/
/

رازهای بازاریابی شبکه اجتماعی

تمرکز صد در صدی فروش بر اساس شبکه های اجتماعی


تمرکز صد در صدی فروش بر اساس شبکه های اجتماعی

امروزه چنان استفاده از شبکه های اجتماعی و مجازی همه گیر شده که حتی بازاریابی و افزایش فروش را هم تحت شعاع خود قرار داده است. به همین خاطر این شبکه ها فضای مهمی برای تبلیغات و فروش محصولات و خدمات می باشند.

تاریخ انتشار 1397/05/30 تعداد بازدید 1817 0 تعداد لایک 3

‍۱۰ قانون بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی


‍۱۰ قانون بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

برای بهبود جایگاه مخاطبان و مشتریان خود می توانید از قدرت محتوا و بازاریابی شبکه های اجتماعی استفاده کنید که این خود مستلزم داشتن اطلاعات کافی و درک اصول و قواعد بازاریابی در شبکه های اجتماعی است.

تاریخ انتشار 1397/05/30 تعداد بازدید 1931 0 تعداد لایک 1

5 اشتباه در بازاریابی شبکه های اجتماعی


5 اشتباه در بازاریابی شبکه های اجتماعی

در سال 2016 برای کسب وکارها کلید موفقیت برندینگ اجتماعی “مالکیت اجتماعی” است. مالکیت اجتماعی چیست؟ مالکیت اجتماعی مسئولیت هر کسب وکار است که به طور مداوم و مناسب به تقویت، حفظ و به اشتراک گذاری فلسفه منحصربه فرد و یکپارچه شرکت و هم چنین هدف آن می پردازد.

تاریخ انتشار 1395/05/16 تعداد بازدید 3051 0 تعداد لایک 4

4 نکته برای تبدیل مخاطب به مشتری


4 نکته برای تبدیل  مخاطب به مشتری

امروزه شبکه های اجتماعی به ابزارهای جدیدی برای بازاریابی تبدیل شده اند. فیسبوک بیش از 1.9 بیلیون کاربر در سراسر جهان دارد و بیش از 1 بیلیون نقر به طور روزانه به حساب کاربری خود وارد می شوند. بسیاری از افراد از تلفن های همراهشان استفاده می کنند و دلیل مهمی است که باید سایتتان با گوشی های همراه سازگارباشد. داشتن صفجه در شبکه های اجتماعی برای تبلیغ کسب و کارتان ساده و رایگان است و بسیاری از کسب وکارها از این فرصت به خوبی استفاده می کنند.

تاریخ انتشار 1395/02/01 تعداد بازدید 3877 0 تعداد لایک 4

6 روش کسب درآمد ادمین های تلگرام


6 روش کسب درآمد ادمین های تلگرام

سازندگان تلگرام هم شاید فکر نمی کردند که نرم افزاری که برای ارتباطاتان امن و در کَل کَل با دولت روسیه ساختند این چنین تبدیل به نرم افزاری پولساز و اقتصادی در کشور ما شود اما ما از قدیم نشان داده ایم که نبوغ مان در حدی است که حتی رویاهای اجانب هم به ما نمی رسد و هرجا که پول باشد فعل خواستن را حتی با بیش تر از شش زمان فعلی دستور زبان فارسی می توانیم صرف کنیم.

تاریخ انتشار 1394/11/27 تعداد بازدید 5628 0 تعداد لایک 10

14 نکته برای کانال داری در تلگرام


14 نکته برای کانال داری در تلگرام

اگر صاحب کانال هستید و می خواهید کانال تان مثل کانال هایی که ترک می کنید نشود، این گوی و این میدان، راهکار برایتان داریم مثل باقلوا. «دیگه هرکس را می بینی داره کانال می زنه!» جمله خیلی رایجی که بعد از اد کردن یکی از اقوام، آشنایان، دوستان، دشمنان، کسبه محل، دندان پزشک تجربی خیابان پایین خانه تان و... بر زبان می آورید یا از دیگران می شنوید.

تاریخ انتشار 1394/11/20 تعداد بازدید 34267 1 تعداد لایک 154

5 تغییر بزرگ در کسب و کارهای اینترنتی


5 تغییر بزرگ در کسب و کارهای اینترنتی

تغییرات بزرگی در آینده کسب و کارهاى اینترنتى در حال اتفاق افتادن است و در صورتیکه هر چه زودتر دست به اقدام نزنیم، آینده کسب و کار ما در خطر خواهد بود. در این مقاله به آینده کسب و کارهای اینترنتی با ۵ تغییر بزرگ در دنیای وب پرداخته می شود.

تاریخ انتشار 1394/11/15 تعداد بازدید 2911 0 تعداد لایک 1

13 ویژگی مدیر شبکه های اجتماعی


13 ویژگی مدیر شبکه های اجتماعی

یک مدیر شبکه اجتماعی باید دقیقاً بداند که چه اتفاقی برای محتوای تولیدی اش می افتد و این موضوعی است که باید به آن واقف باشد. زیرا در دنیای شبکه های اجتماعی که رقابت بسیار زیاد و تنگاتنگ است باید بدانیم چطور رقابت و محتوای مناسب هر شبکه را تولید کنیم. این دانش و دانستن هم به جز با عمیق شدن در موضوعات مختلف این حوزه و استفاده از ابزارهای مناسب امکان پذیر نخواهد بود.

تاریخ انتشار 1394/11/12 تعداد بازدید 7610 1 تعداد لایک 8

5 مرحله فرایند تولید محتوای ویدئویی


5 مرحله فرایند تولید محتوای ویدئویی

افزایش جذابیت، منحصربه فرد کردن و پیدا کردن راه هایی برای افزودن ارزش ویدئوها کار بسیار دشواری است که درست انجام دادنش لذت بخش است. اگر فکر شروع به تولید محتوای ویدئویی باعث نگرانی شما می شود، بدانید تنها نیستید. در هر دقیقه از روز، کاربران یوتیوب به تنهایی ۷۲ ساعت محتوای جدید تولید می کنند که این میزان محتوا شامل ویدئوهای آپلود شده در فیس بوک، ویمیو، دیلی موشن یا ویستیا نمی شود.

تاریخ انتشار 1394/10/29 تعداد بازدید 3198 0 تعداد لایک 2

25 راهکار برای افزایش فالوئر در شبکه های اجتماعی


25 راهکار برای افزایش فالوئر در شبکه های اجتماعی

اکثر مردم این روزها غرق در دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی هستند و نیازهای خود را در این محیط ها جست و جو می کنند.جایی که کاربران می توانند همدیگر را ملاقات کنند و از تجربیات یکدیگر استفاده کنند و یا تجربیات و خاطرات خود را در قالب یک عکس با یکدیگر در میان بگذارند.حال در این مقاله راهکارهایی را ارائه می دهیم که منجر به افزایش تعداد مخاطبین شما در این فضای مجازی می شود.

تاریخ انتشار 1394/10/28 تعداد بازدید 3074 0 تعداد لایک 3

5 راهکار در بازاریابی شبکه ای


5 راهکار در بازاریابی شبکه ای

این روز ها با افزایش کاربران شبکه های اجتماعی و تاثیر بسیار زیاد این شبکه های در کسب و کار افراد زیادی سراغ بازاریابی به این صورت میروند و از متخصصین و شرکت های موفق در این زمینه بخصوص کمک میگیرند در این مطلب قصد داریم چند قانون مهم که در بازاریابی شبکه های اجتماعی رعایت کنید را بازگو کنیم. برای موفقیت در امر بازاریابی شبکه های اجتماعی شما در ابتدا باید قوانینی را یاد بگیرید که زمینه ساز بازاریابی در این شبکه هاست.

تاریخ انتشار 1394/10/10 تعداد بازدید 3373 0 تعداد لایک 2

7 نکته برای تبلیغ در اینستاگرام


7 نکته برای تبلیغ در اینستاگرام

در زمانی که وبلاگ ها در میان مردم به شهرت رسیدند، بازاریابی و تبلیغات از طریق افراد تاثیرگذار (influencer marketing) رواج یافت. اینستاگرام در حال حاضر آخرین معدن طلایی است که به عنوان پلت فورمی برای تبلیغات از آن استفاده می شود. این پلت فورم برای انواع و اقسام شرکت ها به خوبی کار می کند؛ چه موضوع کارشان گشت وگذار باشد یا تجارت الکترونیک و… اینستاگرام برگ برنده بیشتر برندها بوده است.

تاریخ انتشار 1394/10/06 تعداد بازدید 3204 0 تعداد لایک 2

7 اشتباه در استفاده از شبکه های اجتماعی


7 اشتباه در استفاده از شبکه های اجتماعی

عوامل خارج از تجارت الکترونیک زیادی وجود دارد که باعث اشتباه و شکست می شود. درحالی که مطالب زیادی درمورد بهترین تکنیک های مواجهه با شبکه های اجتماعی وجود دارد. بنابراین صاحبان کسب و کار اینترنتی باید از قبل از اهمیت و تاثیر شبکه های اجتماعی متوجه باشد. به همین دلیل ما به دنبال مشخص کردن اشتباهات رایجی هستیم که در برخورد با شبکه های اجتماعی در وب مارکتینگ رخ می دهد.

تاریخ انتشار 1394/10/05 تعداد بازدید 3905 0 تعداد لایک 2

4 نکته برای بهبود بخشیدن بازاریابی شبکه های اجتماعی


4 نکته برای بهبود بخشیدن بازاریابی شبکه های اجتماعی

امروزه، بیش تر کسب و کارها به قدرت رسانه های اجتماعی در تأثیرگذاری بر ایجاد روابط یک به یک با کاربران، واقفند و اکثر آن ها در شبکه ها و رسانه های اجتماعی ای که برای کاربرانشان مهم است، حضور دارند. از آن جایی که دو سوم کاربران اینترنت در سراسر دنیا، در رسانه های و شبکه های اجتماعی فعالند، نیازی به مقدمه چینی در مورد فراگیر شدن این پدیده در دهه گذشته و تقویت بازاریابی در این حوزه نیست.

تاریخ انتشار 1394/09/30 تعداد بازدید 2995 0 تعداد لایک 1

10 ویژگی یک مدیر شبکه اجتماعی


10 ویژگی یک مدیر شبکه اجتماعی

شما به عنوان یک مدیر باید در کار خود خبره باشید، این کیفیت کار شماست که شما را در انجام کار مدیر می کند نه کمیت آن. مدیر شبکه های اجتماعی بودن کار ساده ای نیست. کاری که بشود با روزی ده ها توییت یا چند استاتوس فیس بوکی از پسش برآمد. وقتی که شما یک تیم مارکتینگ می سازید تا از طریق آن کسب و کار خودتان را راه بیاندازید استخدام کردن یک مدیر پروژه با توانایی های خاص باید در اولویت کارهایتان قرار داشته باشد.

تاریخ انتشار 1394/09/10 تعداد بازدید 6396 0 تعداد لایک 7

3 دلیل اهمیت بازاریابی با شبکه های اجتماعی


3 دلیل اهمیت بازاریابی با شبکه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی چنان متداول شده اند که حتی افراد غریبه با اینترنت و فناوری، وارد گود شده اند و سعی می کنند از آن ها استفاده کنند. اگر در تاکسی، اتوبوس، فروشگاه ها و تقریبا هر جای دیگر به اطرافتان نگاه کنید افرادی را می بینید که غرق در تلفن همراهشان هستند. اگر کمی بیشتر دقت کنید اغلب آن ها در یک رسانه اجتماعی مشغول مشاهده یا ارسال مطلب هستند.

تاریخ انتشار 1394/09/03 تعداد بازدید 4641 0 تعداد لایک 9

8 نکته در فرهنگ استفاده از Linkedin


8 نکته در فرهنگ استفاده از Linkedin

در محیط لینکدین، فضای عرف تجاری کشور حاکم است. فرهنگ این فضا مبتنی بر اصول حرفه ای است. هرکدام از شبکه های اجتماعی فرهنگ خود را دارند، مثل همه گروه های اجتماعی واقعی. فرهنگ مساله ای عمومی است و ما باید هنگام ورود به یک گروه، به اصول و قوانین اجتماعی و فرهنگی آن احترام بگذاریم. فکر نکنید چون پروفایل شما برای شخص شماست، اجازه دارید هر آنچه دوست دارید در آن قرار دهید و یا هر پستی را آپدیت کنید.

تاریخ انتشار 1394/08/17 تعداد بازدید 3116 0 تعداد لایک 1

5 راهکار برای بازاریابی با اینستاگرام


5 راهکار برای بازاریابی با اینستاگرام

زمانی که اینستاگرام آغاز به کار کرد، تنها برای ارسال پست های شخصی کاربرد داشت. کلمه Marketing (بازاریابی) را در اینستاگرام جستجو کنید. از نتیجه آن شگفت زده خواهید شد. زمانی که می خواهید استراتژی بازاریابی تان را ایجاد کنید، این پلتفرم عالی را فراموش نکنید. ارزش بازاریابی نداشت و برای اهداف بازاریابی استفاده نمی شد. به همین دلیل است که شما باید بدانید که چگونه می توان از اینستاگرام به منظور بازاریابی استفاده کرد.

تاریخ انتشار 1394/08/10 تعداد بازدید 2947 0 تعداد لایک 3

3 اشتباه معمول در شبکه های اجتماعی


3 اشتباه معمول در شبکه های اجتماعی

چرا بعضی از شرکت ها با وجود تبلیغات شرکتی راجع به محصولات و خدماتشان همچنان نسبت به شرکت هایی که تنها در شبکه های اجتماعی و اینترنت مشغول بازاریابی هستند با ریزش مخاطب مواجه اند؟ پیت بلک شاو Pete Blackshaw در رابطه با جذب و نگهداری مشتری، کمپانی های زیادی را بررسی کرده است. در اینجا به سه اشتباه رایج که در بین این کمپانی ها وجود دارد اشاره می کنیم.

تاریخ انتشار 1394/06/05 تعداد بازدید 4603 0 تعداد لایک 0

5 روش برای استفاده کاربردی از شبکه های اجتماعی


5 روش  برای استفاده کاربردی از شبکه های اجتماعی

استراتژی شبکه های اجتماعی شما را به خوبی هدایت می کند که چه چیزی را چه زمانی باید منتشر کنید؛دنبال کردن این استراتژی موجب می شود همیشه تازه و به روز باشید و همواره با مخاطبانتان ارتباط داشته باشید. پس شما باید برنامه ای برای حضور در شبکه های اجتماعی (Social Media) داشته باشید!

تاریخ انتشار 1394/06/04 تعداد بازدید 4423 0 تعداد لایک 3


مقالات بیشتر

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم