طراحی سایت ترجمه


یادگیری زبان انگلیسی, با توجه به شرایط فعلی جامعه و نیز نیاز به ارتباط ما با سایر کشورها امری بسیارمهم وضروری است. با این حال بسیاری از افراد مسن و یا افرادی که شرایط لازم برای فراگیری زبان انگلیسی را نداشته اند, با این زبان بیگانه هستند این در حالی است که نیاز ما به یادگیری انگلیسی و نیز ارتباط با سایرکشورها همواره وجود دارد. در این شرایط, وجود وب سایت های ترجمه می تواند جایگزینی برای حضور فیزیکی در دارالترجمه باشد.

در هر صنف و رشته ای که باشید حتما سرکارتان با مطالب انگلیسی خواهد افتاد دارالترجمه ها مراکزی هستند که از زمان های گذشته تا کنون ما را در ترجمه متون مختلف یاری می دهند اما امروزه با طراحی سایت ترجمه و راه اندازی سایت های ترجمه آنلاین به راحتی با سفارش آنلاین از طریق سایت های ترجمه متون خود را به هر زبانی که می خواهید ترجمه نمایید .
طراحی سایت ترجمه هم یکی از وب سایت هایی است که امروزه مشتریان زیادی پیدا کرده دانشجویان رشته های مترجمی با طراحی سایت ترجمه به راحتی می توانند با هزینه بسیار پایین کسب در آمد کنند ترجمه آنلاین از طریق طراحی سایت ترجمه منبع درآمد خوبی برای بیشتر مترجمین جوان بوده و راحتی و در دسترس بودن برای کسانی که نیاز سریع به مترجم در هر نقطه از کشور را دارند چون با استفاده از طراحی سایت ترجمه به راحتی می توان یک دارالترجمه آنلاین داشت و از همکاری مترجمین زبده در هر نقطه از کشور جهت ترجمه متون مختلف بهره جست.

امکانات سایت ترجمه:
1.ظاهر و گرافیک زیبا و در عین حال ساده برای استفاده کاربران
2.راهنمایی کامل کاربران در جهت استفاده از وب سایت تان و ارائه فایل و تحویل فایل نهایی
3.عضو گیری از کاربران و مدیریت درخواست های ترجمه آن ها از طریق پنل های کاربری
4.امکان معرفی کامل انواع خدمات ترجمه ای که از طریق وب سایت شما قابل انجام است مانند ترجمه متن، ترجمه رسمی و…
5.امکان دسته بندی خدمات ترجمه شامل ترجمه متن، ترجمه رسمی، ترجمه دانشجویی، ترجمه همزمان، ترجمه اداری و…
6.امکان برآورد هزینه ترجمه با توجه به ویژگی های شامل نوع و زبان متن، تعداد صفحه، زمینه ترجمه و…
7.امکان پشتیبانی از کاربران در طراحی وب سایت
8.امکان معرفی مترجمانی که از طریق وب سایت در حال فعالیت هستند و میزان امتیاز آن ها بر اساس رضایت کاربران
9.نمایش کامل انواع تعرفه ترجمه های مختلف و زبان های مختلف
10.پاسخ به پرسش های کلی در قالب پرسش های متداول
11.گفتگو میان کاربران و مترجمان

ملزومات فنی یک وب سایت ترجمه
اما با داشتن موارد بالا وب سایت ترجمه شما هنوز کامل نیست و برای موفقیت در فضای مجازی نیازمند دسته دیگری از ملزومات می باشید. مواردی که کمی تخصصی تر و فنی تر هستند و معمولا از دید کاربران وب سایت پنهان هستند اما در موفقیت وب سایت در فضای مجازی نقشی اساسی ایفا می کنند. از جمله مهمترین این موارد، می توان به سئو اشاره کرد. سئو به معنای طراحی بهینه سازی وب سایت تان برای موتور های جستجویی نظیر گوگل است. با این کار و رعایت اصول و قواعد سئو، هنگامی که کاربران عباراتی مانند “ترجمه آنلاین” را در گوگل جستجو می کنند، وب سایت شما در صفحه اول نتایج و بالاتر از رقبا نمایش داده خواهد شد.
این مورد سبب شهرت وب سایت تان و افزایش بازدید کننده آن می گردد. مورد مهم دیگر سرعت وب سایت شما و در دسترس پذیری آن است. در مواردی که محدوده زمانی برای کاربر مهم است مانند ترجمه های همزمان، وب سایت شما با وجود بار کاری و تعداد بالای کاربر نباید دچار هیچ گونه کندی و قعطی اتصال گردد. همچنین وب سایت شما باید از طریق دستگاه های مختلف نظیر انواع موبایل و تبلت قابل دستیابی و استفاده باشد.
این مورد با طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرای وب سایت تان قابل انجام است. بنابراین برای طراحی وب سایت ترجمه موارد و اصول مختلفی را باید در نظر گرفت. با توجه به فنی بودن و تخصصی بودن این موارد، پیشنهاد می شود از یک طراح ماهر و باتجربه در امر طراحی یاری بگیرید. برای طراحی وب سایت ترجمه با کارشناسان بانی سایت در ارتباط باشید. همراه شما هستیم.

آیا این مطلب مفید بوده است؟

خیلی خیلی ممنون.

خیلی ممنون، لطفا نظر خود را برای بهتر شدن این راهنما ارسال کنید.

ثبت سفارش

نمونه کارهای منتخب طراحی سایت ها

کدام سایت برای کار من مناسب است؟

تنوع سایت ها برای من خیلی زیاد است؛

کدام سایت برای کار من مناسب است؟

کارشناسان ما هم آماده ارائه مشاوره ای تخصصی به شما برای انتخاب مناسب ترین سایت هستند.

طراحی وب سایت

نظرات کاربران

    نظری ثبت نشده است، شما اولین نظر را ثبت کنید

نظر شما چیست؟

سوال امنیتی: حاصل جمع 0 + 2 چند است ؟

x
02122324883    09198585818
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-22324883(مشاوره رایگان)

آنلاین هستیم
آنلاین هستیم