/
/

رازهای طراحی وب سایت

طراحی سایت با فریم ورک لاراول


طراحی سایت با فریم ورک لاراول

لاراول( Laravel ) یکی از محبوب ترین فریم ورک یا بسترهای تولید نرم افزارهای تحت وب است. لاراول در مدت کوتاهی توانست گوی سبقت را از سایر رقبا برباید و امروز به عنوان پرکاربردترین فریم ورک برنامه نویسی PHP شناخته می شود.

تاریخ انتشار 1397/06/24 تعداد بازدید 18 0 تعداد لایک 0

Tableless css تکنیک طراحی وب بدون جدول


Tableless css تکنیک طراحی وب بدون جدول

یکی از تکنیک های به روز که نشان از تجربه بالای یک Web Designer خوب دارد استفاده نکردن از تگ Table در طراحی Layout یک وب سایت است. اما این مطلب بیان گر این موضوع نیست که دیگر به هیچ عنوان نباید از تگ Table استفاده کرد، زیرا در نسخه جدید HTML5 باز هم تگ Table گنجانده شده است و در مواردی بسیار سودمند است و باید از آن استفاده کرد.

تاریخ انتشار 1397/06/23 تعداد بازدید 15 0 تعداد لایک 2

API چیست ؟


API  چیست ؟

امروز می خواهیم دربارهAPI صحبت کنیم و چه تاثیری در جهان طراحی سایت و جهان اینترنت دارد. حتما شما هم تا به حال اسم کلمه API به گوشتان خورده است. حتما شنیده اید که بعضی سایت ها هستند که می گویند ما به شما یک کد API می دهیم. خوب حالا اصلا این کد API چی هست چه کاری انجام می دهد؟ چه تاثیری می تواند در طراحی سایت ما داشته باشد؟ آیا باعث می شود کسب و کار ما بهتر شود ؟ اگر تا آخر این مطلب را مطالعه کنید خیلی راحت به پاسخ تمام این سوالات می رسید.

تاریخ انتشار 1397/06/23 تعداد بازدید 19 0 تعداد لایک 1

AJAX چیست ؟


AJAX چیست ؟

تکنیک های طراحی سایت هر روز در حال پیشرفت هست و اگر شما می خواهید از این قافله عقب نمانید حتما باید خود را بروز کنید. طراح سایت کسی هست که خود را بروز نگه دارد چون علم کامپیوتر هر ثانیه عوض می شود و تکنیک های جدید می آید پس اگر کسی می خواهد در زمینه برنامه نویسی واقعا فردی موفق باشد باید و باید خود را بروز نگه دارد. باید سایت هایی که طراحی می کند از آخرین تکنولوژی های طراحی سایت بهره برده باشد.

تاریخ انتشار 1397/06/23 تعداد بازدید 19 0 تعداد لایک 1

Cross Browser چیست؟


Cross Browser چیست؟

امروزه یکی از مهمترین دغدغه های طراحان وب، Cross Browser بودن وب سایت است که دلیل عمده آن نقصها و ایرادات بیشمار در نسخه های مختلف (به خصوص نسخه های قدیمی تر) مرورگر Internet Explorer می باشد.

تاریخ انتشار 1397/06/21 تعداد بازدید 33 0 تعداد لایک 2

عوامل کلیدی موفقیت سایت (بخش دوم)


عوامل کلیدی موفقیت سایت  (بخش دوم)

برخی از عوامل موفقیت یک وب سایت را در بخش اول توضیح دادیم. حال به توضیح سایر موارد در بخش دوم می پردازیم.

تاریخ انتشار 1397/06/21 تعداد بازدید 17 0 تعداد لایک 2

عوامل کلیدی موفقیت سایت (بخش اول)


عوامل کلیدی موفقیت سایت (بخش اول)

به نظر شما مهمترین عوامل کلیدی موفقیت سایت چیست؟ ایده خوب؟ زیبایی؟ مطالب مفید؟ بازدیدکنندگان فراوان؟ نظرات مختلفی وجود دارد، حتی بعضی جواب این سوال را وابسته به نوع فعالیت آن می دانند.

تاریخ انتشار 1397/06/21 تعداد بازدید 16 0 تعداد لایک 1

اهمیت فونت ها در طراحی وب سایت


اهمیت فونت ها در طراحی وب سایت

اغلب مواقع طراحان وب سایت وقت زیادی را جهت تنظیمات تایپی وب سایت خود از قبیل سایز، فاصله گذاری، رنگ و غیره صرف می کنند چرا که کیفیت این تنظیمات می تواند بر دیدگاه کاربران و حس آن ها درمورد خلاقیت سازنده وب سایت بطور شگرفی موثر باشد ولی آنچه که بسیار مورد توجه بوده و در این زمینه نقش مهمی بازی می کند فونت می باشد.

تاریخ انتشار 1397/06/12 تعداد بازدید 42 0 تعداد لایک 1

تفاوت UI با UX در طراحی وب سایت چیست؟


تفاوت UI با UX در طراحی وب سایت چیست؟

با حجوم گسترده تمامی طیف های شغلی و حرفه ای به فضای فناوری اطلاعات، مفاهیمی مانند UX و UI که مخصوص واسط کاربری در صفحات نمایش هستند برای اغلب طراحان نامفهوم می باشد.

تاریخ انتشار 1397/06/10 تعداد بازدید 53 0 تعداد لایک 1

UI چیست ؟


UI چیست ؟

طراحی، یک اصطلاح نسبتا گسترده و مبهم است. وقتی شخصی به شما میگوید که من یک طراح هستم، به روشنی برای شما مشخص نمیشود که فعالیت روزانه او دقیقاً شامل چه کارهایی میشود. ذیل چتر طراحی، وظایف متعددی جای گرفته است که معمولاً هر کدام زمینه های تخصصی ای به حساب می آیند.

تاریخ انتشار 1397/06/10 تعداد بازدید 38 0 تعداد لایک 1

UX چیست؟


UX چیست؟

سبک ظاهری و حتی سبک رفتاری همه چیز در گذر زمان تغییر می کند و به مرور، ذهن ها با آن ها هماهنگ می شود. طراحی وب سایت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

تاریخ انتشار 1397/06/09 تعداد بازدید 35 0 تعداد لایک 1

معرفی تکنیک intrinsic در طراحی سایت


معرفی تکنیک intrinsic در طراحی سایت

هر صنعت یا زمینه تخصصی اصطلاحات و عبارات مخصوص به خود را دارد که تعریف آنها برای افرادی که در آن حوزه فعال هستند مشخص و قابل درک است. ولی همین مفهوم ممکن است برای کسانی که دانش تخصصی در این حوزه ندارند دشوار یا نامفهوم باشد. طراحی سایت نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این مقاله تلاش می کنیم مفهوم جدید Intrinsic Web Design یا “طراحی سایت ذاتی” که در طراحی سایت رایج شده است را به شما معرفی کنیم.

تاریخ انتشار 1397/06/09 تعداد بازدید 36 0 تعداد لایک 1

Bootstrap چیست و چه کاربردی دارد؟


Bootstrap چیست و چه کاربردی دارد؟

Bootstrap به شما در نحوه ارائه سایت و بهبود نمایش صفحات وب بسیار کمک میکند، مهمتر از هرچیز دیگر سرعت بالای کار با آن است که زمان راه اندازی و اتمام یک پروژه را حتی تا 80 درصد کاهش میدهد.

تاریخ انتشار 1397/06/07 تعداد بازدید 48 0 تعداد لایک 2

کسب درآمد از طراحی سایت


کسب درآمد از طراحی سایت

در این مقاله قصد دارم تا توصیه هایی را در ارتباط با اینکه چگونه و کجا از شغل طراحی سایت مستقل درآمد به دست بیاورید، در حالی که شما هم چنان یک دانشجوی طراحی گرافیک می باشید، ارائه کنم.

تاریخ انتشار 1397/06/03 تعداد بازدید 59 0 تعداد لایک 3

آیا زمان این می باشد که طراح وب سایت مستقل شویم؟


آیا زمان این می باشد که طراح وب سایت مستقل شویم؟

همیشه در جامعه طراحی، تمایلی وجود دارد که طراحان به صورت مستقل در این حرفه مشغول به کار شوند. چه کسی دوست ندارد تا طبق برنامه کاری خود پیش برود و ساعاتی را صرف تماشای تلویزیون کند و بعد از ظهر خود را با صرف چای بگذراند و این در حالی است که در طول هفته و یا ماه با پروژه های که روی آن کار می کند، دستمزد هایی را نیز دریافت نماید؟

تاریخ انتشار 1397/06/03 تعداد بازدید 36 0 تعداد لایک 0

5 دلیلی که باید مشتریان وب سایت خود را کنار بگذارید


5 دلیلی که باید مشتریان وب سایت خود را کنار بگذارید

همه ی ما کسب درآمد بیشتر را دوست داریم. وقتی شما سایتی را طراحی و راه اندازی میکنید تا از آن کسب درآمد کنید باید مشتریان زیادی داشته باشید تا بتوانید درآمد بالایی داشته باشید.

تاریخ انتشار 1397/06/03 تعداد بازدید 38 0 تعداد لایک 0

نکاتی که باید پیش از راه اندازی وب سایت بدانید


نکاتی که باید پیش از راه اندازی وب سایت بدانید

راه اندازی یک سایت امروزه به سادگی امکان پذیره و صد البته بسیار هیجان انگیز. ولی قبل از آن باید درباره چگونگی ایجاد آن اطلاعات کافی داشته باشید تا یک سایت موفق و پردرآمدی باشد.

تاریخ انتشار 1397/05/30 تعداد بازدید 71 0 تعداد لایک 1

انتخاب نام مناسب برای اپلیکیشن


انتخاب نام مناسب برای  اپلیکیشن

انتخاب نام مناسب برای اپلیکیشن

انتخاب نام مناسب بخش مهمی از بازاریابی اپلیکیشن شما است و باعث می شود اپلیکیشن به راحتی هنگام جستجو پیدا شود. همچنین نام اپلیکیشن اولین و بیشترین تاثیر را در مخاطب می گذارد.

تاریخ انتشار 1396/09/22 تعداد بازدید 1625 0 تعداد لایک 11

اپلیکیشن اندروید چیست


اپلیکیشن اندروید چیست

برای اینکه بدانید اپلیکیشن اندروید (android application) چیست و اپلیکیشن موبایل چه می باشد و یا اینکه این واژه ها چه معانی خاصی دارند ابتدا باید با واژه اپلیکیشن آشنا شوید .

تاریخ انتشار 1396/09/04 تعداد بازدید 1267 0 تعداد لایک 5

طراحی اپلیکیشن موبایل


طراحی اپلیکیشن موبایل

گسترش دستگاه های موبایل هوشمند در سطح جهان باعث تغییر رفتار استفاده کنندگان از اینترنت شده است امروزه میزان دسترسی به اینترنت از طریق موبایل نسبت به دستگاه های دیگر مانند لپ تاپ و کامپیوتر پیشی گرفته و سرعت رشد آن بسیار سریع است و در آینده ای نزدیک بیشترین دسترسی به اینترنت از طریق موبایل ها و تبلت ها خواهد بود همین امر باعث شده تاصاحبان کسب کار که تجربه حضور در بازارهای آنلاین و اینترنت را دارند امروزه نیاز به حضور در بازارهای نوین را احساس کرده اند.همواره جذب بازدید کننده بیشتر در فضای رقابتی و ایجاد برندیگ و پیشی گرفتن از رقبا در تجارت الکترونیک حائز اهمیت بوده است .

تاریخ انتشار 1396/08/16 تعداد بازدید 1367 0 تعداد لایک 8


مقالات بیشتر

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم