟

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم