/ / /
چگونه می توانیم یک سایت طراحی کنیم؟

چگونه می توانیم یک سایت طراحی کنیم؟

  • تاریخ انتشار 1396/05/19
  • .
  • 3564
  • .
  • گروه رازهای طراحی وب سایت

ممکن است بسیاری از کاربران به ساختن یک سایت شخصی علاقمند باشند، اما برای درست کردن یا طراحی سایت چه کارهایی باید انجام داد؟

هاست: برای درست کردن یا طراحی سایت لازم است ابتدا فضایی را در اینترنت به صورت سالانه یا برای چند سال اجاره کنید و علاوه بر این نیازمند یک دامنه برای سایت خود هستید.
دامنه: در حقیقت نامی است که بعدها بازدید کنندگان آن را در مرورگر خود وارد می کنند و سپس به سایتی که طراحی شده باشد، ورود پیدا می کنند.
بعد از تهیه ی فضا، باید با توجه به نوع دامنه ای که خریداری کرده اید و اطلاعاتی که سایت فروشنده در اختیار شما قرار داده است، به نصب دامنه برروی سایت اقدام کنید (دامنه را set کنید) که این موضوع با توجه به اطلاعاتی که سایت سازنده در اختیار شما قرار می دهد چندان دشوار نیست.

حتماً بخوانيد :7 راه کار کلیدی برای داشتن سایتی موفق

اگر می خواهند یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید اما هنوز نمی دانید که چگونه باید یک وب سایت راه اندازی کنید. برای شروع کسب و کار اینترنتی نیاز به یک وب سایت خوب دارید تا بتواند نیازهای شما را برآورده کند. اما سوال اینجاست که با وجود روشهای مختلف طراحی سایت باید کدام روش را برای طراحی سایت انتخاب کنیم؟
می خواهیم با روش های مختلف طراحی سایت شما را آشنا کنیم تا شما با توجه به شرایط خودتان یک روش را برای طراحی سایت انتخاب کنید.
طراحی سایت اختصاصی توسط یک طراح سایت
طراحی سایت با سیستمهای سایت ساز

طراحی سایت اختصاصی توسط طراح سایت
یکی از روشهایی که می توانید برای کسب و کار اینترنتی خودتان یک سایت راه اندازی کنید سپردن طراحی سایت به یک طراح سایت می باشد. اگر شما بخواهید که سایتتان توسط یک طراح سایت طراحی شود باید مبلغ بالاتری را نسبت به روشهای دیگر پرداخت کنید. وقتی قرار باشد یک سایت از صفر تا صد به صورت اختصاصی برای شما طراحی شود باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.
در این روش طراحی سایت معمولا به مواردی که روی سایت شما تاثیر گذار هستند(بالا آمدن در موتورهای جستجو) مثل بهینه سازی کدها دقت بیشتری می شود و قابل ارتقا هستند.

حتماً بخوانيد :چهار مرحله برای درک بیشتر در مورد کاربران سایت خود

طراحی سایت با استفاده از سیستم های آماده
شما می توانید با استفاده از سایت سازهای آماده سایت خودتان را راه اندازی کنید. به سایت سازهای آماده، نرم افزار مدیریت محتوا یا cms گفته می شود. با استفاده از این سیستمهای آماده می توانید سایتتان را راه اندازی کنید. این روش برای افرادی توصیه می شود که می خواهند خودشان سایتشان را راه اندازی کنند و ایده ای که دارند با استفاده از این سیستم ها قابل اجرا باشد. نرم افزارهای سایت ساز مدل های مختلفی دارد که برای آشنایی بیشتر شما نام معروفترین و بهترین ها را مینوسیم. سیستمهای وردپرس، جومولا، دروپال، دات نت نیوک، دیتالایف، پرستاشاپ، اوپن کارت، ویرچومارت.

17

جدیدترین مقالات طراحی سایت

گروه مقالات طراحی سایت

طراحی سایت ها

شماره تماس پشتیبانی:

شماره تماس پشتیبانی:

نظرات کاربران

نظر شما چیست؟

سوال امنیتی: حاصل جمع 6 + 6 چند است ؟

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم