طراحی سایت گالری


طراحی وب سایت گالری در نگاه اول ممکن است شما را یاد گالری ها و نمایشگاه های نقاشی بیندازد و با خود بگویید که هدف از این نوع طراحی سایت ، صرفا نشان دادن گالری و نمایشگاه های عکس و نقاشی در قالب آنلاین می باشد. اما هدف از طراحی وب سایت گالری صرفا نمایشگاه های نقاشی و گالری های هنری نیست! البته بیشترین کاربرد برای این دسته از دوستان هنرمند می باشد و از طریق یک وب سایت گالری می توانند محصولات خود را به کاربران نشان دهند و حتی بلیط های بازدید از نمایشگاه خود را در وب سایت گالری خود به فروش برسانند.

امروزه بسیاری از هنرمندان و آن هایی که دارای گالری هایی هستند برای فروش محصولات شان از روشهای سنتی خسته شده اند و طبق آخرین آمارها بسیار سریع با طراحی یک وب سایت برای خودشان اقدام به فروش محصولات شان می نمایند. بسیاری از هنرمندان به جای گذاشتن نمایشگاه های کوچک و یا کرایه کردن اتاقی از هتل, از طریق وب سایت خود اقدام به عرضه محصولات و فروش آن ها می نمایند. حتی بعضی از آن ها از طریق وب سایت Ebay محصولات خود را عرضه می نمایند. بسیاری از هنرمندان به واسطه اینترنت, افراد ثالث و پورسات بگیر را دور زده و به صورت مستقیم با مشتریان شان ارتباط برقرار می نمایند.
در پیاده سازی وب سایت در حوزه گالری, می توان از تکنولوژی های بسیار متنوعی بهره مند شد. ولی مطلبی که بسیار اهمیت دارد این است که کار طراحی باید بسیار گرافیکی و در عین حال ساده و زیبا باشد تا بتوان در وب سایت روحیه هنر شما را به مشتری و مخاطبان به درستی منتقل نمود. معمولا در طراحی چنین وب سایت هایی از تکنیک طراحی سایت Parallax می توان استفاده نمود. در این روش به جای اینکه صفحه های وب سایت با لینک به یکدیگر متصل شوند و چند صفحه وجود داشته باشد, می توان در قالب یک صفحه با اسکرول زیاد و البته با افکت های جذاب این نوع طراحی را انجام داد تا مخاطبان و بازدید کنندگان وب سایت شما تفاوت هایی را بین وب سایت شما و وب سایت های دیگر متوجه شوند.

امکاناتی که در طراحی سایت گالری می تواند وجود داشته باشد
1.امکان ثبت کالاهای کاربران و نمایش آنها در سایت
2.درج نظرات کاربران برای هر کار(کالا) به صورت جداگانه
3.امکان دادن پاسخ به نظرات ارسالی از سوی مدیر سیستم
4.نمایشگاه
5.هنرمندان
6.آثار برجسته
7.گالری تصاویر
8.تماس با ما
9.اخبار و مقالات
10.دسته بندی
11.امکان درج نمونه کارها(کالاها) به همراه تصویر
12.نمایش منتخب کالاها
13.هنرمندان
14.درباره ما
15.ارتباط با ما

طراحی ریسپانسیو برای وب سایت گالری
با افزایش استفاده از دستگاه های هوشمند باید بهتر است طراحی سایت ریسپانسیو را برای وب سایت گالری انتخاب کنیم این کار هم کاربران ورودی به وب سایت را افزایش می دهد و هم موجب بهبود سئو سایت می شود. استفاده از قالب های اختصاصی ریسپانسیو برای طراحی سایت گالری نیز می تواند به امنیت وب سایت کمک زیادی بکند.

برای مشاوره رایگان با مشاورین ما تماس بگیرید.ما همراهتان هستیم.

آیا این مطلب مفید بوده است؟

خیلی خیلی ممنون.

خیلی ممنون، لطفا نظر خود را برای بهتر شدن این راهنما ارسال کنید.

ثبت سفارش

کدام سایت برای کار من مناسب است؟

تنوع سایت ها برای من خیلی زیاد است؛

کدام سایت برای کار من مناسب است؟

کارشناسان ما هم آماده ارائه مشاوره ای تخصصی به شما برای انتخاب مناسب ترین سایت هستند.

طراحی وب سایت

نظرات کاربران

    نظری ثبت نشده است، شما اولین نظر را ثبت کنید

نظر شما چیست؟

سوال امنیتی: حاصل جمع 2 + 2 چند است ؟

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم