/ / /
بررسی رقیبان برای برنامه ریزی تجارت

بررسی رقیبان برای برنامه ریزی تجارت

  • تاریخ انتشار 1394/01/24
  • .
  • 2726
  • .
  • گروه رازهای شروع کسب و کار

هرگز نمی توان بدون بررسی رقیبان برای برنامه ریزی تجارت کاری را شروع کرد. در زمینه کاری خودتان در اینترنت ، برای شروع کار جستجو کنید. تمامی صفحات و خدمات رقیبان خود را مورد بررسی قرار دهید.

در حال حاظر فقط به ایده های تجاری خود فکر کنید . در مورد بهینه سازی سایت فکر نکنید. به نحوه پیاده سازی سایت آن ها دقت کنید ونوع خدماتی که ارائه می دهند را مورد بررسی قرار دهید .

article_image_one_19.jpg

ابتدا یک جدول ایجاد کنید و نام رقیبان را در آن درج کنید، سپس به نوع قدرت و خدمات آن ها امتیازی بدهید. سپس نام تجارت خود را در خط آخری قرار داده و ببینید نسبت به رقیبان خود چه آورده جدیدی دارید و اگر خود را به جای مشتری فرض کنید از خودتان خرید می کنید یا از آن ها؟

حال پس از بررسی و پیدا کردن نقطه ضعف ها به بهینه سازی برنامه تجارت خود بپردازید.

به وب سایت هر کدام از رقیبان خود بروید و به صورت دقیق خود را به جای ذهن مشتری بگذارید. آیا از ظاهر سایت لذت میبرید؟ آیا می توانید به عنوان الگو از آن استفاده کنید؟ آیا می توان سلیقه های مختلف مشتریان را تفکیک کرد؟

این بهترین راه برای شروع یک تجارت خوب است. قبل از این که به صورت دقیق وارد مبحث بهینه سازی بشویم ، خیلی خوب هست که زمانی را برای بررسی افرادی قرار دهیم که در تجارت اینترنت موفق هستند .

1

جدیدترین مقالات طراحی سایت

گروه مقالات طراحی سایت

طراحی سایت ها

شماره تماس پشتیبانی:

شماره تماس پشتیبانی:

نظرات کاربران

نظر شما چیست؟

سوال امنیتی: حاصل جمع 8 + 2 چند است ؟

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم