/

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی بی شک یکی از تخصصی ترین و حساس ترین بخش ها در طراحی سایتاست. زیبایی برای یک فروشگاه اینترنتی کافی نیست، بلکه پارامترهای بسیاری در طراحی فروشگاه اینترنتی مطرح است که رعایت نکردن هر یک از آنها منجر به ترک کردن سایت شما توسط مشتری می شود.
بانی سایت با بیش از 10 سال سابقه در عرصه تجارت الکترونیک و طراحی چندین فروشگاه اینترنتی مطرح از جمله بانی اسپرت و می شاپ، که جزء بارزترین فروشگاه های اینترنتی در کشور هستند، می داند که چگونه بازدیدکننده را به سایت شما برساند و او را تبدیل به مشتری شما کند. از کلی ترین نکات در طراحی فروشگاه اینترنتیتا نکات کوچک و جزیی در طراحی فروشگاه های اینترنتی بانی سایت رعایت می شود. ما فقط برای شما فروشگاه اینترنتی طراحی نمی کنیم، بلکه به درخواست شما، تا رونق گرفتن فروشگاه اینترنتی در کنارتان هستیم. نگران کمبود اطلاعات در زمینه اینترنت و کارهای وب سایتتان نباشید. مجموعه بانی سایت برای این موضوع نیز پیش بینی های لازم را نموده است.

نمونه طراحی فروشگاه اینترنتی بانی سایت

بر اساس بیش از 10 سال تجربه در زمینه فروش اینترنتی و طراحی سایت، فروشگاه اینترنتی طراحی نمودیم که بیشتر نیازهای شما برای فروش اینترنتی را پوشش دهد. این نیازها، نکات ریز و درشتی است که سال ها برای شناسایی و اصلاح آن تلاش کردیم و سعی نمودیم تا فضایی فراهم کنیم که بدون داشتن دانش تخصصی در نرم افزار و کامپیوتر، بتوانید فروشگاه اینترنتی خود را مدیریت کنید.
در طراحی فروشگاه اینترنتی بسیاری از نکات تخصصی برای افزایش فروشتان، چه در زمینه مدیریت افزایش فروش، نظیر راحت ترین مسیر برای خریداران، سرعت وب سایت، طراحی ساده و مورد علاقه خریداران و چه در زمینه فنی، نظیر نکاتی در بهینه سازی فروشگاه اینترنتی برای گوگل و سایر موتور های جستجو ، پیش بینی های عدم نمایش خطا برای کابران و ... را در نظر گرفته ایم.

ویژگی و مزایای فروشگاه اینترنتی

بعضی از مزیت های طراحی فروشگاه آنلاین بانی سایت به شرح زیر است:
 1. 1. فروشگاه اینترنتی ایده آل برای موتورهای جستجو : جدیدترین الگوریتم های گوگل، نکاتی که باعث می شود شما زودتر از دیگران در صفحات اول گوگل مشاهده شوید را در طراحی فروشگاه اینترنتی ، در نظر گرفته ایم.
 2. 2. مطابق با الزامات دریافت نماد اعتماد وزارت بازرگانی: در طراحی فروشگاه اینترنتی ، الزاماتی فنی که برای دریافت نماد اعتماد الکترونیک وزارت بازرگانی نیاز دارید، پیش بینی و پیاده سازی نموده ایم که کمک شایانی به دریافت سریع تر نماد اعتماد فروشگاه اینترنتی خواهد نمود.
 3. 3. تکنولوژی برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی با mvc 2015 : کدنویسی فروشگاه آنلاین با متد جدید 2015 مایکروسافت و تکنولوژی MVC انجام شده است. این روش علاوه بر کاربر پسند بودن فروشگاه اینترنتی و سرعت بالای لود شدن صفحات به دلیل سبک بودن سایت، به نمایش بهتر در گوگل نیز کمک بسیار می کند.
 4. 4. نکاتی که باعث می شود تا بازدیدکننده به مشتری تبدیل شود : بر اساس جدیدترین روشهای طراحی فروشگاه آنلاین در دنیا و نکاتی که اساتید برتر فروش اینترنتی نظیر برایان تریسی، اریک ورمیولن و همچنین اساتید فروش اینترنتی در ایران مانند جناب دکتر روستا و ... نکات کلی و جزیی بسیاری را در طراحی فروشگاه آنلاین اجرا نمودیم که بیشترین تاثیر را برای تبدیل بازدید کننده به مشتری برایتان خواهد گذاشت و منجر به فروش بیشتر فروشگاه اینترنتی شما خواهد شد.
 5. 5. امکانات بی شمار در طراحی فروشگاه آنلاین : ما پیش بینی بیشتر نیازهای شما را برای مدیریت بهتر فروشگاه آنلاین و پیاده سازی اهدافتان برای جذب بیشتر مشتری در وب سایتتان نموده ایم. برخی از این امکانات را می توانید در جدول امکانات فروشگاه آنلاین ببینید.
 6. 6. پیش بینی و طراحی راحت ترین مسیر برای خرید مشتری : مشتریان فروشگاه اینترنتی ، همیشه سریعترین و ساده ترین مسیر برای خرید از فروشگاه اینترنتی انتخاب می کنند، ما این را می دانیم و در ساختار و طراحی فروشگاه اینترنتی در نظر گرفته ایم.
 7. 7. پشتیبانی مطمئن از فروشگاه اینترنتی شما : با اینکه فروشگاه اینترنتی را به گونه ای طراحی نموده ایم که کمترین نیاز را به ما داشته باشید، ولی در تمام مدت پشتیبان شما خواهیم بود و اشکالات احتمالی را برطرف خواهیم کرد.
 1. 8. امکان ارتقا به نسخه های بالاتر، طراحی سفارشی و افزودن امکانات بیشتر : امکاناتی نیاز دارید که ما پیش بینی نکرده ایم ؟ یا هنوز نمی دانید کدام نسخه فروشگاه اینترنتی برای شما مناسب تر است ؟ نگران نباشید، علاوه بر اینکه در هر زمانی می توانید نسخه فروشگاه آنلاین خود را به نسخه های بالاتر ارتقا دهید، هر امکاناتی که فکرش را بکنید، برایتان طراحی و اضافه می کنیم.
 2. 9. سرور های پرقدرت با بیشترین سرعت و بالاترین نرخ up time : سرور و هاستی که برایتان در نظر گرفته ایم، سرورهای قدرتمند داخل کشور با قابلیت پاسخ دهی و سرعت بسیار بالا می باشند تا از هر نظر خیالتان بابت فروشگاه اینترنتی راحت باشد.
 3. 10. گزارشگیری های مورد نیاز برای مدیریت فروش : مشتریان فروشگاه اینترنتی برای مدیریت بهتر فروشتان و سرویس دهی به خریداران، تمامی گزارش های مورد نیازتان را پیش بینی کرده ایم و در پنل مدیریت قرار داده ایم.
 4. 11. سازگار با انواع نسخه های browser : سازگاری فروشگاه اینترنتی شما با انواع نسخه های مرورگرها باعث می شود تا نگرانی بابت مشتریان و بازدیدکنندگانتان نداشته باشید.
 5. 12. امکان شخصی سازی طراحی فروشگاه اینترنتی توسط خودتان : امکاناتی نیاز دارید که ما پیش بینی نکرده ایم ؟ یا هنوز نمی دانید کدام نسخه فروشگاه اینترنتی برای شما مناسب تر است ؟ نگران نباشید، علاوه بر اینکه در هر زمانی می توانید نسخه فروشگاه آنلاین خود را به نسخه های بالاتر ارتقا دهید، هر امکاناتی که فکرش را بکنید، برایتان طراحی و اضافه می کنیم.
 6. 13. امکان افزودن درگاه پرداخت آنلاین : می توانید لوگوی فروشگاه اینترنتی، بک گراندها، رنگ های قسمت های مختلف را به دلخواه خودتان تغییر دهید.
 7. 14. امکان افزودن بیشمار کالا و برند در فروشگاه اینترنتی : سرور و هاستی که برایتان در نظر گرفته ایم، سرورهای قدرتمند داخل کشور با قابلیت پاسخ دهی و سرعت بسیار بالا می باشند تا از هر نظر خیالتان بابت فروشگاه اینترنتی راحت باشد.

چرا برخی از فروشگاه های اینترنتی با شکست مواجه می شوند ؟

بسیاری از شرکت های طراحی فروشگاه اینترنتی پس از طراحی و تحویل، صاحب فروشگاه اینترنتی را به حال خود رها می کنند و او خود باید به فکر ورود کالا و افزایش بازدیدکننده، بالا بردن سایت در موتورهای جستجو و بهینه سازی آن باشد، حال آنکه بسیاری از افرادی که درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی دارند و به آن علاقمندند، دانش فنی لازم برای ورود کالا، ورود مقالات، بهینه سازی سایت و بسیاری مطالب دیگر را ندارند و به این خاطر یا جرات ورود به حوزه فروشگاه اینترنتی را ندارند و یا پس از مدتی آن را به حال خود رها می کنند. بانی سایت برای حل این مشکل پیش بینی لازم را انجام داده است. پس از طراحی فروشگاه اینترنتی و تحویل، مشتریانی که درخواست ورود کالاها و خدمات و اخبار دارند، می توانند با پرداخت هزینه اندکی ، این کار را به بانی سایت واگذار نمایند.
طراحی فروشگاه اینترنتی دو مزیت بزرگ برای شما دارد:
1. بروز رسانی هر روز سایت و ورود کالاها، مقالات و اخبار منجر به افزایش بازدیدکنندگان و در نهایت رونق بیشتر سایت حرفه ای شما می گردد.
2. در صورتی که بانی سایت بروز رسانی را برای شما انجام دهد، تمامی نکات بهینه سازی سایت در ورود کالاها ،تصاویر بهتر و موثرتر و اخبار و مقالات و استاندارد های لازم را نیز در نظر می گیرد که خود منجر به افزایش ورودی گوگل و حجم بیشتر بازدیدکنندگان می گردد و در نهایت فروش بیشتر می گردد. در صورتی که نیاز به ورود کالا توسط بانی سایت بود به ازای ورود هر کالا در فروشگاه اینترنتی شما، مبلغ 3000 تومان دریافت می گردد. با پرداخت ماهانه 200 هزار تومان،50 کالای فروشگاه شما و 60 مقاله مرتبط در رابطه با کسب و کار شما به صورت روزانه( روزی 2 تا 3 کالا و مقاله ) در وب سایتتان درج خواهد شد و علاوه بر آن اخبار و تصاویر جدید شما نیز توسط بانی سایت در سایتتان قرار می گیرد. تاثیر انجام این کار در افزایش بازدید فروشگاه اینترنتی، بسیار بیشتر از حد تصورتان خواهد بود.
من قبلا یک وب سایت داشتم/ یک دامنه ثبت کرده ام، آیا می توانم از آن استفاده کنم ؟
بله، در صورتی که اطلاعات دسترسی به آن را داشته باشید، می توانید از نام قبلی/ سایت قبلی خود برای فروشگاه اینترنتی جدیدتان استفاده نمایید.
طراحی فروشگاه اینترنتی چقدر زمان می برد ؟
مدت تحویل و طراحی فروشگاه اینترنتی از 5 تا 60 روز کاری بر اساس نوع خدمات درخواستی و حجم صفحات فروشگاه اینترنتی صورت می گیرد. 40% مبلغ قرار داد در ابتدا و 60% آن پس از تحویل و مشاهده فروشگاه اینترنتی ، دریافت می گردد.

همین امروز فروشگاه اینترنتی خود را سفارش دهید.

و کالاهای خود را در سراسر ایران به بی شمار مشتری بفروشید.

پلن پایه

هاست

دامنه ir (هدیه)

منطبق با الزامات دریافت نماد اعتماد وزارت بازرگانی

اطلاعات تماس با ما

طراحی فروشگاه اینترنتی بر اساس آخرین الگوریتم های گوگل و موتورهای جستجو

خرید بی نهایت محصول

عضویت در سایت

جستجوی محصولات

سبد خرید مشتریان

خرید همزمان چند محصول

قابلیت انتخاب واریز به کارت / حساب

امکان پرداخت در هنگام تحویل

نمایش لیست سفارشات در پروفایل

ارائه گزارش کلی از فروش

نمایش گزارش فروش به تفکیک تاریخ

امکان گروه بندی محصولات

نمایش جدیدترین ها

نمایش پربیننده ترین محصولات

قابلیت ارسال دیدگاه برای محصولات

قابلیت درج توضیحات مختصر برای کالا

قابلیت درج توضیح اصلی محصول

افزودن تصاویر متعدد برای محصول

سامانه پشتیبانی یکساله (هدیه)

Seo اختصاصی بانی سایت برای فروشگاه اینترنتی

امنیت کاربران و اطلاعات فروشگاه

امکان درج برندها به تعداد نامحدود

امکان معرفی گارانتی

مشاهده سوابق خرید کاربر در پروفایل

وضعیت کالاها( موجود، نا موجود ، بزودی)

پروفایل مجزا برای هر مشتری

امکان اتصال به شبکه های اجتماعی

امکان تغییر بنرهای اصلی به صورت داینامیک

قابلیت افزودن مالیات ارزش افزوده

درباره ما

امکان ثبت اطلاعات فیش واریزی

امکان تغییر لوگو سایت به صورت داینامیک

امکان تغییر مشخصات تماس به صورت داینامیک

پایهپلن برنزی به همراه پلن پایه

امکان مشاهده کارت گارانتی کالا

نمایش وضعیت فروش (حراج، عادی)

Seo اختصاصی کالاهای فروشگاه

امکان ایجاد درگاه پرداخت آنلاین

صفحه اختصاصی برای هر برند

امکان لایک کالاها

نمایش آمار بازدید هر کالا

دفترچه تلفن اطلاعات مشتریان

امکان ایجاد حراج شگفت انگیز - تخفیف زمان دار

پایه برنزیپلن نقره ای به همراه پلن پایه و پلن برنزی

تعیین روش های حمل و نقل

امکان افزودن مقالات

بخش ویژه لیست قیمت های کالا

امکان مقایسه کالاها

پرسش های متداول

پایه برنزینقره ایپلن طلایی به همراه پلن پایه و پلن برنزی و پلن نقره ای

سامانه پیام کوتاه

تعیین میزان موجودی محصول در انبار

قابلیت افزودن هزینه ارسال

امکان استفاده از چندین درگاه پرداخت بانکی

تنظیمات درگاه های پرداخت

صفحه نقشه سایت به تفکیک گروه ها و زیر گروه ها

امکان گزارشگیری بازدید های کاربران با بیش از 1000 امکانات مختلف از طریق گوگل

مشاوره و آموزش چگونگی ورود کالاها و خدمات برای بازخورد بهتر و کامل تر

بخش ویژه نقد و بررسی کالاها و خدمات

امکان درج بنرهای اختصاصی برای هر گروه و زیر گروه

صفحه ویژه جستجوی پیشرفته

اخبار سایت

پایهبرنزینقره ایطلاییپلن الماس به همراه پلن پایه و پلن برنزی و نقره ای و طلایی

افزودن امکانات اختصاصی و دلخواه برای هر زیر گروه کالا

قابلیت فروش محصولات مجازی

تعریف کوپن تخفیف زمان دار برای یک محصول

مقایسه پیشرفته کالاها

نقشه تصاویر سایت

بررسی و آنالیز سرعت سایت برای موتورهای جستجو

امکان درج و نمایش مقالات مرتبط با هر زیر گروه

آموزش کلی استفاده از سامانه ارسال و دریافت ایمیل و خبرنامه

امکان تعریف امتیاز مشتری پس از هر خرید

اتصال به معتبرترین سامانه جهانی ارسال و دریافت ایمیل و خبرنامه

موجود شدن این کالا را به من اطلاع بده

حراجی این کالا را به من اطلاع بده

صفحه اختصاصی برای هر گروه کالا

امکان گذاشتن هدایای اختصاصی برای کالاها و گروه کالا

مشاوره آنلاین

نمونه کارهای منتخب طراحی فروشگاه اینترنتی

رازهای درآمدزایی طراحی سایت

نظرات کاربران

 1. سعید

  لطفا تعرفه های فروشگاه رو برایم ارسال کنید
  • پاسخ:

   سلام سعید عزیز در قسمت سفارش طراحی سایت قیمت پلن ها و ماژول ها را به طور جداگانه می توانید مشاهده کنید. ممنون از شما
 2. mohammad

  با سلام من یک تولیدی کوچک دارم با اقلام محدود رشته من کارشناس دامپزشکی هستم میخواهم سایتی راه اندازی کنم که افراد مرتبط با رشته من اقلام خودشونو در سایتم برای فروش معرفی کنند و برایم کسب درآمد کند آیا امکان پذیر می باشد. با تقدیم احترام
  • پاسخ:

   سلام محمد جان. شما با انتخاب پلن پایه طراحی فروشگاه اینترنتی که کمی بالاتر در همین صفحه موجود است می توانید نیاز خود را رفع کنید،البته اگر تمایل به پرداخت آنلاین هم داشته باشید، این امکان را هم می توانید انتخاب کنید. برای توضیحات بیشتر با مشاورین بانی سایت تماس بگیرید. ممنون از شما
 3. مجتبی

  سلام من تقریبا اکثر سایتها برای سفارش طراحی یک سایت رو دیدم عمدتا یک سری جملات رو از روی هم کپی کردن اما هیچ کدوم به این اشاره نداشتن که تو پنل مدیریتی چه امکاناتی دارند میشه در مورد پنل مدیریت سفارش و مدیریت سایت، فروشگاههای فروشتون بیشتر توضیح بدید و بگید چه امکاناتی داره
  • پاسخ:

   سلام مجتبی جان. امکاناتی که در بخش طراحی فروشگاه اینترنتی آورده شده درواقع امکانات پنل مدیریت هم هست.در صورت تمایل قبل از سفارش می توانید پنل مدیریت را دیده و با نحوه عملکرد آن آشنا شوید. ممنون از شما
 4. جواد

  هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی چقدر میشود؟ ضمنا بدون داشتن فروشگاه فیزیکی و تنها با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی چطور میتوان فروش کرد؟
  • پاسخ:

   سلام جواد جان. تعرفه فروشگاه اینترنتی از 499 هزار تومان شروع می شود و تا 6,999 هزار تومان ادامه دارد که باتوجه به امکانات انتخابی شما متغیر است. یک ایمیل در راستای طراحی فروشگاه اینترنتی بدون فروشگاه فیزیکی برای شما ارسال شد. ممنون از شما
 5. محمدملکشاهی

  باسلام من جانباز میباشم وقصدراه اندازی فروشگاه اینترنتی دارم ایا ازامتیاز ایثارگریم برای راه اندازی فروشگاه باید چه کارهایی باید انجام دهم لطفا راهنماییهای لازم رابفرمایید متشکرم
  • پاسخ:

   سلام جناب ملکشاهی. در قسمت طراحی سایت که از طرف گروه نرم افزاری بانی سایت می‌باشد سهمیه ایثارگری تاثیر خاصی ندارد ولی شاید در گرفتن مجوز از eنماد برای شما سخت گیری کمتری انجام دهند. ممنون از شما
 6. اراد نیکو

  سلام من فروشگاه فیزیکی ندارم چگونه میتوانم کارکنم
  • پاسخ:

   سلام جناب نیکو. یک ایمیل برای شما در راستای پاسخ سوالتون ارسال شد. ممنون از شما
 7. حامد

  با سلام من وبمستر چند تا فروشگام دوتا سوال منم میتونم یک فروشگاه داشته باشم بدون محصول؟ این فروشگاه مجوز کار از ستاد ساماندهی میخواد!!؟فروشگاه فایل شما طراحی میکنید؟!؟
  • پاسخ:

   سلام حامد جان. بله شما هم می توانید فروشگاه فایل داشته باشید و گروه نرم افزاری بانی سایت فروشگاه فایل هم طراحی می‌کند ولی اگر از طریق درگاه پرداخت آنلاین می خواهید فایل های خود را به فروش برسانید باید حتما نماد الکترونیکی (eنماد) داشته باشید. ممنون از شما
 8. محمد

  سلام: فردی که فروشگاه اینترنتی می زند باید خودش هم فروشگاه فیزیکی داشته باشد وکالای فروشگاه خودش را وارد نماید یا خیر؟ شخصی که هیچگونه کالایی ازخودش ندارد می تواند فروشگاه اینترنتی بزند ؟ اگر میتواند نحوه ورودوانتخاب کالا جهت فروش چگونه است؟ چنانچه مقدور است جواب را به ایمیل ارسال نمایید. ازراهنمایی شما متشکرم
  • پاسخ:

   سلام محمد جان. ایمیلی در رابطه با طراحی فروشگاه اینترنتی بدون داشتن فروشگاه فیزیکی برای شما ارسال شد. ممنون از شما
 9. هادی

  نحوه ارتباط با شرکتهای مختلف که میبایست جنس از آنها خریداری شود چیست
  • پاسخ:

   سلام هادی عزیز. نحوه ارتباط با شرکت‌های مختلف به خود شما و شرکت مربوطه بستگی دارد. گاه می تواند به صورت عمده از شرکت خریداری شود یا به صورت توافقی با فروش محصولات آن ها در سایت در سود شریک شوید و راه های دیگر که در صورت همکاری در طول مسیر این پروسه به شما مشاوره داده خواهد شد. ممنون از شما
 10. احمد

  سلام ما که فروشگانداریم چطورمیشه کارکرد
  • پاسخ:

   سلام احمد عزیز. یک ایمیل در این زمینه برای شما فرستاده شد. ممنون از شما
 11. یاسرفلسفی

  سلام باچقدرسرمایه میشه شروع کرد؟لطفا راهنماییم کنید
  • پاسخ:

   سلام یاسر عزیز. با 499 هزار تومان می توانید صاحب یک فروشگاه اینترنتی شوید. یک ایمیل برای شما در این زمینه فرستاده شد. ممنون از شما
 12. هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی چقدر میشود؟ ضمنا بدون داشتن فروشگاه فیزیکی و تنها با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی چطور میتوان فروش کرد؟
  • پاسخ:

   سلام علی آقا یک ایمیل برای شما در پاسخ سوال هایتان ارسال شد ممنون از شما
 13. میرزاییان

  باسلام و احترام محضرتان تشکر بابت مطالب زیبا چند صفحه از سایت رو دیدم سایت بسیار زیبایی دارید.. قالب سایت هم خیلی زیباست افتخار ما آشنایی با شماست http://Agahi90.ir رسانه آگهی90 باسپاس بیکران
 14. فروشگاه اینترنتی

  با سلام. سپاس از توضیحات شما سوالی از خدمتتون داشتم اینکه از چه تکنولوژی هایی برای طراحی فروشگاه استفاده می شود؟
  • پاسخ:

   سلام دوست عزیز. گروه نرم افزاری بانی سایت با استفاده از asp.net و تکنولوژی mvc فروشگاه های اینترنتی را طراحی می کند. ممنون از شما
 15. جهان

  سلام: فردی که فروشگاه اینترنتی می زند باید خودش هم فروشگاه فیزیکی داشته باشد وکالای فروشگاه خودش را وارد نماید یا خیر؟ شخصی که هیچگونه کالایی ازخودش ندارد می تواند فروشگاه اینترنتی بزند ؟ اگر میتواند نحوه ورودوانتخاب کالا جهت فروش چگونه است؟ چنانچه مقدور است جواب را به ایمیل ارسال نمایید. ازراهنمایی شما متشکرم
  • پاسخ:

   سلام جهان عزیز. نه حتما نیاز نیست که فروشگاه فیزیکی داشته باشد و بدون داشتن کالایی از خود هم می تواند کسب و کار خود را شروع کند. جزئیات بیشتر به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
 16. سیاوش

  گفتید پارامترهای بسیاری در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مطرح است که رعایت نکردن هر یک از آنها منجر به ترک کردن سایت شما توسط مشتری می شود. این پارامتر ها چه نکته های هستن ؟
  • پاسخ:

   سلام سیاوش عزیز اگه این 2 تا مقاله رو بخونی به جواب سوالت میرسی "بررسی 10 دلیل عدم خرید مردم از شما" http://www.banisite.com/articles/web-marketing/28 "3 اصل برای طراحی یک فروشگاه اینترنتی" http://www.banisite.com/articles/website-management/37

نظر شما چیست؟

سوال امنیتی: حاصل جمع 7 + 8 چند است ؟

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم