/ /
اینستاگرام و کاربرد های آن
/ /
اینستاگرام و کاربرد های آن

اینستاگرام و کاربرد های آن


Instagram

در تابستان 2018 ،اینستاگرام سرانجام نقطه عطف 1 میلیارد کاربر را کسب کرد. امروز اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های اجتماعی در وب است، در آنجا افراد، تولید محتوا می‌کنند، پست‌ها را به اشتراک می‌گذارند و با دوستان و برند‌‌‌های موردعلاقه خود ارتباط برقرار می‌کنند، 80 درصد از کاربران اینستاگرام حداقل یک پیج کسب و کار را در این شبکه اجتماعی فالو می‌کنند؛ مانند هر پلتفرم اجتماعی دیگر، برندهایی که خواهان استفاده بیشتر از اینستاگرام هستند به تعداد قابل‌ توجهی فالوور نیاز دارند. فالوورهای بیشتر به معنای تعاملات بیشتر، اعتبار بیشتر و حضور آنلاین قوی‌تر است. درواقع پیشرفت در اینستاگرام بیش از یک بازی اعداد است. شرکت‌ها 6.48 میلیارد دلار درآمد در سال را با ایجاد ارتباط واقعی با افراد در صفحه اینستاگرام خود، کسب می‌کنند.

چرا پیشرفت پیج اینستاگرام باید به‌ صورت طبیعی باشد؟ کیفیت مهم‌تر از کمیت است.
اگر خرید فالوور را به‌عنوان یک گزینه برای افزایش حضور پیج خود در اینستاگرام در نظر دارید، شما تنها نیستید. اینفلوئنسرها و افراد تاثیرگذار، بازیگران و حتی سیاستمداران، همواره درگذشته برای خرید فالوورها تلاش کرده‌اند. هنگام شروع فعالیت در اینستاگرام، زمانی که فقط یک یا دو طرفدار دارید، متقاعد کردن مشتریان، کمی مشکل است. درصورتی‌که اگر چندین هزار فالوور داشته باشید، اعتبار شما بیشتر است. با هزینه کردن برای خرید فالوور، شما چیزی بیش از یک عدد دریافت نمی‌کنید. به‌عبارت‌ دیگر، این افراد تصمیمی برای لایک کردن تصاویر شما، اشتراک گذاشتن محتوای شما یا خریداری محصولات شما ندارند. درعین‌ حال، پرداخت هزینه برای خرید فالوور، برخلاف قوانین اینستاگرام است و این به این معنی است که احتمال اینکه اینستاگرام حساب کاربری شما را ببندد نیز وجود دارد.

با بررسی شاخص های مختلف شبکه های اجتماعی متوجه خواهید شد که حتی افزایش فالوور با رباتها، علاوه بر اینکه به نفع شما نیست به ضرر پیج شما هم هست. می‌توانید بخشی از این شاخص ها را در داشبورد تحلیلی نئولایز مشاهده کنید.

پس اگر نمی‌توان فالوور خرید، چگونه در میان 25 میلیون کسب‌وکار فعال در اینستاگرام، دوام بیاورید؟
پاسخ ساده است . فالوور خود را به‌صورت طبیعی افزایش دهید. برای یادگیری استراتژی جذب مخاطبان و واردکردن فالوورهای طبیعی، نیاز به تلاش و مطالعه بیشتری دارید.

ارسال منظم (هرروز)
اینستاگرام دارای بالاترین سطح تعامل در بین همه کانال‌های رسانه‌های اجتماعی است. فالوورهای پیج اینستاگرام شما در انتظار برقراری ارتباط با شما هستند و شما باید پاسخی برای این انتظار آن‌ها داشته باشید. افراد به دنبال حفظ ثبات و مناسبت برندهایی هستند که فالو کرده‌اند. علاوه بر این، الگوریتم اینستاگرام هنگام رتبه‌ بندی پیج اینستاگرام شما در صفحه جستجوگر، حضور شما در برنامه را در نظر می‌گیرد.

بنابراین، هنگام شروع به برنامه‌ریزی برای یک برنامه ارسال منظم، شما نیز باید زمان مناسب را در نظر داشته باشید. مطالعات نشان می‌دهد که بهترین زمان برای ارسال محتوا در پیج اینستاگرام (برای اکثر کسب‌وکارها) ساعت 3 صبح روز چهارشنبه، 11:00، 15:00 و 16:00 روز پنجشنبه وساعت  5 روز جمعه است. شما باید برخی از جزئیات مانند عادت‌های مخاطبین صنعت خود را در نظر بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که این برنامه برای شما عمل می‌کند. با بررسی آمارهای اینستاگرام می‌توانید زمان فعالیت بیشتر فالوورهای خود را پیدا کنید.

برآوردن تقاضای مخاطبین
رشد طبیعی پیج اینستاگرام، درست مانند هر استراتژی جذب فالوور در رسانه‌های اجتماعی، به محتوای عالی و باکیفیت متکی است. درنهایت، اگر مایلید افراد پست‌های شما را لایک کنند، آن‌ها را دنبال کنند و با شما مشارکت نمایند، نیاز به محتوای موردنظر آن‌ها دارید.

چگونه تعیین کنید که طرفداران شما از شما چه انتظاری دارند؟
در نظر داشتن رقبا با مخاطبان هدف مشابه: یافتن نوع محتوایی که رقبای شما ارسال می‌کنند و یادداشت کردن هر چیزی که باعث افزایش مشارکت می‌شود و می‌تواند به انتخاب محتوای مناسب برای پیج اینستاگرام شما کمک کند .
ارزیابی روند: نگاهی به پروفایل‌های مشتری و اینفلوئنسرها در فضای اطراف خود داشته باشید تا ببینید آن‌ها چه از نوع هشتگ‌هایی استفاده می‌کنند و یا چه روندهایی را دنبال می‌کنند. این به شما، یک دیدگاه در مورد نوع محتوایی که موجب محبوبیت بیشتر بین مخاطبان می‌شود، ارائه می‌دهد. برای اینکار میتوانید از سیستم نمایش هشتگ نئولایز استفاده کنید. 
استفاده از ابزار برای ردیابی عملکرد: با استفاده از یک ابزار مانند نئولایز، علاوه بر اینکه میتوانید اطلاعات مهمی از نحوه فعالیت پیج های اینستاگرام رقبای خود پیدا کنید بلکه میتوانید با ردیابی عملکرد خود بهترین استراتژی را دراینستاگرام انتخاب کنید.

آیا این مطلب مفید بوده است؟

خیلی خیلی ممنون.

خیلی ممنون، لطفا نظر خود را برای بهتر شدن این راهنما ارسال کنید.

ثبت سفارش

کدام سایت برای کار من مناسب است؟

تنوع سایت ها برای من خیلی زیاد است؛

کدام سایت برای کار من مناسب است؟

کارشناسان ما هم آماده ارائه مشاوره ای تخصصی به شما برای انتخاب مناسب ترین سایت هستند.

طراحی وب سایت

نظرات کاربران

    نظری ثبت نشده است، شما اولین نظر را ثبت کنید

نظر شما چیست؟

سوال امنیتی: حاصل جمع 1 + 2 چند است ؟

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم