طراحی سایت شخصی(اشخاص)


هرشخصی دارای مهارتی بوده و یا به طور خدادادی استعدادی در زمینه ای خاص دارد و به یقین خیلی از شرکت ها و مجموعه های تجاری و صنعتی به دنبال فردی با استعداد و مهارت شما هستند، به همین دلیل شما با داشتن وب سایت شخصی و نمایش توانمندی ها و تخصص های خود به عموم، می توانید اهمیت ویژه ای از این منظر پیدا کنید.

شاید در ذهن شما چنین تصور شود که با وجود شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، توئیتر، فیسبوک و … دیگر نیازی به داشتن وب سایت شخصی نیست و از طریق این شبکه های مجازی می توانید علاقمندی ها، همکاری و ارتباطات دوستانه و کاری خود را توسعه بخشید. هر چند که در نگاه اول چنین به نظر می رسد ولی در دراز مدت نفع آنچنانی و نتایج مثبتی برای شما نخواهد داشت، چرا که تجربه نشان داده است که شبکه های اجتماعی از پایداری و ثبات همیشگی برخوردار نبوده و مدیران اینگونه شبکه ها با اهداف و استراتژی های خود مسیرهای معینی و چهارچوب های تعریف شده را در اختیار کاربران قرار داده و گاه کاربران را با محدودیت هایی مواجه می سازند. همچنین در کشور ما بخاطر وجود فیلترینگ ممکن است هر کدام از این شبکه های اجتماعی روزی از فعالیت در کشورمان ساقط شوند و تمامی زحمت هایی که شما در آن شبکه متحمل شده اید به باد فنا برود.
نا گفته نماند که اهداف جاسوسی و سوء استفاده گرایانه ی اکثر شبکه های اجتماعی و مجازی نیز دور از انتظار نیست.
ولی طراحی سایت شخصی راهی مطمئن و بی دردسر است چون با طراحی اختصاصی وب سایت شخصی شما دیگر نگرانی نخواهید داشت و مدیریت آن در دست شما خواهد بود و شما با قرار دادن زمینه های تخصصی و نمایش توانمندی های خود در آن، یا بیان کردن دیدگاه ها و دنبال نمودن علایق خود در نظر کمپانی ها، هواداران و دیگران حرفه ای تر به نظر رسیده و مهمتر از همه آن که همیشه در دسترس خواهید بود.

امکانات سایت شخصی(اشخاص)
1.اطلاعات فردی شامل: مشخصات کلی، زندگینامه و رزومه کاری
2.وضعیت آن یا آف بودن در یاهو
3.تبلیغات
4.نمونه کارها
5.برقراری ارتباط بازدیدکنندگان با شما از طریق پست الکترونیک
6.مقالات
7.اطلاعات تماس
8.ارایه فایل در سایت برای دانلود
9.گالری تصاویر شخصی همراه با دسته ‌بندی موضوعی
10.یادداشت های روزانه
11.لینک دوستان
12.اخبار سایت
13.RSS feed
14.آمار سایت
15.نظرخواهی از بازدیدکنندگان

سئو و بهینه سازی
داشتن سایتی که کسی نتواند آن را بیابد مورد مناسبی نیست, و همچنین بازدید کنندگان آن مراجعه مجدد ننمایند. سئو (بهینه سازی سایت) می بایست در طراحی سایت لحاظ گردد. نام دامنه و محتوای سایت در نمایش آن در موتورهای جستجو تاثیر دارد. بهتر است برای پیاده سازی سایت خود از یک متخصص سئو کمک بگیرید. ممکن است غفلت از این مرحله تمامی زحمات شما را در پیاده سازی سایت بر باد دهد.

آیا این مطلب مفید بوده است؟

خیلی خیلی ممنون.

خیلی ممنون، لطفا نظر خود را برای بهتر شدن این راهنما ارسال کنید.

ثبت سفارش

کدام سایت برای کار من مناسب است؟

تنوع سایت ها برای من خیلی زیاد است؛

کدام سایت برای کار من مناسب است؟

کارشناسان ما هم آماده ارائه مشاوره ای تخصصی به شما برای انتخاب مناسب ترین سایت هستند.

طراحی وب سایت

نظرات کاربران

    نظری ثبت نشده است، شما اولین نظر را ثبت کنید

نظر شما چیست؟

سوال امنیتی: حاصل جمع 5 + 8 چند است ؟

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم