/
/

رازهای طراحی وب سایت

انتخاب دامنه و تفاوت ها ی آن


انتخاب دامنه و تفاوت ها ی آن

قبل از اینکه به بررسی هر یک از پسوندهای دامنه فوق بپردازم و آنها را از نظر سئو و تاثیری که از نظر سئو خواهند داشت مقایسه می کنیم هر یک از این دامنه های اینترنتی را معرفی میکنم.

تاریخ انتشار 1396/02/04 تعداد بازدید 271 0 تعداد لایک 2

انواع هاست و تفاوت آن


انواع هاست و تفاوت آن

بطور کلی تمام وب سایت ها به سرور نیاز دارند که عبارت است از سیستم قدرتمندی که وب سایت در آن نگهداری می شود. هر گاه کاربری بخواهد وب سایتی را باز کند، دستوری به سروری که آن وب سایت در آن نگهداری می شود، ارسال می شود و در نتیجه سایت به کاربر نشان داده می شود، به همین دلیل است که در دسترس بودن سرور و داون نبودن آن اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل است که سرورها را در مکان های مختلفی نگهداری می کنند.​

تاریخ انتشار 1395/11/19 تعداد بازدید 565 0 تعداد لایک 3

طراحی سایت با دات نت


طراحی سایت با دات نت

Asp.net یک تکنولوژی ارائه شده توسط شرکت مایکروسافت می باشد و برای طراحی وب سایت های داینامیک قابل استفاده می باشد.برای یادگیری زبان Asp.net باید زبانهایی مانند Vb و #C را فرا گرفت.

تاریخ انتشار 1395/10/19 تعداد بازدید 561 0 تعداد لایک 3

طراحی سایت به چه صورتی انجام می شود؟


طراحی سایت به چه صورتی انجام می شود؟

طراحی سایت اختصاصی با استفاده از ASP.NET به صورت بهینه سازی شده برای گوگل یکی از مهمترین خدمات ارائه شده توسط ما است. کارشناسان مجرب برنامه نویسی شرکت ما علاوه بر اینکه با اصول برنامه نویسی آشنا هستند به مفاهیم بهینه سازی سایت (سئو) و بازاریابی اینترنتی نیز تسلط کامل و کافی دارند.

تاریخ انتشار 1395/10/15 تعداد بازدید 885 1 تعداد لایک 0

رازهای یک بنر تبلیغاتی موفق


رازهای یک بنر تبلیغاتی موفق

افزایش کارایی یک بنر تبلیغاتی برای بهبود وضعیت کسب و کار امری حیاتی است. با خواندن این نکات ساده می توانید کارایی و اثر بخشی بنر های خود را افزایش دهید تا مشتریان بیشتری را جذب کنید.

تاریخ انتشار 1395/10/13 تعداد بازدید 484 0 تعداد لایک 5

ویژگی های طراحی سایت های دو یا چند زبانه


ویژگی های طراحی سایت های دو یا چند زبانه

در بسیاری از کشور های دنیا، طراحی سایت های دو یا چند زبانه بسیار اهمیت دارد. البته طراحی های دو زبانه فقط مخصوص کشور یا قشر خاصی نیست بلکه صاحبان تمام مشاغل می توانند با این روش کسب و کار خود را گسترش داده و به بازار های رقابتی بین المللی راه پیدا کنند. طراحی سایت دو زبانه بیشتر در کشور هایی رواج دارد که به چند زبان مختلف گویش می کنند.

تاریخ انتشار 1395/10/13 تعداد بازدید 448 0 تعداد لایک 3

راهکار طراحی وب سایت برای جلب اعتماد کاربر


راهکار طراحی وب سایت برای جلب اعتماد کاربر

کاربران با مشاهده یک وب سایت، به سرعت و بر اساس ظاهر یک وب سایت است که تصمیم به ماندن و یا رفتن به یک وب سایت دیگر می گیرند. طراحی سایت اصولی میتواند به شما حس اعتماد را القا نماید، چیزی که در وب و ارتباط گیری های بدون روابط فیزیکی، نیاز مسلم هر فعالیتی در این چارچوب است. احتمالاً اگر از سیستم های آمارگیری پیشرفته در وب سایت خود استفاده کرده باشید و اصول جلب اعتماد را در طراحی سایت خود رعایت نکرده باشید .

تاریخ انتشار 1395/09/01 تعداد بازدید 465 0 تعداد لایک 4

مزایای ساخت فروشگاه اینترنتی


مزایای ساخت فروشگاه اینترنتی

شرکتها با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی محصولات خود را درون یک ویترین قرار میدهند که نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان قابل رویت می باشد. این ویترین بازدیدکنندگان بسیاری از جمله موسسات، ادارات و شرکتها، دانشجویان، متخصصان و اقشار مختلف جامعه را در برمیگرد.

تاریخ انتشار 1395/08/29 تعداد بازدید 484 0 تعداد لایک 1

الگوریتم گوگل پاندا


الگوریتم گوگل پاندا

بعد ازآپدیت اخیر گوگل که موجب لرزش و تغییر جایگاه های وب سایت ها شده است این سوال به ذهن میرسد که چگونه می توان از کاهش ارزش و رتبه ی سایت خود در برخورد با الگوریتم گوگل پاندا و گوگل پنگوئن جلوگیری کرد .

تاریخ انتشار 1395/08/22 تعداد بازدید 519 0 تعداد لایک 3

Quality Score چیست؟


Quality Score چیست؟

Quality Scoreابزار اندازه گیری تبلیغات در گوگل است که تعیین می کند کلمات و صفحات وب سایت شما تا چه اندازه به کسانی که دنبال کلمات کلیدی شما در گوگل هستند ارتباط پیدا می کند.

تاریخ انتشار 1395/08/22 تعداد بازدید 577 0 تعداد لایک 1

موضع جدید گوگل درباره تلفن همراه


موضع جدید گوگل درباره تلفن همراه

در جهت آماده سازی برای انتشار به روزرسانی الگوریتم mobile-friendly گوگل در تاریخ 21 آوریل 2015 و یا اول اردیبهشت سال 1394 ، خلاصه ای از آنچه می دانیم و آنچه برای وفق دادن خودمان با این الگوریتم باید انجام دهیم را در ادامه آورده ایم.

تاریخ انتشار 1395/08/09 تعداد بازدید 454 0 تعداد لایک 3

طراحی سایت ریسپانسیو


طراحی سایت ریسپانسیو

اینترنت بسیار سریع تر از پیش بینی هر شخصی به صورت دیوانه وار در حال رشد می باشد. در چند سال گذشته افزایش دستگاه های موبایلی نیز جهان را تحت تاثیر قرار داده است. همچنین استفاده از اینترنت موبایل ها یا تلفن های همراه نیز هم پای رشد استفاده از خود اینترنت در حال افزایش می باشد .

تاریخ انتشار 1395/08/06 تعداد بازدید 483 0 تعداد لایک 2

گرایش استفاده از Video Background در طراحی وب


گرایش استفاده از Video Background در طراحی وب

از زمانی که ویدیو به رسانه های آنلاین اضافه شد و هم فرمت های ودیویی برای نمایش در وب بهینه شدند و هم سرعت اینترنت کاربران کشش لود ویدیو را یافت ، فیلم و ویدیو نقشی مهم در اطلاع رسانی الکترونیکی بر عهده گرفت.

تاریخ انتشار 1395/07/25 تعداد بازدید 462 0 تعداد لایک 5

اهمیت تصاویر و نقش آنها در طراحی سایت


اهمیت تصاویر و نقش آنها در طراحی سایت

تصاویر بخش بسیار مهمی از قسمت قابل نمایش از هر وب سایت را تشکیل می دهند و میزان حجم , کیفیت , و نوع آنها تاثیر قابل ملاحظه ای در استاندارد بودن و جذابیت هر چه بیشتر یک طراحی سایت دارد.
در اینجا سه فرمت اصلی تصاویر مورد استقاده در طراحی سایت و نحوه و زمان استفاده از هر کدام را بررسی می کنیم.

تاریخ انتشار 1395/07/14 تعداد بازدید 659 0 تعداد لایک 7

مدیریت محتوای وب Content Management System چیست؟


مدیریت محتوای وب Content Management System  چیست؟

سيستم هایی كه امروزه در وب به نام CMS شناخته مي شوند مخفف Content Management System مي باشند كه يك برنامه نرم افزاري روي سرور هستند و به مدير سايت اجازه مي دهند تا بدون نياز به طراحي دوباره سايت محتواي سايت را تغيير دهد . سیستم های مدیریت محتوا عبارتست از سیستمی که بتوان به وسیله آن سه عمل اصلی : ایجاد ، مدیریت و سطح بندی اطلاعات را انجام داد .

تاریخ انتشار 1395/07/03 تعداد بازدید 508 0 تعداد لایک 2

7 نکته مهم در طراحی سایت


7 نکته مهم در طراحی سایت

در این مقاله نکات مهمی را که برای طراحی سایت خود باید در نظر بگیرید را برایتان شرح می دهیم. رعایت کردن این نکات می تواند رابط کاربری زیبا و راحت تری را در اختیار مشتریان، بازدیدکنندن و کاربران وبسایت شما قرار دهد. در نظر گرفتن این نکات به مرور زمان به روز رسانی آنها در نهایت به محبوب شدن و پربازدید شدن سایتتان کمک می کند.

تاریخ انتشار 1395/06/21 تعداد بازدید 519 0 تعداد لایک 2

5 اصل مهم انتخاب رنگ در طراحی سایت


5 اصل مهم انتخاب رنگ در طراحی سایت

يكي از اصول بسيار مهم و كليدي در طراحي صفحات وب، توجه به اصل رنگ بندي صفحات و استفاده از رنگ هاي مكمل و تركيبي مطلوبي است كه كاربران بتوانند بر اساس اصل سهولت و جذابيت صفحه، به مشاهده مطالب آن بپردازند. اين كه چه رنگي متناسب سايت هاي وب است، پرسشي است كه كارشناسان وب، خيلي پاسخ جامع و كاملي براي آن ارايه نكرده اند و كم تر متخصصان طراحي وب به مسئله روان شناسي رنگ ها در طراحي سايت، توجه كرده اند.

تاریخ انتشار 1394/09/18 تعداد بازدید 1526 0 تعداد لایک 5

6 نکته مهم درباره‌ی فضای مناسب وبسایت


6 نکته مهم درباره‌ی فضای مناسب وبسایت

بعضی محیط های طراحی سایت ما را عصبی می کنند. دلیل این موضوع می تواند متفاوت باشد: از سازمان نیافتگی گرفته تا نور پردازی ضعیف یا رنگهای متضاد. ولی مشکل اصلی من معمولا با شلوغی است. شلوغی، آن چیزی می باشد که مکانی ندارد و متعلق به آن جایی که قرار دارد نمی باشد و هدفی را دنبال نمی کند.

تاریخ انتشار 1394/09/04 تعداد بازدید 1178 0 تعداد لایک 1

8 نکته در چهار‌چوب طراحی سایت


8 نکته در چهار‌چوب طراحی سایت

هدف اکثر طراحان سایت، ساخت سایتی جذاب، کارآمد با دسترسی آسان است بطوریکه بتواند بازدیدگنندگان را برای انجام عملی متقاعد کند. ساخت چنین سایتی نیازمند طرحی خوب از گرافیک، ساختاری ساده و مرسوم، قالبی مناسب و منطقی، و مطالبی گیرا است. پیشنهادهای که در زیر می آید، چهارچوب کلی از طراحی سایت را به نمایش می گذارد.

تاریخ انتشار 1394/09/01 تعداد بازدید 1364 0 تعداد لایک 1

طراحی وب‌ سایت به روش مدولار


طراحی وب‌ سایت به روش مدولار

روشي که در بسياري از وب سايت هاي شخصي که در ابتداي پيدايش وب ساخته شده اند بکار رفته این است که براي توليد وب سايتها ساخت تعدادي فايل html و قرار دادن آنها بر روي يک سرور است. در اينجا توليد کننده با دانستن html و يا با استفاده از ابزاري که چنين کدهايي را توليد مي کنند، صفحات خود را مي سازد. براي يک وب سايت ساده با تعداد محدودي از صفحات ايستا شايد اين يک روش قابل قبول باشد.

تاریخ انتشار 1394/08/28 تعداد بازدید 1241 0 تعداد لایک 0


مقالات بیشتر

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم