/ /
طراحی سایت تالار پذیرایی
/ /
طراحی سایت تالار پذیرایی

طراحی سایت تالار پذیرایی


طراحی سایت تالار پذیرایی موثرترین راهکار برای رفع دغدغه افراد جهت برگزاری جشن ها، میهمانی ها، مراسم ها و مجالس شادی و عروسی و عزا می باشد تا بتوانند از مهمانان به نحو احسن پذیرایی نمایند. چون اغلب افراد برای یافتن تالار پذیرایی که دارای خدمات و سرویس های کاملی باشد به فضای مجازی و اینترنت روی می آورند و در این محیط بسیار راحت و با صرف مدت زمان کمتری می توانند تالار پذیرایی مناسبی را به فراخور موقعیت و بودجه خود پیدا نموده و جهت بازدید محل مورد نظر و تالار مربوطه اقدام کنند. بنابراین هدف اولیه طراحی سایت تالار، معرفی امکانات و سرویس های تالار و ارائه آدرس و تلفن تالار پذیرایی جهت جذب مشتری است.

با گذشت زمان این مکان ها ساخت یافته تر شدند و امکانات منسجم تری به خود گرفتند تا جایی که امروزه از این مکان ها با نام تالارهای پذیرایی نام برده می شود که مکان هایی زیبا به همراه تمامی امکانات مورد نیاز شامل میز و صندلی، رستوران، پذیرایی، وسایل صوتی و تصویری در صورت نیاز و… را فراهم می کنند. ممکن است شما دارای یک تالار پذیرایی باشید و بهترین خدمات ممکن را نیز به مشتریان خود ارائه کنید، اما باز هم کسب وکار خود را موفق نمی بینید. احتمالا عمده دلیل آن را عدم آشنایی افراد با خدمات تان می دانید. برای معرفی تالار و خدمات آن احتمالا روش های گران تبلیغاتی را امتحان کرده اید. اما روش دیگری نیز وجود دارد که در عین هزینه های کم آن، بسیار کارا و موثر است. باید از ظرفیت فضای مجازی استفاده کنید.

امکانات طراحی وب سایت تالار پذیرایی
1.سیستم رزرو آنلاین تالار با قابلیت های پرداخت آنلاین
2.طراحی صفحات کاربردی و اجزای کلیدی (اسلایدر، اخبار، مقالات، سیستم نظرات، تماس با ما، درباره ما، محصولات، گالری تصاویر و …)
3.پشتیبانی از تمام شبکه های اجتماعی استاندارد و محبوب
4.قابلیت نمایش ویدئو
5.قابلیت کامنت گذاری و پاسخ دهی نظرات
6.دارای سیستم ستاره دهی یا Rating  جهت نمایش ستاره دار مطالب در گوگل
7.دارای صفحه اختصاصی جهت معرفی پرسنل
8.دارای بخش اخبار و اطلاعیه های تالار
9.طراحی اختصاصی سایت تالار پذیرایی (بدون استفاده از قالب آماده)
10.بخش  نمایش منوی آنلاین غذاها
11.جدول برنامه های تالار
12.طراحی ریسپانسیو و جهت نمایش صحیح در انواع صفحه نمایش (موبایل و تبلت)
13.رعایت روانشناسی رنگ ها و انتخاب رنگ متناسب با فعالیت

هزینه طراحی سایت تالار
هزینه تقریبی راه اندازی یک وب سایت برای تالار پذیرایی با توجه به اینکه امکانات و سرویس های مورد نیاز کارفرما محاسبه خواهد شد، لذا برآورد هزینه طراحی سایت نیازمند یک جلسه مشاوره می باشد. همچنین می توانید با تعیین بودجه مورد نظر خود برای این پروژه می توانید با کارشناسان بانی سایت مشورت کنید و مشاوره رایگان بگیرید.

بهینه سازی و سئو 
برای موفقیت وب سایت تان و معرفی تالار خود به همگان، شما نیاز به یک وب سایت تالار پربازدید دارید. برای پربازدید کردن وب سایت تان راه های متفاوتی وجود دارد. یکی از بهترین و موثر ترین این راه ها، طراحی بهینه وب سایت تان برای موتور های جستجو است. با این کار، هنگامی که کاربری قصد برگزاری مراسمی را دارد و در گوگل به دنبال یک تالار پذیرایی مناسب می گردد، پس از جستجوی کاربر وب سایت شما در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده می شود و این امر سبب ورود اکثر کاربران به وب سایت شما و متعاقبا پربازدید شدن آن و جذب مشتری می شود.

واکنش گرا بودن 
وب سایت شما باید واکنش گرا باشد. این بدان معنا است که اگر کاربری با تبلیت وارد وب سایت شما شد و کاربر دیگری با موبایل، هر دو کاربر محتوای مناسب و متناسب با اندازه های صفحه نمایش دستگاه هایشان دریافت کنند. این ویژگی در طراحی وب سایت را طراحی ریسپانسیو نیز می گویند.

آیا این مطلب مفید بوده است؟

خیلی خیلی ممنون.

خیلی ممنون، لطفا نظر خود را برای بهتر شدن این راهنما ارسال کنید.

ثبت سفارش

کدام سایت برای کار من مناسب است؟

تنوع سایت ها برای من خیلی زیاد است؛

کدام سایت برای کار من مناسب است؟

کارشناسان ما هم آماده ارائه مشاوره ای تخصصی به شما برای انتخاب مناسب ترین سایت هستند.

طراحی وب سایت

نظرات کاربران

    نظری ثبت نشده است، شما اولین نظر را ثبت کنید

نظر شما چیست؟

سوال امنیتی: حاصل جمع 7 + 0 چند است ؟

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم