/
/

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت چیست و به چه دردی می خورد؟

حتما می دانید روزانه تعداد بسیار زیادی از افراد قبل از انجام هر کاری در گوگل، یاهو و bing و ... در مورد چیزی که که می خواهند جستجو می کنند و اطلاعات کسب نموده و حتی خرید می کنند. به کلام ساده،

بهینه سازی سایت

، یعنی سایت شما در نتایج اول این موتورهای جستجو نمایش داده شود.

چرا بهینه سازی کنیم؟
حال چگونه

بهینه سازی سایت

را انجام دهیم ؟
حدود 5 سال پیش که اولین بار کلمه

بهینه سازی سایت

SEO که مخفف کلمه Search engine optimization است را شنیدم، تحقیق و بررسی درباره

بهینه سازی سایت

را آغاز کردم و انواع مقالات فارسی و لاتین

بهینه سازی سایت

را مطالعه نمودم. نتیجه این شد که سایت هایی که در این مدت با دانش

بهینه سازی سایت

بهینه کردم، در 5 نتیجه اول گوگل مشاهده می شود. این یعنی موفقیت کسب و کاری که سایت آن بهینه سازی شده است. نمونه این کلمات کلیدی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

بهینه سازی وب سایت بانی اسپرت:

کلمات کلیدی : لوازم ورزشی، تردمیل، دوچرخه ثابت، ماساژور، دستگاه بدنسازی، قیمت تردمیل، خرید تردمیل، قیمت ترازو، قیمت فشارسنج و بیش از 3000 کلمه که وقتی کاربران آن را در گوگل و سایر موتور های جستجو تایپ می کنند، سایت بانی اسپرت که برای این کلمات

بهینه سازی

شده، مشاهده می شود. روزانه هزاران نفر که دنبال لوازم ورزشی می گردند، در اولین نتایج جستجوی خود با بانی اسپرت مواجه می شوند.....و نتیجه مساوی است با موفقیت بانی اسپرت.

موفقیت بهینه سازی سایت بانی اسپرت

بهینه سازی وب سایت می شاپ:

کلمات کلیدی : می شاپ، meshoptv ، لوازم آشپزخانه، بخارشو، آب میوه گیری، مخلوط کن ، جاروبرقی، میز لپ تاپ ، لوازم منزل و ..... و بیش از 1000 کلمه که وقتی کاربران آن را در گوگل و سایر موتور های جستجو تایپ می کنند، سایت می شاپ که برای این کلمات بهینه سازی شده، مشاهده می شود و در اولین نتایج جستجوی خود با می شاپ مواجه می شوند.....و نتیجه مساوی است با موفقیت می شاپ.

موفقیت بهینه سازی سایت می شاپ تی وی

بانی سایت ،

بهینه سازی سایت

را برای سایت های طراحی شده کارفرمایان ، به عنوان هدیه انجام می دهد. در صورتی که سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را قبلا طراحی کردید، می توانید بهینه سازی آن را به بانی سایت بسپارید و با خیال راحت بعد مدت کوتاهی، روز به روز افراد بیشتری از طریق موتور های جستجو و به صورت رایگان به سایت شما وارد شده و خدمات یا کالای شما را خرید می کنند.
در اینجا برای آشنایی بیشتر با مفهوم بهینه سایت، SEO مطالبی را برای شما آورده ایم.

بهینه سازی سایت SEO سئو سایت

Search Engine Optimization (

بهینه سازی سایت

برای موتور های جستجو ) عبارت است از مجموعه تکنیک ها و مهارت هایی که به یک سایت اجازه می دهد ترافیک و بازدید کننده های بیشتری از موتور های جستجو نظیر Google ، Yahoo و یا Microsoft داشته باشد .

سئو را می توان به دو محدوده اصلی تقسیم نمود :

۱- off-page سئو: کارهایی که به طور مستقل از طراحی وب سایت شما انجام می گیرد .
۲ – on-page سئو: کارهایی که طراحی سایت شما را تغییر می دهد تا رتبه بهتری را در موتور های جستجو بگیرید .
یک

بهینه سازی سایت

به طور کامل در موتور های جستجو بهینه نمی شود مگر این که شما هر دو بخش off-page سئو و on-page سئو را به کار بگیرید .

چرا بهینه سازی سایت کنیم؟:

اگر که سایت شما در حال حاضر رتبه 100 را در جستجوی عبارت “قیمت دوربین عکاسی فوجی” را دارد ، برای این که رتبه جستجوی این عبارت برای این طراحی سایت به یک بهبود یابد ، باید از

بهینه سازی سایت

استفاده کند . از آنجا که موتور های جستجو در وب رایج و رایج تر شده اند تقریبا هر کسی که بخواهد در وب دیده شود می تواند از مزایای بهینه سازی سئو استفاده کند .

مزیت های بهینه سازی چیست؟

کلمات کلیدی برای بهینه سازی سایت را انتخاب کنید.

قبل از این که شما بتوانید وب سایتتان را برای موتور های جستجو بهینه کنید ، ابتدا باید بدانید که چه کلماتی را قرار است هدف گیری نمایید . برای یک شروع خوب ۳ یا ۴ کلمه کلیدی را که دوست دارید وب سایت خود را بهینه کنید و برای آن ها رتبه خوبی کسب کند انتخاب نمایید . با قرار گرفتن این کلمات کلیدی در ذهنتان ، شما می توانید هدف خود را این گونه مشخص کنید که با جستجوی هر یک از این کلمات در گوگل ، طراحی سایت شما جزو ۱۰ نتیجه اول باشد . این کلمات کلیدی هم می توانند عام و هم خاص باشند .

کلمات کلیدی بهینه سازی سایت :

در مباحث طراحی سایت، یک کلمه کلیدی عام کلمه ای است که بسیاری از مردم برای آن جستجو می نمایند زیرا آن ها ممکن است نظری مبهم و نامعلوم نسبت به چیزی که به دنبال آن هستند داشته باشند . کلمات کلیدی عام بسیار کوتاه هستند و خیلی خاص نیستند ( به عنوان مثال کفش یا ورزش ) . این کلمات کلیدی خیلی سخت می توانند در گوگل رتبه اول را کسب کنند زیرا تعداد بسیار زیادی وب سایت وجود دارند که در آن ها مطالبی شامل این کلمات وجود دارد .گرچه اگر شما بتوانید رتبه خوبی برای یک کلمه کلیدی عام به دست بیاورید ، ترافیک بسیار بزرگی را برای سایت خود به دست می آورید.

کلمات کلیدی خاص:

کلماتی کلیدی خاص تشکیل شده از تعداد زیادی صفات و یا کلمات هستند که جستجو را بسیار هدفمند می سازند . کسانی که این گونه جستجو ها را انجام می دهند ، دقیقا می دانند که چه می خواهند . (به عنوان مثال : پارکت روشن سولووود) . این کلمات کم تر جنبه رقابتی دارند و دستیابی به رتبه خوب در موتور های جستجو برای آن ها آسان تر است . جنبه منفی این است که این گونه کلمات تعداد بسیار کم تری از جستجو را در ماه شامل می شوند . به عبارت دیگر شما نیاز به تعداد بسیار زیادی از کلمات کلیدی خاص با رتبه یک دارید تا برای شما ترافیکی معادل یک کلمه کلیدی عام را بیاورد .

خلاصه : به راحتی می توان برای کلمات کلیدی خاص رتبه های بسیار خوبی را بدست آورد و ترافیک حاصل از آن بسیار هدفمند است . تنها جنبه منفی اینجاست که بازدید کنندگان این گونه کلمات به مراتب کم تر هستند .

کلمات کلیدی منحصر به فرد و یا تجاری :

این ها کلماتی هستند که تنها به شرکت شما اختصاص دارند و حتما باید برای وب سایتتان

بهینه سازی سایت

شوند و از بهترین راه هایی هستد که می توانید ترافیک جذب کنید .گرجه برخی از شرکت ها یک محصول جدید را با نامی منحصر به فرد عرضه می کنند ولی فراموش می کنند که کلمه کلیدی آن را در طراحی سایت خود بهبود ببخشند . در این صورت رقیبان زیرک آن ها می توانند با آگاهی از

بهینه سازی سایت

از فرصت استفاده کنند و رتبه بالایی را برای این گونه کلمات کلیدی برای خود کسب نمایند . اگر که شما یک نام تجاری و یا محصول معروف دارید ، خود را مطمئن سازید که طراحی سایت برای این بهینه سازی شده است .

روش صحیح استفاده از کلمات کلیدی در بهینه سازی

جمع آوری یک لیست کوتاه:

برای اینکه بتوانید از تکنیک های

بهینه سازی سایت

که آموزش می دهیم به خوبی استفاده نمایید ، برای هر کدام از صفحات طراحی سایت بیش از دو تا سه کلمه کلیدی را نشانه نگیرید . بهتر است از تعداد کمی از کلمات کلیدی کوتاه و مختصر شروع شود . برای طراحی وب سایت های جدید تقریبا عیر ممکن است که از همان ابتدا برای تعداد زیادی از کلمات کلیدی رتبه ی خوبی داشته باشند .

تگ عنوان ( title tag ) در بهینه سازی وب سایت:

اولین و مهم ترین اقدام سئو که باید بر روی صفحات خود انجام دهید تگ عنوان ( title tag ) می باشد .
< title>< /title> < h1>
تا < h6>
و همچنین مطالب مهم در تگ های bold ( به صورت پر رنگ و برجسته شده ) قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که کاربر به این مطالب توجه بیشتری نشان می دهد . نه تنها این مطالب توجه کاربران را به خود جلب می کند بلکه به عنوان یک شاخص ابتدایی در اختیار موتور های جستجو قرار می گیرد تا بفهمند صفحه مورد نظر درباره چه چیزی صحبت میکند و چه قسمت هایی از آن مهم تر هستند .
< h1>
تا < h6>

( تگ های header )

تگ های header راه بزرگی هستند تا رتبه بندی ( ranking ) خود را در موتور های جستجو بالا ببرید . به عنوان مثال اگر شما صفحه ای در مورد ” کلاه های رایگان ” دارید ، بهترین راه برای مشخص کردن آن گذاشتن یک تگ header به صورت زیر در ابتدای صفحه است تا به بهترین وجه به کاربران و موتور های جستجو نشان دهید که این صفحه از طراحی سایت شما در مورد چه چیزی صحبت می کند :

< h1>کلاه های رایگان< /h1>

البته با توجه به استراتژی های دیگر موتور های جستجو این مهم است که از به کاربردن تعداد زیادی کلمات کلیدی خودداری کنیم و یک قاعده خوب برای این کار این است که در هر صفحه حداکثر از سه تا چهار تگ header استفاده کنیم و بعد از تگ های header حداقل یک پاراگراف متن داشته باشیم .
صفحه ای که شامل تعداد زیادی تگ header باشد برای موتور های جستجو شبیه به اسپم به نظر می رسد و برای کاربران مفید نخواهد بود.

italic ، bold و emphasis

بعد از این که از تگ های header در صفحه خود استفاده کردید ، هنوز کار شما به اتمام نرسیده است و هنوز ابزارهای زیادی هست که شما می توانید برای هدفمند سازی کلمات کلیدی طراحی سایت خود از آن ها استفاده کنید . هنگامی که کلمات کلیدی را در صفحات خود به کار میبرید مهم است که این کلمات را به همراه تگ های bold یا italic یا emphasis به کار برید تا مطمئن شوید موتور های جستجو پی به مهم بودن این کلمات می برند . بسیاری از افراد در صفحات خود از انیمشن های فلش و یا تگ های span به وسیله css ، بسیار استفاده می کنند و این درحالی است که موتور های جستجو به سختی قادر به تشخیص این ها می باشند . پس با استفاده از تگهای ساده ی html که در بالا ذکر شد کار را برای موتور های جستجو آسان کنید .

تعرفه بهینه سازی سئو

بهینه سازی

سایت های استاتیک کمتر از 7 صفحه:

بهینه سازی برای عبارت های اصلی سایت استاتیک نظیر نام مجموعه، خدمات یا کالاهای با اسم خاص، اصلاح، بهبود تصاویر، ثبت در موتورهای جستجو و اصلاح تگ های مربوطه در این حالت انجام می گیرد.
-مدت انجام کار:7 روز کاری
-هزینه:99 هزار تومان
*در صورتی که پس از گذشت 3 ماه، با جستجوی عبارات تعیین شده در قرارداد، سایت شما در صفحه اول گوگل مشاهده نشود، کل مبلغ بازگردانده می شود.

تضمین داشتن یک سایت بهینه موفق

پلن برنزی

آنالیز نام دامنه

آنالیز و بررسی کلمات کلیدی

تعیین چگالی کلمات کلیدی

آنالیز محتوای سایت

آنالیز عنوان صفحات مهم سایت

تعیین بهترین کلمات کلیدی حرفه شما

ثبت صفحات سایت در موتورهای جستجو نظیر گوگل

آنالیز سرعت سایت

بهینه سازی هدر های H1, H2, …

پشتیبانی ایمیل

پشتیبانی تلفن

499 هزار تومان

برنزیپلن نقره ای به همراه پلن برنزی

آنالیز کلمات کلیدی نسبت به سایر رقبا

آنالیز سرعت هاست

آنالیز نرم افزارهای مخرب گوگل

انجام تنظیمات Redirects

ایجاد و بهینه سازی فایل Robots.txt

بهینه سازی ابر عبارت های صفحات مهم سایت

آنالیز تگ های بولد مهم سایت

گزارش میزان پیشرفت سایت به تفکیک کلمات کلیدی

گزارش میزان پیشرفت سایت به تفکیک صفحات

بهینه سازی ساختار لینک های داخلی

آنالیز لینک های معیوب

999 هزار تومان

برنزینقره ایپلن طلایی به همراه پلن برنزی و پلن نقره ای

ثبت سایت در وب سایت های مرجع

بهینه سازی ابر واژه های صفحات مهم سایت

تعریف یا محدود کردن برخی صفحات برای جستجوگرها

بهینه سازی کدهای html کدسورس

بروزرسانی اطلاعات تماس

بهینه سازی تصاویر مهم سایت

بهینه سازی هایپرلینک های مهم

بهینه سازی لینک های خروجی مهم

بهینه سازی چگالی کلمات در سایت

دریافت استاندارد W3C صفحه اصلی

آنالیز نقشه سایت در صورت وجود

بهینه سازی افزایش بازدید متناسب با زمینه سایت

بهینه سازی بک لینک در سایت ها

آنالیز نقشه سایت در صورت وجود

بهینه سازی نقشه سایت برای گوگل (XML)

آنالیزگزارش کلمات کلیدی در گوگل

2.999 هزار تومان

برنزینقره ایطلاییپلن الماس به همراه پلن برنزی و نقره ای و طلایی

بهینه سازی نقشه سایت برای یاهو (TEXT)

بهینه سازی نقشه سایت برای بینگ (XML)

تصحیح و بهینه سازی معماری سایت درصورت نیاز

آنالیز سیاست های تجاری سایت در فضای وب

مشاوره در زمینه ایجاد صفحات جدید

بهینه سازی تبلیغات در سایت ها

بهینه سازی بک لینک های حرفه ای در سایت های مرجع

بهینه سازی تبلیغات حرفه ای در سایت های مرجع

گزارش تصویری وضعیت سایت در گوگل

پشتیبانی حضوری

4.999 هزار تومان


جهت مشاوره و سفارش بهینه سازی سایت با ما تماس بگیرید. تلفن مشاوره و سفارش :09198585818

نظرات کاربران

نظر شما چیست؟

سوال امنیتی: حاصل جمع 0 + 3 چند است ؟

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم