/ / /
چگونه از کلمات کلیدی منفی استفاده کنیم

چگونه از کلمات کلیدی منفی استفاده کنیم

  • تاریخ انتشار 1394/04/01
  • .
  • 2102
  • .
  • گروه رازهای افزایش فروش

اگر شما از کلمات کلیدی منفی در تبلیغات خود استفاده نکنید ، آگهی های تبلیغاتی شما در تمام جستجوهای کاربران به نمایش در می آید .

در نتیجه ، تبلیغات بی مورد از شما به نمایش در می آید و کاربران دیگر به تبلیغات شما اعتماد نمی کنند به علاوه نمره کیفیت (Quality Score) کلمات کلیدی شما کاهش پیدا می کند.

کلمه کلیدی منفی را همانند نوشتن لیست مهمانان برای دعوت به یک جشن بدانید ، یعنی شما وقتی یک لیست را تهیه می کنید ، مهمانان شما ، فقط از این لیست می باشند و مهمان ناخوانده ای دیگر برای شما نمی آید یا اگر بخواهیم مثالی دیگر را در رابطه با کلمات کلیدی منفی یا Negative Keyword بزنیم :

article_image_one_190.jpg

شما فرض کنید تبلیغات مربوط به گوشی های اپل را در تبلیغات گوگل قرار داده اید ، حال اگر شما کلمه کلیدی منفی خود را گوشی های نوکیا انتخاب کنید در صورتی که کاربری گوشی های نوکیا را جستجو کرد ، دیگر تبلیغات شما برای آن به نمایش داده نشود ، و تبلیغات شما فقط در نتیجه جستجوی گوشی های اپل به نمایش در می آید.

نکات لازم در استفاده از کلمات کلیدی منفی (Negative Keyword)
به تعداد کلمات کلیدی منفی توجه کنید اگر شما در کلامت کلیدی منفی خود یک جمله ی ۱۰ کلمه ای رو درج کرده باشید ، و کاربری جمله ی ۱۱ کلمه ای رو جستجو کند دیگر تبلیغات شما به نمایش در نمی آید.
در انتخاب کلمات کلیدی منفی دقت لازم را داشته باشید ، از این ویژگی به صورت افراطی و یا تفریطی استفاده نکنید!

0

جدیدترین مقالات طراحی سایت

گروه مقالات طراحی سایت

طراحی سایت ها

شماره تماس پشتیبانی:

شماره تماس پشتیبانی:

نظرات کاربران

نظر شما چیست؟

سوال امنیتی: حاصل جمع 5 + 5 چند است ؟

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم