طراحی سایت علمی


در علوم مختلف ممکن است متخصصانی وجود داشته باشند. همچنین علاقمندان زیادی نسبت به مطالب علمی مختلف و پژوهشات و تحقیقات در هر زمینه علمی نیز وجود دارند. ما با طراحی سایت علمی و پژوهشی می توانیم برای تمام پرسش های کاربران و محققان در آن زمینه علمی، جوابی درست و کافی باشیم. می توانیم اطلاعات مناسب در اختیار کاربران قرار دهیم؛ می توانیم به روز ترین اخبار را در اختیار مخاطبان خود قرار دهیم و می توانیم با ساختن انجمن گفت و گو، برای آنها میز گردی مجازی ایجاد نماییم، تا از نظرات آنها نیز همه استفاده نمایند.

هدف اصلی از طراحی سایت علمی، انتشار مقالات علمی و مطالب علمی و تحقیقات استادان و پژوهشگران، در قاب اینترنتی می باشد. زیرا از طریق وب سایت علمی و دنیای اینترنت، می توان با تعداد بیشتری از مخاطبان ارتباط برقرار کرد و دانش علمی و تحقیقات خود را در معرض نمایش عموم مردم جهان قرار داد.

ولی در صورتی که قصد داشته باشیم وب سایت علمی ما، دارای بازدید بیشتری باشد و توسط موتور های جستجو دیده شود، نیاز است تمام اصول حرفه ای طراحی سایت و بهینه سازی سایت را رعایت نماییم. زیرا موتور های جستجوگر که بیشترین تعداد بازدید سایت ها غالبا از طریق آنها و از درگاه آنها اتفاق می افتد، نیاز دارند که وب سایت ها ابتدا به آنها به طور بهینه معرفی شوند.

شرکت طراحی سایت بانی سایت با داشتن سابقه درخشان در طراحی سایت و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو گر، می تواند بهترین وب سایت های علمی را برای شما طراحی نماید و آن را مطابق با جدیدترین الگوریتم های موتورهای جستجوگر به آنها معرفی نماید.

امکانات طراحی سایت های علمی:
1.آرشیو ویدئو
2.آدرس های شبکه اجتماعی مانند فیسبوک و ...
3.نمایش سخن بزرگان
4.طراحی صفحه درباره ما
5.دسته بندی مقالات و مطالب
6.اخبار در زمینه موضوعات مختلف علمی و تکنولوژیکی
7.بخش پرسش و پاسخ برای ارتباط بیشتر با افراد آنلاین در وب سایت
8.نمایش و ارسال مقالات
9.فروشگاه
10.گرفتن تبلیغات مرتبط و غیر مرتبط  در وب سایت
11.پیاده سازی انجمن گفتگوی مجازی
12.گرفتن تبلیغات مرتبط و غیر مرتبط در وب سایت
13.اتصال به آدرس های شبکه اجتماعی مانند تلگرام، فیسبوک، توئیتر و …
14.گالری تصاویر
15.سخنان قصار و جملات آموزنده از بزرگان
16.طراحی بخش تحقیقات علمی
17.بیوگرافی دانشمندان و پیشکسوتان و چهره های برتر علمی
18.معرفی کتاب در حوزه های مختلف دانش
19.ارسال مقالات توسط کاربران عضو

دلایل موفقیت سایت علمی :
یک وب سایت علمی در صورتی موفق خواهد بود که حاوی مطالب مفیدی برای کاربران باشد. مطالب متنوع و البته جدید، زیرا در صورت تکراری بودن مطالب وب سایت، مطالب شما زیاد بازدید نخواهند شد و توسط موتور های جستجوگر نیز در رتبه های آخر نتایج جستجو، لیست خواهند شد.

برای اینکه وب سایت علمی موفقی داشته باشیم باید آشنایی کاملی با تمام موارد ورود اطلاعات به وب سایت داشته باشیم. مواردی که در طراحی سایت آن را اصول سئو می نامند. همچنین باید با موارد HEO نیز که بهترین حالت نمایش اطلاعات به کاربران می باشد، آشنایی داشته باشیم تا بتوانیم مطالب و متن های خود را طوری به کاربران نمایش دهیم که باعث جذب آنها نسبت به مطالب وب سایت شود.

لازمه داشتن این آگاهی ها از موارد حرفه ای طراحی سایت، همکاری با شرکت های معتبر و حرفه ای طراحی سایت می باشد که به تمام موارد بهینه سازی سایت آشنایی کامل داشته باشد.
شرکت طراحی سایت مبنا با داشتن طراحان حرفه ای و آشنا به موارد حرفه ای طراحی سایت و اصول بهینه سازی سایت، می تواند بهترین انتخاب شما برای طراحی سایت علمی زیبا و جذاب برای مخاطبین باشد.

آیا این مطلب مفید بوده است؟

خیلی خیلی ممنون.

خیلی ممنون، لطفا نظر خود را برای بهتر شدن این راهنما ارسال کنید.

ثبت سفارش

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت ها

کدام سایت برای کار من مناسب است؟

تنوع سایت ها برای من خیلی زیاد است؛

کدام سایت برای کار من مناسب است؟

کارشناسان ما هم آماده ارائه مشاوره ای تخصصی به شما برای انتخاب مناسب ترین سایت هستند.

طراحی وب سایت

نظرات کاربران

    نظری ثبت نشده است، شما اولین نظر را ثبت کنید

نظر شما چیست؟

سوال امنیتی: حاصل جمع 8 + 0 چند است ؟

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم