/
/

رازهای شروع کسب و کار

افزایش سریع فروش با پیگیری مشتریان


افزایش سریع فروش با پیگیری مشتریان

الگوی رایجی که در رفتار بسیاری از صاحبان مشاغل وجود دارد آن است که از اهمیت این موضوع غافلند که تقویت رابطه با یک مشتری جدید و یا کسی که قبلا به محصولات آنها علاقه نشان داده است تا چه اندازه مهم است.

تاریخ انتشار 1395/10/16 تعداد بازدید 2645 0 تعداد لایک 1

6 مسیر برای خلق بازارهای جدید


6 مسیر برای خلق بازارهای جدید

یک استراتژی خطرناک وجود دارد که شاید پاداش های بزرگ به همراه داشته باشد: خلق یک بازار جدید. بهترین راه خلق بازار جدید، پیدا کردن مشکل است. بعضی مشکلات هیچ راه حلی ندارند. راه حل شما همان بازار جدید است. امروزه مینی وَن ها جاده ها را پر کرده اند، اما در زمانی نه چندان دور هیچ بازاری برای آن ها وجود نداشت.

تاریخ انتشار 1395/10/06 تعداد بازدید 2993 0 تعداد لایک 0

5 مفهوم استارتاپ از دید بزرگان


5 مفهوم استارتاپ از دید بزرگان

بحث های بسیاری درباره تعریف استارتاپ همواره وجود دارد، به همین خاطر تعریف استارتاپ از دید پنج تن از بزرگترین صاحب نظران حوزه استارتاپ ها را اینجا آورده ام. هر کدام از تعریف ها می توانند به تنهایی گمراه کننده هم باشند، باید دید هدف از آن تعریف و زاویه ی دید ارایه دهنده تعریف چه بوده است.

تاریخ انتشار 1395/03/24 تعداد بازدید 3262 0 تعداد لایک 2

10 کاری که افراد انجام میدهند تا موفق باشند


10 کاری که افراد انجام میدهند تا موفق باشند

افراد موفق لزوما هدفمند می باشند و هرگز دست از تلاش بر نمی دارند. آن ها مسولیت کارهایشان را برعهده می گیرند و به وظایفشان عمل می کنند. افراد موفق نسبت به بقیه تلاش بیشتری دارند و کارهای بیشتری را نسبت به سایرین انجام می دهند . آن ها برای زمان خود ارزش قائلند و اجازه نمی دهند دنیای مجازی بر برنامه و موفقیت آن ها تاثیر منفی بگذراد.

تاریخ انتشار 1395/01/21 تعداد بازدید 3568 0 تعداد لایک 6

7 مهارت کمک کننده به افزایش اعتماد به نفس


7 مهارت کمک کننده به افزایش اعتماد به نفس

افراد امروزه در جامعه ما اعتماد به نفس کمی دارند. اغلب ما توانایی هایمان را دست کم می گیریم و بیشتر وقتمان را صرف این می کنیم که دیگران در مورد ما چطور فکر می کنند.

تاریخ انتشار 1395/01/18 تعداد بازدید 3500 0 تعداد لایک 2

5 چالش شروع کسب و کار با دوستان


5 چالش شروع کسب و کار با دوستان

راه اندازی یک کسب و کار جدید با دوستانتان می تواند بسیار ارزشمند بوده و در عین حال چالش های خاص خود را داشته باشد.شما به افراد و شرکایی نیاز دارید که باعث پیشرفت تان شوند و حتی در مواقعی نگرانتان کنند. افرادی که باهوش بوده و این احساس را به شما القا کنند که باید فراتر از محدودیت ها و توانایی های خود تلاش کنید تا از رقبا قوی تر ظاهر شوید. اگر آن ها اطلاعات و دانشی فراتر از شما داشته باشند، موجب قدرتمندی و رشد تیم شما خواهند شد.

تاریخ انتشار 1394/12/19 تعداد بازدید 3459 0 تعداد لایک 0

5 نکته برای راه اندازی کسب و کار


5 نکته برای راه اندازی کسب و کار

پس از دانشگاه تیگران اسلویان مشغول به کار شد. او سه ماه پس از استخدام، شروع کرد به کار کردن روی استارتاپ خود و از آن زمان استارتاپ خود را رها نکرده است. اسلویان به مدت سه سال هم کار ثابتش را داشت و هم استارتاپش را راه اندازی و مدیریت کرد تا اینکه در نهایت توانست آنقدر سرمایه جمع کند که بتواند کاملاً روی استارتاپش تمرکز کند. این کار آسانی نبود اما اسلویان از پس آن بر آمد. چرا شما نتوانید؟

تاریخ انتشار 1394/12/15 تعداد بازدید 3126 0 تعداد لایک 0

5 میانبر برای اینکه در شغلتان پیشرفت کنید


5 میانبر برای اینکه در شغلتان پیشرفت کنید

اگر شما به تازگی کاری را شروع کرده اید، ممکن است فکر کنید که باید راه زیادی تا رسیدن به موفقیت طی کنید. کاملاً حق با شماست، هیچ موفقیتی یک شبه اتفاق نمی افتد ولی راه های میانبری که سرعت شما را بالا می برند را فراموش نکنید. برای رشد و پیشرفت در کسب و کارتان نیازی نیست که حتما مورد تشویق و تمجید دیگران قرار بگیرید تا احساس موفقیت کنید، بلکه باید خودتان شروع به حرکت کنید و به هدف هایتان جامه عمل بپوشانید.

تاریخ انتشار 1394/12/13 تعداد بازدید 4782 0 تعداد لایک 0

5 نمونه از اشخاص مهم برای کمک در شروع کسب و کار


5 نمونه از اشخاص مهم برای کمک در شروع کسب و کار

با وجود اینکه کارآفرینی فعالیتی مستقل محسوب می شود، موفق ترین کارآفرینان دنیا بدون کمک اطرافیان خود نمی توانستند به جایگاه فعلی خود برسند.کارآفرینی از بسیاری جهات رسیدن به استقلال است. شما رئیسی نخواهید داشت. هیچ ناظر و همکاری روی برنامه ی کاری و موفقیت هایتان نظارت نخواهد کرد. در عوض سرنوشتتان در دستان خودتان خواهد بود و برای تمام کارهایی که خواهید کرد تنها به خودتان پاسخگو خواهید بود.

تاریخ انتشار 1394/11/21 تعداد بازدید 3363 0 تعداد لایک 1

5 نکته کلیدی برای استخدام بهترین افراد در استارتاپ


5 نکته کلیدی برای استخدام بهترین افراد در استارتاپ

شناسایی و استخدام اولین کارمندان، یکی از مهم ترین تصمیمات کارآفرینان محسوب می شود. زیرا استخدام یک نیروی منحصر به فرد می تواند به رشد یا شکست یک استارتاپ نوپا منجر شود. کارمندان جدید نه تنها می توانند باعث مصرف نقدینگی شوند بلکه می توانند به میزان زیادی بر فرهنگ شرکت نیز تاثیرگذار باشند.

تاریخ انتشار 1394/11/14 تعداد بازدید 2954 0 تعداد لایک 3

5 رمز موفقیت شروع کسب و کار از دیدگاه ریچارد برانسون


5 رمز موفقیت شروع کسب و کار از دیدگاه ریچارد برانسون

رئیس گروه ویرجین متشکل از ۴۰۰ شرکت در سراسر جهان؛ ریچارد برانسون است. تنها هشت فقره از این شرکت ها بیش از یک میلیارد دلار در سال درآمد دارند. در ابتدای کارش در سال ۱۹۷۰ وی یک فروشگاه کوچک به نام (virgin record) به راه انداخت. این در حالی بود که چند سال قبل از دبیرستان اخراج شده بود و تنها تجربه کسب و کار وی پیش از آن راه اندازی یک مجله شخصی بود.

تاریخ انتشار 1394/10/22 تعداد بازدید 3529 0 تعداد لایک 3

20 کلید اصلی برای ورود به سرمایه‌گذاری موفق


20 کلید اصلی برای ورود به سرمایه‌گذاری موفق

گاهی ممکن است شما نیز به مانند بسیاری از سرمایه گذاران، میان ریسک و بازگشت سرمایه مردد مانده و از تصمیم گیری مطلوب باز مانده باشید. این مساله از آنجا ناشی می شود که شما از یک سو به دنبال حداکثر کردن سود و افزایش نرخ بازگشت سرمایه خود هستید تا بتوانید بازنشستگی آرامی را سپری کنید، هزینه تحصیل فرزندان را تامین نمایید یا تجارتی تازه را آغاز کنید و به دیگر اهداف زندگی خود جامع عمل بپوشانید.

تاریخ انتشار 1394/10/21 تعداد بازدید 3253 0 تعداد لایک 3

15 راهنمایی درباره کسب و کار


15 راهنمایی درباره کسب و کار

اگر در مورد کسب و کار اطلاعاتی ندارید این را بپذیرید، و با بالا بردن دانش خود در این حوزه فعالیت خود را آغاز کنید.بزرگ ترین مشکلی که مؤسسان و صاحبان کسب و کار های کوچک دارند این است که آنها در حوزه ی خود متخصص اند، اما برای مدیریت مؤثر یک کسب و کار، تازه کار به حساب می آیند. درست به همین دلیل است که دیر یا زود به بن بست می خورند. اجازه ندهید این اتفاق برای شما هم بیفتد.

تاریخ انتشار 1394/10/13 تعداد بازدید 3127 0 تعداد لایک 1

راه اندازی 6 کسب و کار با هزینه پایین


راه اندازی 6 کسب و کار با هزینه پایین

شروع یک کسب و کار نیازمند سرمایه است. برای افراد بسیاری داشتن یک کسب و کار همانند یک رویا است. به دلیل نداشتن بودجه کافی این موضوع همانند یک رویا برای افراد بسیاری باقی خواهد ماند. اگر شما کسب و کاری دارید و به دنبال توسعه آن هستید، ممکن است سرمایه کافی برای واردشدن به مرحله بعدی کسب و کار خود را نداشته باشید.

تاریخ انتشار 1394/10/09 تعداد بازدید 6626 0 تعداد لایک 4

8 نکته برای راه اندازی کسب و کار


8 نکته برای راه اندازی کسب و کار

تقریبا بیشتر ما دوست داریم رئیس باشیم و ازاینکه مجبور به اطاعت کردن باشیم نفرت داریم اما رئیس بودن به این راحتی ها هم نیست، مگر آنکه خودمان برای خودمان کسب و کاری راه بیندازیم تا به اصطلاح آقای خودمان باشیم و نوکر خودمان. اما برای این راه انداختن این کسب و کار از کجا باید شروع کنیم؟ در این مقاله به نکات مهمی اشاره شده است که به شما در این راه کمک می کند.

تاریخ انتشار 1394/10/06 تعداد بازدید 3343 0 تعداد لایک 2

4 توصیه برای انتخاب نام مناسب کسب و کار


4 توصیه برای انتخاب نام مناسب کسب و کار

پیمودن گامی بزرگ برای شروع یک کسب و کارتان به شکل باورنکردنی می تواند دشوار باشد. ولی علاوه بر این که دوره ی بسیار مهیجی است، فرصتی برای کسب عنوان در صنعت تان نیز هست. انتخاب نام برای کسب و کارتان بخش بزرگی از این کار است. با انتخاب نام درست، می توانید کسب و کاری ایجاد کنید که برای مخاطبان مورد نظرتان جذاب باشد. اما در صورت بروز اشتباه، در بهترین حالت مورد تمسخر، و در بدترین حالت مورد پیگرد قانونی قرار می گیرید.

تاریخ انتشار 1394/09/30 تعداد بازدید 3259 0 تعداد لایک 2

15 نشانه برای راه اندازی کسب و کار جدید


15 نشانه برای راه اندازی کسب و کار جدید

این که رییس خودتان باشید شاید بهترین اتفاق ممکن باشد اما باید به خاطر داشته باشید که هنور کارهای زیادی باقی مانده است. چرخاندن یک شرکت ممکن است ماجراجویی جالبی باشد و حتی می تواند امنیت مالی بیشتری نسبت به شغل های معمولی به شما ببخشد. آسان است که قبل از رسیدن به آمادگی احساس آماده بودن کنید و همین طور ممکن است به ترس اجازه دهید شما را به مدتی طولانی عقب نگه دارد.

تاریخ انتشار 1394/09/29 تعداد بازدید 2978 0 تعداد لایک 1

11 اشتباه رایج بین راه اندازان استارتاپ


11 اشتباه رایج بین راه اندازان استارتاپ

راه اندازی یک استارتاپ به خودی خود کار دشواری است. حال اگر در این حوزه تازه کار هم باشید موضوع از این هم دشوار تر است و همه چیز می تواند به راحتی از هم بپاشد. پس چطور باید مطمئن شد که به عنوان یک تازه کار، اشتباه پر هزینه ای مرتکب نمی شویم؟ یک راه این است که از گذشته درس بگیریم و ببینیم دیگران چه اشتباهاتی مرتکب شده اند.

تاریخ انتشار 1394/09/24 تعداد بازدید 3162 0 تعداد لایک 1

5 نکته کاربردی در شروع کسب و کار


5 نکته کاربردی در شروع کسب و کار

دست یافتن به موفقیت برای یک کارآفرین اغلب مواقع با چالش هایی همراه می شود. فارغ از اینکه در چه صنعتی مشغول فعالیت هستید یا چقدر در آن تجربه دارید، همیشه موانعی وجود دارند که باید پشت سر گذاشته شوند و چالش هایی پیدا می شوند که سر راه شما قرار بگیرند. با این وجود، 5 درس مهم هست که هر کارآفرینی می تواند در این مسیر به نفع خود از آنها بهره بگیرد.

تاریخ انتشار 1394/09/08 تعداد بازدید 3142 0 تعداد لایک 1

4 استراتژی برای پیشرفت در کسب و کار


4 استراتژی برای پیشرفت در کسب و کار

اگر شما مدتی است که کسب و کار موفقی را اداره می کنید یا کسب و کارتان را به تازگی شروع کرده اید، همیشه استراتژی های جدیدی وجود دارند که می توانند به افرایش میزان رشد کسب و کارتان در بازار کمک کنند. اگر 10.000 دلار یا بالای 100 میلیون دلار درآمد سالانه دارید، شما می توانید این میزان را با توجه به 4 استراتژی زیر دو برابر یا حتی سه برابر کنید.

تاریخ انتشار 1394/08/03 تعداد بازدید 3174 0 تعداد لایک 3


مقالات بیشتر

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم