/ / /
طراحی سایت ، طراحی وب سایت

طراحی سایت ، طراحی وب سایت

  • تاریخ انتشار 1396/05/25
  • .
  • 2877
  • .
  • گروه رازهای طراحی وب سایت

ساخت سایت با توجه به افزایش کاربرانی که از اینترنت کالا و خدمات مورد نیاز خود را جستجو می نمایند برای شرکت ها به موردی اجباری تبدیل شده است و در صورتی که شرکت ها از این حوزه غافل بمانند مشتریان بالقوه فراوانی را از دست خواهند داد.

طراحی وب سایت با بررسی چکیده وضعیت فعلی سایت
اگر شما در حال حاضر وب سایتی دارید، در مرحله اول طراح حرفه ای سایت به این فکر می کند که چرا وب سایت شما جواب نداده است! این کار را می توان با نرم افزارهای آمارگیر بازدید وب سایت و آنالیزی از داده هایی که می توانند در بهبود وب سایت کمکی کنند انجام داد.

طراحی سایت پس از آنالیز
یک طراح سایت حرفه ای در تعامل با کسب و کارها، هر چه بیشتر از پروسه فروش در کسب و کار شما بداند، درنتیجه ارتباط بهتری با بازدیدکننده های سایت بدست خواهد آورد و در اولویت بندی محتوای وب سایت نیز کمک ویژه ای خواهد کرد. بدون آشنایی و تعامل با کسب وکار به صورت تخصصی، پروسه طراحی سایت راه رسیدن به اهداف را به سختی طی خواهد کرد.

• طراحی فروشگاه اینترنتی
• طراحی سایت دکوراسیون
• طراحی سایت شرکتی
• طراحی سایت مدرسه
• سئو و بهینه سازی وب
• طراحی سایت کارخانه
• طراحی سایت هتل
• طراحی سایت شخصی

•طراحی سایت رستوران
• طراحی سایت پزشکی

حتماً بخوانيد :مطالبی مفید برای سایت طراحی شده

برنامه ریزی طراحی گرافیک سایت
صفحات وب سایت و محتوای آن باید بگونه ای معماری شود که استفاده و کاربری وب سایت را آسان و روان کند. گرافیک یک وب سایت نقطه حساسی است که می تواند آینده وب سایت را رقم بزند.

سیستم مدیریت وب سایت
سیستم مدیریت و سمت ادمین سیستم های مدیریت محتوا، بر اساس نیاز برای شما آماده سازی می شود و ماژول ها و نیازهای شما کد نویسی و آماده استفاده می شود. برای طراحی حرفه ای سایت از آخرین استانداردهای کدنویسی در طراحی سایت استفاده می شود بطوری که وب سایت ها با کلیه دستگاه های موبایل و تبلت و هر اندازه صفحه نمایش قابلیت سازگاری داشته باشند (طراحی رسپانسیو). در این مرحله یکی از نکات بسیار مهم کدنویسی بهینه سازی کردن کد برای موتورهای جستجوگر باشد.

شناخت اهداف در طراحی سایت
هر پروژه با فاز شناخت اهداف شروع می شود و پس از آنالیز اهداف، نیازهای شما را برای مقابله با رقبای کسب و کارخود در پهنه اینترنت در این مرحله به شما شرح داده می شود.
برای درک بهتر اهداف شما بایستی موقعیت کسب و کار شما در حال حاضر، گرایشات و روش ها در صنف کسب و کار شما درک شود تا نتیجه نهایی، همان موفقیتی باشد که انتظار دارید.

برنامه ریزی معماری و طراحی سایت

معماری و طراحی سایت بگونه ای هدفمند برای کسب ترافیک بازدید کننده و توانایی انجام بازاریابی اینترنتی و تبدیل بازدیدکننده به مشتری، حتماً به برنامه ریزی نیازمند است. برای تکمیل فاز برنامه ریزی نیازمند یک کار تیمی شامل:
معماری و برنامه ریزی وب سایت، طراحی گرافیک وب سایت، آنالیزگر کلمات کلیدی و سئوی سایت، استراتژیست بازاریابی اینترنتی و کد نویسی وب سایت می باشد. تولید وایرفریم قبل از طراحی گرافیک و رابط کاربری بسیار مهم است و یک نقشه سایت بهمراه المان های مورد نیاز وب سایت در این مرحله باید انجام شود و به این ترتیب مرحله برنامه ریزی معماری وب سایت صورت می گیرد.

طراحی حرفه ای گرافیک سایت
یک طراحی گرافیک منحصر یک وب سایت منحصر به فرد می سازد. این مرحله از مهمترین مراحل طراحی سایت است و باید کلیه نیازهای کاربران درنظر گرفته شود و طراحی باید بگونه ای باشد تا در کلیه اندازه های نمایش (موبایل و تبلت) نیز قابل نمایش باشد.

سئو و بهینه سازی وب سایت
در این مرحله و پس از فاینال شدن وب سایت، مرحله سئو و بهینه سازی وب سایت انجام خواهد شد. کدها و محتوای هر صفحه لندینگ پیج باید قابلیت اشاره به کلمات کلیدی و عبارات کلیدی مهم آن صفحه از وب سایت را داشته باشند.
لینک های درونی وب سایت و لینک های متنی، تحلیل چگالی کلمات کلیدی در هر صفحه، استفاده از متاتگ های تایتل، توضیحات و کلمات کلیدی، نقشه XML سایت و استفاده از وب مسترگوگل برای بهینه سازی وب سایت و سئوی سایت مراحلی است که باید انجام شود.

حتماً بخوانيد :10 نکته برای طراحی یک وب سایت موفق

بازاریابی اینترنتی در طراحی سایت
پس از انجام تمام مراحل قبلی، حال نوبت بازاریابی اینترنتی و آنلاین است. تا اینجا وب سایت برای بازدید کننده ها به بهترین نحو طراحی شده و کلیات نیازها و اهداف در نظر گرفته شده. اما از اینجا و در مرحله آخر باید بازاریابی اینترنتی به انواع مختلف:
بازاریابی محتوا، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی ویدیویی، بازاریابی پرداخت به ازای کلیک یا تبلیغات کلیکی، ایمیل مارکتینگ و درنهایت برندینگ اینترنتی انجام شود.
تمام این مراحل در طراحی سایت موفقیت یک وب سایت را تضمین می کنند و رسیدن به اهداف را آسان خواهند کرد.
طراحی وب سایت با رعایت قواعد و اصول استاندارد موتورهای جستجو، آنالیز کلید واژه ها و کلمات کلیدی و بررسی و تحلیل همکاران و رقبای تجاری شما تاثیر بسیاری در معرفی برند و نام تجاری، محصولات و خدمات شما بهمراه دارد. همواره طراحی و ساخت سایت ایده آل می تواند شخصیت تجاری کوچکی را بزرگ جلوه دهد و مشتری را راغب به همکاری با شما کند.

شما تنها 5 ثانیه زمان دارید تا بازدیدکننده را به مشتری تبدیل نمایید. وب سایت در اولین بازدید کاربر باید درک درستی از محصولات و خدمات شما بدهد، طراحان سایت بانی سایت وب سایت شما را طوری طراحی خواهند کرد که دید درستی از تجارت شما به مشتری بدهد.
وب سایت شما شناسنامه شخصیتی شما در دنیای وب و اینترنت می باشد و ارائه بهترین شناسنامه شخصیتی از فعالیت شما، نقطه ای بسوی جلب اعتماد مشتری است.

چرا انتخاب طراحی سایت با بانی سایت؟
تمامی مراحل طراحی سایت، توسط متخصصین بانی سایت انجام می شود و تفکرات و ایده های شما را در نهایت در فضای مجازی اجرا و پیاده سازی می کنیم. امنیت اطلاعات شما امری است مهم و همواره پشتیبانی بانی سایت راه به همراه خواهد داشت.

زمانی که تجارت شما نیاز به موفقیت دارد استفاده از علوم طراحی سایت و راهکارهای بازاریابی آنلاین نقش بسزایی در پیشرفت تجارت شما خواهد داشت.

20

جدیدترین مقالات طراحی سایت

گروه مقالات طراحی سایت

طراحی سایت ها

شماره تماس پشتیبانی:

شماره تماس پشتیبانی:

نظرات کاربران

نظر شما چیست؟

سوال امنیتی: حاصل جمع 7 + 3 چند است ؟

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم