طراحی سایت دانلود فایل


به دلیل گسترش اطلاعات و ایجاد امکان دسترسی سریع تر، امروزه وب سایت های دانلود طرفداران زیادی دارند و از بازدید خوبی برخوردارند، وب سایت دانلود مکانی جهت ارائه اپلیکیشن، بازی، نرم افزار و... است که می تواند این اطلاعات را به صورت رایگان و یا قابل فروش عرضه نماید. و شما می توانید به وسیله سایت دانلود اطلاعات خود را در اختیار عموم بگذارید و حتی از این کار کسب در آمد کنید.

طراحی سایت دانلود مقاله از جمله طراحی سایت هایی می باشد که می توان آن را راه اندازی کرد و به یک مرجع جامع و کامل تبدیل نمود. با استفاده از طراحی وب سایت می توانید تمامی فایل های خود را برای دیگران به اشتراک گذاشته و آنان را نیز در فایل هایتان شریک کنید و حتی قادر خواهید بود از این طریق کسب درآمد کنید، تمامی این کارها با یک طراحی سایت حرفه ای قابل انجام می شود. این که فایل ها و مقاله ها را به صورت رایگان و یا پولی و هزینه ای در اختیار دیگران بگذارید به عهده ی شماست که می توانید هر دو کار را همزمان انجام دهید .

فایل های دانلود
معمولا در چنین وب سایت هایی می تواند این فایلها را برای دانلود کاربران قرار داد که عبارتند از:
1.صوت
2.گرافیک
3.آموزشی
4.موبایل
5.کنسول های بازی
6.نرم افزار
7.بازی
8.کتاب
9.فیلم

ویژگیهای مناسب سایت دانلود
1.مدیریت آسان صفحات وب سایت
2.استفاده از قابلیت ادامه مطلب
3.فعال/ غیر فعال کردن نظرات کاربران برای فایلهای ارسالی
4.امکان نمایش پربیننده ترین فایلها
5.مدیریت فایل ها
6.امکان دانلود بعد از واریز حق اشتراک
7.عضویت کاربران در سایت
8.جستجوی فایل ها
9.دسترسی به آرشیو مطالب
10.دسته بندی بر اساس نوع و تاریخ

دلایل موفقیت سایت های دانلود
دلیل اصلی برای موفیقت این وب سایت ها این می باشد که همیشه بازدید کننده خود را خواهند داشت. همچنین قطعا وب سایت های دانلود به علت داشتن محتوای مورد نیاز کاربران، پربازدید خواهند بود.
البته برای رسیدن به این موفیقت باید تلاش نمود. در اینترنت این تلاش را برای رسیدن به بازدید بالا و پیج رنک عالی، بهینه سازی سایت و رعایت اصول سئو می نامند.
در صورت رعایت نکردن این موارد، شما از رقبای بیشمار خود در زمینه دانلود محتوا، جا خواهید ماند. زیرا مسلما آنها به رعایت این موارد پرداخته اند.
برای رسیدن به تمام اصول حرفه ای طراحی سایت، شرکت بانی سایت می تواند همراه خوبی برای شما باشد. شما می توانید بهینه سازی وب سایت خود و یا از ابتدا طراحی حرفه ای سایت خود را به شرکت طراحی سایت بانی سایت سپرده و شاهد بازده مورد نظر خود باشید.

رعایت اصول فنی در طراحی یک وب ‌سایت دانلود
برای پربازدید شدن وب‌ سایت تان، باید وب ‌سایت شما برای کاربران شناخته ‌شده باشد. کاربران اینترنتی باید بتوانند از طریق موتورهای جستجویی مانند گوگل به وب ‌سایت شما دسترسی پیدا کنند. پس از جستجوی عبارتی مانند دانلود…، صدها سایت دانلود به کاربر پیشنهاد می‌شود، اما طراحی سایت شما می تواند در صفحه اول نتایج جستجو باشد. برای این کار باید موارد سئو در وب‌ سایت شما رعایت شده باشد و طراحی وب سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه باشد.
همچنین شما نیازمند فضای ذخیره‌ سازی با حجم زیاد می‌ باشد تا فایل های تان را در آنجا قرار دهید و همچنین نیازمند ساختاری برای مدیریت فایل ها و ارائه لینک ‌های دانلود به کاربران تان هستید. علاوه بر ارائه یک لینک دانلود، لینک دانلود شما باید پرسرعت باشد و سرعت دریافتی کاربر را محدود نکند چراکه این کار موجب نارضایتی کاربر و رفتن به وب‌سایت‌های مشابه می‌شود.

 

آیا این مطلب مفید بوده است؟

خیلی خیلی ممنون.

خیلی ممنون، لطفا نظر خود را برای بهتر شدن این راهنما ارسال کنید.

ثبت سفارش

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت ها

کدام سایت برای کار من مناسب است؟

تنوع سایت ها برای من خیلی زیاد است؛

کدام سایت برای کار من مناسب است؟

کارشناسان ما هم آماده ارائه مشاوره ای تخصصی به شما برای انتخاب مناسب ترین سایت هستند.

طراحی وب سایت

نظرات کاربران

    نظری ثبت نشده است، شما اولین نظر را ثبت کنید

نظر شما چیست؟

سوال امنیتی: حاصل جمع 2 + 4 چند است ؟

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم