/ / /
شما چه نوع محصولی برای فروش دارید

شما چه نوع محصولی برای فروش دارید

  • تاریخ انتشار 1394/01/24
  • .
  • 2351
  • .
  • گروه رازهای شروع کسب و کار

شما چه محصولی برای فروش دارید یا چه نوع خدماتی را ارائه میدهید ؟این اولین و مهمترین سوال در مورد سایتتان است . بعضی از تجارت ها نیازی به فعالیت آنلاین ندارند. زیرا نمی توانید آن خدمات را بر روی اینترنت انجام دهید. بهترین نقطه برای شروع این است که خدماتی را برای فروش در اینترنت ارائه کنید، که قابل فروش در اینترنت باشد.

برای مثال یک آرایشگاه به صورت اینترنتی نمی تواند موی سر مشتری را اصلاح کند. ولی می تواند خدماتی را که در آرایشگاه خود ارائه می دهد را برای روی اینترنت منتشر کند. برای مثال

چند نوع خدمات قابل فروش را در زیر می نویسم:

article_image_one_20.jpg

- نام نویسی برای عضویت در خبرنامه

- درخواست نمونه محصول

- دانلود بروشور

- مشاوره

- ارائه خدمات

- خرید محصول

کاربران را می توان در چهار گروه قرار داد: مشتریان بدگمان، احتمالی، هدایت شده و فروش.

گروه اول کسانی هستند که به محصولات اعتماد ندارند.

گروه دوم به محصولات شما علاقه مند هستند یا شده اند.

گروه سوم تقریبا به افرادی گفته می شود که خریدار هستند.

گروه چهارم مشتریان شما هستند.

هدف اصلی تبدیل ۳ گروه اول به گروه چهارم می باشد. هر جستجو کننده ای که سایت شما جستجو کرده و پیدا می کند، گروه بدگمان هستند ولی با دریافت بروشور شما تبدیل به گروه احتمالی خواهند شد. وقتی از شما مشاوره خوبی دریافت کنند تبدیل به گروه هدایت شده می شوند، و در زمانی که محصول را خریداری کنند تبدیل به مشتری خواهند شد.

شاید آرایشگاه اینترنتی ایده خوبی نباشد، ولی فروش یک کتاب خوب در زمینه آرایش و یا مدل مو می تواند یک تجارت خوب اینترنتی باشد.

اکثر سایت های موفق در زمینه تجارت در اینترنت، طراحی و ایجاد یک سری گردشی بازدید کنندگان در سایت است. یعنی کاربر با تمامی خدمات شما آشنا شود. هر بازدید کننده از صفحه اطلاع رسانی شروع کرده و در نهایت به صفحه فروش منتقل خواهد شد، جائی که کاربر هدف نهائی شما را ایجاد می کند، یعنی خرید محصول شما. هر سایت برای هر محصول می تواند از این روش استفاده کند.

در آینده، در بخش آنالیز و بررسی ، ما نحوه بازدید کاربران را مورد بررسی قرار خواهیم داد، و در آن جا خواهید دید که کاربر در این برنامه ریزی تا چه صفحاتی را بازدید کرده و اشکال شما در کجاست که کاربر به صفحه فروش وارد نمی شود. در آن زمان تصمیم گیری شروع شده و به بهینه سازی می پردازیم.

1

جدیدترین مقالات طراحی سایت

گروه مقالات طراحی سایت

طراحی سایت ها

شماره تماس پشتیبانی:

شماره تماس پشتیبانی:

نظرات کاربران

نظر شما چیست؟

سوال امنیتی: حاصل جمع 6 + 1 چند است ؟

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم