طراحی سایت مدرسه


با توجه به گسترش فضای مجازی و خدمات اینترنتی ،طراحی سایت مدرسه برای مسئولین مدرسه تا حدی الزامی می باشد تا مسئولین مدارس از این راه بتوانند به راحتی با اولیاء در ارتباط باشند.

از اهداف اصلی طراحی سایت مدارس و طراحی سایت مدرسه ایجاد بستری مناسب برای ارتباط راحت تر میان مسئولین مدرسه و دانش آموزان و اولیا می باشد. در این روزها مدارس باید برای خدمت رسانی بهتر به دانش آموزان و والدین آن ها از خدمات اینترنتی و غیر حضوری بهره بگیرند. خدماتی از قبیل ارائه جزوه ها و کتاب ها،اطلاع رسانی از طریق اخبار و اطلاعیه ها،اعلام کارنامه ها،بخش نظر سنجی، ثبت نام آنلاین و پداخت شهریه و ارسال پیام هایی از طریق پیامک و ایمیل به مدرسین و دانش آموزان و کارکنان و اولیا و ... از طریق طراحی سایت مدارس و طراحی سایت مدرسه قابل انجام است.

طراحی سایت ویژه ی مدارس بصورت اصولی و کاملا حرفه ای مطابق با استاندارهای موتور جستجوی گوگل برای سریع تر دیده شدن توسط مجموعه طراحی سایت بانی سایت انجام می شود.  طراحی سایت مدارس بر اساس الگوریتم های گوگل نیز برای  پیدا کردن دانش آموزان جدید و دیده شدن توسط همه بدون محدودیت زمانی و مکانی از ملزومات می باشد.

هدف از طراحی سایت مدارس چیست؟

ارتباط مفید و سریع مسئولین مدرسه با دانش آموزان و اولیا را از ویژگی های اصلی طراحی سایت مدارس می توان عنوان کرد. البته معرفی مدرسه و جذب دانش آموزان از طریق وب سایت  نیز از نکات حائز اهمیت می باشد. بسیاری از مدارس کشور از طریق طراحی سایت برای مدرسه، توانسته اند تعداد دانش آموزان خود را افزایش دهند. همچنین با توجه به امکاناتی از طریق وب سایت در اختیار مدارس قرار می گیرد، می توانند ارتباط موثری با دانش آموزان و اولیاء آنها داشته باشند. با توجه به پیشرفت علم امروز و دسترسی همه افراد به اینترنت، دیگر نیازی به نامه نگاری و تماس های فراوان به اولیا دانش آموزان برای اطلاع رسانی مراسمات و جلسات وجود ندارد، شما با انتشار یک خبر بر روی وب سایت می توانید همه آنها را در کسری از زمان مطلع نمایید. همین حالا برای سفارش طراحی سایت مدرسه از بانی سایت اقدام کنید تا دیگر زمان را ازدست ندهید و زودتر در دنیای مجازی شناخته شوید

آیا این مطلب مفید بوده است؟

خیلی خیلی ممنون.

خیلی ممنون، لطفا نظر خود را برای بهتر شدن این راهنما ارسال کنید.

ثبت سفارش

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت ها

کدام سایت برای کار من مناسب است؟

تنوع سایت ها برای من خیلی زیاد است؛

کدام سایت برای کار من مناسب است؟

کارشناسان ما هم آماده ارائه مشاوره ای تخصصی به شما برای انتخاب مناسب ترین سایت هستند.

طراحی وب سایت

نظرات کاربران

    نظری ثبت نشده است، شما اولین نظر را ثبت کنید

نظر شما چیست؟

سوال امنیتی: حاصل جمع 3 + 6 چند است ؟

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم