/
/

رازهای مدیریت وب سایت

Content Delivery Network یا CDN چیست؟


Content Delivery Network یا CDN چیست؟

سرعت بیشتر، مهمترین موضوعی است که همه ی مدیران سایت ها برای بهبود سایت و افزایش بازدیدکنندگان به آن توجه ویژه دارند. در این مقاله یکی از روشهای افزایش سرعت در ارائه محتوا به کاربر را بیان خواهیم کرد.

تاریخ انتشار 1397/08/13 تعداد بازدید 1917 0 تعداد لایک 3

7 راز تولید محتوای پربازدید


7 راز تولید محتوای پربازدید

خیلی اوقات با توجه به تجربه کاری با افرادی مواجه میشوم که از عدم بازدید مطالب وب سایتاشان متعجب و ناراحت هستند. آنها میگویند روزانه مطالب مرتبط و مفیدی را در سایتشان وارد کرده ولی بازخورد مورد نظر را ندارند. اما چرا؟

تاریخ انتشار 1397/08/05 تعداد بازدید 2369 0 تعداد لایک 6

9 راهکار برای بررسی سایت رقبا


9 راهکار برای بررسی سایت رقبا

برای اینکه بتوانید در دنیای رقابت کسب و کار مجازی از سایز رقبا پیشی بگیرید و کسب درآمد بالاتری از وب سایت خود داشته باشید علاوه بر بروز بودن اطلاعات سایتتان باید همواره وضیعت رقبای خود را بررسی کنید و سعی کنید که یک گام از آنها جلوتر باشید. در این مقاله با تکنیک های بررسی سایت های رقیب آشنا میشوید با ما همراه باشید.

تاریخ انتشار 1397/08/03 تعداد بازدید 1935 0 تعداد لایک 0

4 اشتباه رایج در زمینه تولید محتوا


4 اشتباه رایج در زمینه تولید محتوا

یکی از رازهای سایت های موفق که دارای رتبه قابل قبول سئو و صفحه اول گوگل هستند داشتن استراتژی در بازاریابی محتوا است . محتوا یکی از اثرگذار ترین مباحث در موفقیت یک سایت است، پس با توجه به اهمیت آن لازم است محتوا با ارزشی تولید شود تا علاوه بر جذب مخاطب، مورد توجه موتورهای جستجو نیز قرار گیرد . در این مقاله قصد داریم شما را با 4 اشتباه رایج در زمینه تولید محتوا آشنا کنیم تا با رفع آنها بتوانید سایت خور را بهبود ببخشید.

تاریخ انتشار 1397/07/28 تعداد بازدید 2001 0 تعداد لایک 0

کاربرد تگ های هدینگ و تاثیر آن بر سئو سایت


کاربرد تگ های هدینگ و تاثیر آن بر سئو سایت

تگ های هدینگ که با نام هایی دیگری مثل تگ های عنوان و یا تگ های تیتر نیز شناخته میشوند جز مهمترین تگ های html هستند که علاوه بر زیبا کردن مقالات و محتویات سایت، تاثیر چشمگیری در سئو نیز دارند و باعث میشوند که موتورهای جستجو به درک بهتری از مطالب سایت شما دست پیدا کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا با تگ های هدینگ که از تگ h1 تا h6 را شامل میشود آشنا شوید.

تاریخ انتشار 1397/07/26 تعداد بازدید 1571 0 تعداد لایک 0

10 نکته مهم در تولید محتوا


10 نکته مهم در تولید محتوا

محتوا مهمترین بخش سایت است که نقش اصلی در جذب مخاطب دارد و باعث ماندگاری کاربر در سایت شما میشود و همچنین موتور جستجو گوگل نیز بر اساس محتوای وارد شده در سایتتان رتبه شما را مشخص میکند،پس با توجه به نقش کلیدی محتوا در این مقاله شما را با نکاتی آشنا میکنیم تا با رعایت آنها بتوانید محتوای سایت خود را بهبود ببخشید و سایت پر بازدیدی داشته باشید،با ما همراه باشید

تاریخ انتشار 1397/07/22 تعداد بازدید 1490 0 تعداد لایک 1

تاثیر چشمگیر شبکه های اجتماعی برای فروشگاه های اینترنتی


تاثیر چشمگیر شبکه های اجتماعی برای فروشگاه های اینترنتی

استفاده از شبکه های اجتماعی بین تمام افراد جامعه فراگیر شده است پس فکر خوبی است اگر شما هم از این مسئله به نفع کسب و کار و فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید و با قابلیت به اشتراک گذاشتن خدمات و یا محصولاتتان این امکان را به مشتریان خود بدهید که به سادگی به کمک شبکه های اجتماعی برای شما مشتری جذب کنند،برای درک بهتر این موضوع در ادامه با ما همراه باشید.

تاریخ انتشار 1397/07/22 تعداد بازدید 1580 0 تعداد لایک 0

10 تکنیک طراحی سایت برای جذب مشتری


10 تکنیک طراحی سایت برای جذب مشتری

این روزها طراحی فروشگاه اینترنتی در زمینه های مختلف بسیار رواج پیدا کرده است و قطعا یکی از اصلی ترین دلایل طراحی فروشگاه اینترنتی افزایش فروش است. اما چگونه میتوان بازدید سایت را افزایش داد و مخاطبان را به مشتری تبدیل کرد ؟

تاریخ انتشار 1397/07/21 تعداد بازدید 1504 0 تعداد لایک 0

8 راز افزایش رنکینگ وب سایت


8 راز افزایش رنکینگ وب سایت

اگر میخواهید برای وب سایت خود در گوگل رنکینگ بالاتری دریافت نمایید، لازم است به یک سری نکات توجه کنید تا با رضایت مخاطبان وب سایت تان به هدف خود برسید . در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با نکاتی آشنا کنیم که با توجه به آنها به سادگی بتوانید رنکینگ وب سایت خود را افزایش دهید و از این طریق همچنین از وب سایت خود کسب درآمد کنید.

تاریخ انتشار 1397/07/21 تعداد بازدید 1471 0 تعداد لایک 0

نرخ پرش bounce rate را با این 5 روش کاهش دهید


نرخ پرش bounce rate را با این 5 روش کاهش دهید

bounce rate یا نرخ پرش از تعداد کاربرانی بدست میآید که بعد از ورود به سایت بدون رفتن به سایر صفحات،سایت را ترک میکنند و در نتیجه باعث بالا رفتن نرخ bounce rate سایت میشوند. بر اساس الگوریتم های گوگل نرخ پرش سایت به معنی محبوب نبودن سایت بوده و تاثیر منفی بر جایگاه سایت دارد . در ادامه با ما همراه باشید تا با مواردی که باعث افزایش نرخ bounce rate سایت میشود آشنا شوید و با رفع آنها به نتیجه دلخواهتان برسید

تاریخ انتشار 1397/07/18 تعداد بازدید 1523 0 تعداد لایک 0

راهکارهای طلایی برای افزایش سرعت ایندکس شدن اطلاعات


راهکارهای طلایی برای افزایش سرعت ایندکس شدن اطلاعات

یکی از اهداف اصلی تمام صاحبان کسب و کارهای اینترنتی این است که بعد جستجوی حرفه و خدمات متناسب با کسب و کارشان در صفحه اول گوگل باشند،ولی دستیابی به این امر اندکی زمان میبرد و دلیل آن ایندکس شدن صفحات در گوگل است.روش کار گوگل به این صورت است. گوگل فعالیت خود را از زمانی که لینکی برای بررسی به او معرفی می شود، شروع می کند. در این مقاله به شما راهکارهایی را معرفی میکنیم تا سرعت ایندکس شدن صفحات را افزایش دهید

تاریخ انتشار 1397/07/18 تعداد بازدید 1733 0 تعداد لایک 0

مدیریت وبسایت با 12 تکنیک ساده


مدیریت وبسایت با 12 تکنیک ساده

برای اینکه در کسب و کار اینترنتی خود موفق باشید تنها داشتن یک وبسایت به شما کمک نمیکند ، بلکه لازم است با کلیه تکنیک های مدیریت وبسایت آشنا باشید تا با داشتن یک سایت آبدیت و بروز شده با توجه به الگوریتم های گوگل بتوانید استانداردهای لازم را رعایت نموده و نیازهای کاربران خود را به بهترین نحو رفع کنید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با رازهای مدیریت وب سایت آشنا شوید .

تاریخ انتشار 1397/07/17 تعداد بازدید 1785 0 تعداد لایک 0

افزایش بازدید وب سایت با این 10 کلید طلایی


افزایش بازدید وب سایت با این 10 کلید طلایی

افزایش بازدید وب سایت یکی از مسائل مهم برای هر فرد و یا شرکتی است که وب سایت معتبر دارد ،در این مقاله قصد داریم شما را با نکاتی آشنا کنیم که توجه به آنها باعت افزایش بازدید کاربران از وبسایت شما شده و در نتیجه کاربران وفاداری را برای شما به ارمغان می آورد، با ما همراه باشید.

تاریخ انتشار 1397/07/16 تعداد بازدید 1307 0 تعداد لایک 0

بهبود نرخ تبدیل کاربرها به مشتری نهایی شما (بخش دوم)


بهبود نرخ تبدیل کاربرها به مشتری نهایی شما (بخش دوم)

در بخش اول مقاله تبدیل و نرخ تبدیل و چگونگی بهینه سازی آن را توضیح دادیم. حال در بخش دوم به اهمیت نرخ تبدیل کاربر به مشتری می پردازیم.

تاریخ انتشار 1397/07/07 تعداد بازدید 1317 0 تعداد لایک 4

بهبود نرخ تبدیل کاربرها به مشتری نهایی شما (بخش اول)


بهبود نرخ تبدیل کاربرها به مشتری نهایی شما (بخش اول)

بعد از جذب کاربر وظیفه دیگری خواهیم داشت که عبارت است از تبدیل کاربر به مشتری. اگر مشتری شدن را به خود کاربران واگذار کنید احتمالا نرخ تبدیل پایینی خواهید داشت. در این مقاله تلاش میکنیم کاربران سایت شما را به مشتریان شما تبدیل کنیم.

تاریخ انتشار 1397/07/07 تعداد بازدید 1517 0 تعداد لایک 3

تکنیک هایی برای بهینه سازی تصاویر در وب


تکنیک هایی برای بهینه سازی تصاویر در وب

همونطور که میدانید بیشتر حجم سایتها رو تصاویر تشکیل داده است. با استفاده از این تکنیک ها میتوانید اونا رو بهینه سازی کنید و سایز اونا رو تا حد ممکن پایین بیارید و سایت خودتون رو بهینه کنید.

تاریخ انتشار 1397/06/23 تعداد بازدید 1824 0 تعداد لایک 0

رتبه بندی الکسا (Alexa) چیست و چقدر اهمیت دارد؟


رتبه بندی الکسا (Alexa) چیست و چقدر اهمیت دارد؟

اگر مدتی را صرف وب گردی مخصوصا در وب فارسی کرده باشید، حتما نام الِکسا (Alexa) را شنیده اید. الکسا یک سرویس رتبه بندی وب سایت ها براساس معیارهای مختلف است که در ایران بسیار با اهمیت شده و از این رو برخی از وب سایت ها نیز از هیچ روشی برای رسیدن به رتبه بهتر در آن چشم پوشی نمی کنند؛ حتی اگر قرار باشد در آن تقلب کنند هم دریغ نخواهند کرد.

تاریخ انتشار 1397/06/19 تعداد بازدید 1558 0 تعداد لایک 3

Bounce Rate یا نرخ دفع بازدیدکننده چیست؟


Bounce Rate  یا نرخ دفع بازدیدکننده چیست؟

برای موفقیت در هر پروژه ای، داشتن آماری دقیق و کلی از وضعیت آن پروژه امری ضروری است. وبسایت ها نیز از این قائده مستثنی نیستند. موفقیت یک وبسایت به عوامل بسیار زیادی وابستگی دارد که یکی از آنها داشتن آمار و اطلاعات دقیق از رفتار بازدیدکنندگان سایت است.

تاریخ انتشار 1397/06/14 تعداد بازدید 1337 0 تعداد لایک 1

عواملی که باید هنگام مدیریت سایت از آن اجتناب کرد


عواملی که باید هنگام مدیریت سایت از آن اجتناب کرد

معمولاً اکثر مدیران وب سایت ها به هنگام راه اندازی سایت خود بیشتر به آنچه که باید در سایت قرار دهند و چگونه انجام دهند می پردازند. به ندرت پیش می آید که به این فکر کنند که چه کارهایی را نباید انجام دهند.

تاریخ انتشار 1397/06/02 تعداد بازدید 1438 0 تعداد لایک 0

اصول کلی مدیریت وب سایت


اصول کلی مدیریت وب سایت

اصول کلی راه اندازی هر وب سایت از دو فرآیند طراحی وب سایت، پشتیبانی و مدیریت وب سایت تشکیل شده است. پس از اینکه مراحل طراحی وب سایت به پایان رسید باید بتوانید وب سایت خود را به خوبی مدیریت کنید.

تاریخ انتشار 1397/06/02 تعداد بازدید 1458 0 تعداد لایک 0


مقالات بیشتر

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم